Şimdi Ara

30 ADET ASUS RX 580 8GB ASUS DUAL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

30 ADET ASUS RX 580 8GB DUAL MODELİ

KARTLAR KESİNLİKLE MİNİNG OLMAMAKLA BERABER 1 HAFTA TEST SÜRESİ TARAFIMDAN VERİLECEKTİR..

FULL KUTULU OLUP SIFIR AYARINDA KARTLAR BİR PROJE İPTALİ ÜZERİNE ALINDILAR ÇOK TEMİZ OLUP NEREDEYSE KULLANILMAMIŞ DURUMDALAR..

FİYAT : 1200 TL

PAZARLIK İÇİN LÜTFEN MESAJ ATMAYINIZ..

30 ADET ASUS RX 580 8GB ASUS DUAL30 ADET ASUS RX 580 8GB ASUS DUAL30 ADET ASUS RX 580 8GB ASUS DUAL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ammoniaque -- 3 Mart 2022; 9:4:57 >

• 1300 TL sıfırı satılan bir ürün. 3-4 dakika ayırırsanız bu ilanı bulabilirsiniz. Bulur isem atarım linkini. 1000-1100 TL'e de garantili 2.el satılıyor.

1 hafta garanti veriyorsunuz. Peki bunun garantisi nedir? Yani 2 gün sonra geldiğimizde dükkanınıza sen kimsin ben böyle kart satmadım vs demenizi ne engelliyor. Mesajlarınızdan ve tavrınızda olumlu bir durum göremedim.

Bu arada ticaret ile uğraşıyorum ve yaşını başını almış biriyim fakat siz dükkanınıza gelen genç yaşta birisini ya da herhangi birisine böyle mi davranıyorsunuz?

Ürünlere gelince. 30 tane. Proje nedir? Diyelim ki 2 sene garantisi var. En az 2 sene yattı bu kartlar ve hiç kullanılmadı ve şimdi satışa çıkıyor. Siz ürünleri büyük ihtimalle başkasında aldınız ve size bu bilgi verildi. Eğri oturup doğru konuşalım. Bu ürünler minning olasılığı yüksek. Garantisi yok. Şimdi daha ucuza garantili alabiliyor iken neden bu kartı alayım diye insan kendine sorar?

Dün ilan da 30 adet olduğu belirtilir iken bugün o yazı kaybolmuş.

Son olarak eleştirileri yada doğruları kaldıramıyorsanız yorum yazılan sitelere ilan koymayınız. İlanda yoruma kapalıdır yazısı yok. Her insan kendi fikrini söylemekte özgürdür.

Bilginize.
  • ne projesi

ayrıca kartların garantisi yoksa bu fiyata imkansız satman, ilanları hiç incelemiyosun sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 17 Temmuz 2020; 11:5:57 >
  • garantisi bitmiş miningde kullanılmış karta 1200 çok.
  • kesinlikle mininik değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çoluk cocuk uzaklaşsın bir (:

• quote:

Orijinalden alıntı: Ammoniaque

Çoluk cocuk uzaklaşsın bir (:
    bence sen uza dayı mahalle sitesi ya da sarı sitede kandırırsın bu fiyata burdan sana ekmek çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

bence sen uza dayı mahalle sitesi ya da sarı sitede kandırırsın bu fiyata burdan sana ekmek çıkmaz

Alıntıları Göster
    Hadi çocuğum hadii

• Bu kadar boş ticaretin tsinden anlamayan sadece kendi biçtiği fiyatlara göre yorum yapan ergen insanların buralara yorum atması gerçekten hoş değil

arkadaşım senin gibi evden satış yapıp 1 hafta 10 gün 20 gün sonra karta bir şey olduğunda '' bon verdoğumde soğlomdo '' gibi saçma saçma konuşmuyoruz..

adam geliyor dükkandan test ediyor alıyor 1 ay kullanım süresinin garantisinide veriyoruz o arada o ekran kartı patlasa ki elektronik cihaz herşey olabilir bunun sorumluluğu bende..

kısacası kısa paçalı şortunu giyip evden atıp tutmakla olmuyor.. boş yapmayın.ç. ciddi alıcılar arıyabilir çoluk çocuk şurayı bir terketsin
  • :D 1 ay garanti veriyomuş aşağıda firma garantiliye 1000 lira falan verip enayilik yapmayın burada formatçıdan 1 ay garantili ürün var 1200e bedava koşun

• Komik çok tartışmıcam seninle

AYRICA 8GB ASUS DUAL RX 580 1000 TL FIRMA GARANTILI LİNK ATAR MISIN BİR 30 ADET DAHA ALALIM :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ammoniaque -- 18 Temmuz 2020; 12:10:1 >
  • 1300 TL sıfırı satılan bir ürün. 3-4 dakika ayırırsanız bu ilanı bulabilirsiniz. Bulur isem atarım linkini. 1000-1100 TL'e de garantili 2.el satılıyor.

1 hafta garanti veriyorsunuz. Peki bunun garantisi nedir? Yani 2 gün sonra geldiğimizde dükkanınıza sen kimsin ben böyle kart satmadım vs demenizi ne engelliyor. Mesajlarınızdan ve tavrınızda olumlu bir durum göremedim.

Bu arada ticaret ile uğraşıyorum ve yaşını başını almış biriyim fakat siz dükkanınıza gelen genç yaşta birisini ya da herhangi birisine böyle mi davranıyorsunuz?

Ürünlere gelince. 30 tane. Proje nedir? Diyelim ki 2 sene garantisi var. En az 2 sene yattı bu kartlar ve hiç kullanılmadı ve şimdi satışa çıkıyor. Siz ürünleri büyük ihtimalle başkasında aldınız ve size bu bilgi verildi. Eğri oturup doğru konuşalım. Bu ürünler minning olasılığı yüksek. Garantisi yok. Şimdi daha ucuza garantili alabiliyor iken neden bu kartı alayım diye insan kendine sorar?

30 ADET ASUS RX 580 8GB ASUS DUAL

Son olarak eleştirileri yada doğruları kaldıramıyorsanız yorum yazılan sitelere ilan koymayınız. İlanda yoruma kapalıdır yazısı yok. Her insan kendi fikrini söylemekte özgürdür.

Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 18 Temmuz 2020; 13:10:46 >
  • Ya mining dir ya da internet kafedir, yoksa 30 tane aynı kart bir araya gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    ben hep 50 tane alıyorum

• Sanki bu ekran kartını facede de gördüm aynı ilan galiba .

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

ben hep 50 tane alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

1300 TL sıfırı satılan bir ürün. 3-4 dakika ayırırsanız bu ilanı bulabilirsiniz. Bulur isem atarım linkini. 1000-1100 TL'e de garantili 2.el satılıyor.

Bilginize.
    ben sevmiyorum çoık bilmiş insanları , mesela sizin yorumlarınıza karşı böyle bir agresiflikle yaklaşırsam tamam sıkıntı bende , fakat burada insanlarda şöyle bir problem var

herşeyi kendi biliyor ve her bilgisayarcı kısmen dolandırıcıdır mantığıyla saçma saçma başlıklar baltalanıyor.. Buradan bir çok kişiye ürün sattım ve evet dediğim gibi bir sorun sıkıntı yaşadıklarındada gece bile olsa cevap aldılar yada değişim aldılar..

bu karta ben 15 gün 1 ay garanti veriyorum ve o süre zarfında bozulursa ki bozulabilir bunun yükü komple bende ve normal ev satıcısına göre 100 tl daha fazla bir fiyattan satmam gayet normal kimseye al demiyoruz bu ürün fiyatı bedava demiyoruz mal bu ve fiyatı ben belirlerim ayrıca ürünün sıfır fiyatı şu anda 1500 1900 tl bandında cuma günleri indiriminden max 1300 1350 tl gördü kısacası dediğiniz rakamlar sıfır ürünlerde asla olmadı..

Yıllardır bilgisayarcılık yapan biri olarak bir kartında yorulup mining olup olmadığını gayet iyi anlayabiliyorum sizde anlayabilirsiniz. Kartların detaylı fotosunu atsam hatta güvenlik etiketi olsa bassam sıfır diye satılır o kadar temiz ve tozsuz uzun bir süre kullanılmadı kartlar evet kısacası ürün bu satıcı benim mal benim fiyatın yüksek olduğunu söyleyebilirsiniz ama saçma saçma evden oturup mininik yok bende 50 adet alıyorum hep gibi geyik yapar vari konuşanları burada en azından benim başlığımda istemiyorum bu kadar net..

tartışacak bir durum söz konusu değil üürün bu fiyat bu

iyi forumlar herkese
  • 1-1.5 yıllık garantili ürünler dururken 15 gün şahıs garantili ve diğerlerine göre daha pahalı bir kart almak isteyen varsa bu arkadaştan alsın. sonuçta şahıs garantisi firma garantisinden daha iyi ve güvenilirdir. ha olur da 15. gün sonunda ekran kartına bir şey olursa mesuliyet kabul etmiyor ona göre, aklınızda bulunsun.
  • Yine mining'te kullanılmış aynı kartı şubat ayında 560 liraya get ile aldım. Soğutması berbat, termal macun yenilemek vs gram fayda etmiyor, ya kartın sıcak çalışmasını 80+ dereceye çıkmasını önemsemeyeceksiniz ya da fanlarına abanıp bağırtarak çalıştıracaksınız, tavsiyem kesinlikle almayın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.