Şimdi Ara

%30-%35 Arası save dosyası lazım. [GTA 5/XBOX 360]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Oyunu geçen sene ps3'te bitirmiştim. PS3'ümü xbox 360'la takas ettikten sonra oyunu bir kez daha bitirmek istedim ve oyuna başladım. Oyunda %34'deyken Mark Getaway Location görevini yapıp Michael'i aradıktan sonra Blitz Play görevi yani haritada H simgesi çıkmadı. Bu arada diğer görevlerin hepsini tamamladım. Herneyse bu sorunu çözmek için bir sürü şey denedim ama sonuç alamadım. En son olarak GTA V save game editor adında bir program indirdim ve save'imde Blitz Play görevini yapılmış olarak işaretledim diğer görevler açılsın en azından diye. Oyunu girdiğimde diğer görevlerin açılmadığını ve replay missions sekmesinde Blitz Play görevini seçtiğimde oyunda buglar olduğunu gördüm. Mesela görevi yaparken Franklin'den Michael veya Trevor'a geçiş yapamıyorum halbuki bu görevde sürekli adam değiştirmek gerekiyordu. Düzenlemiş olduğum save dosyamı tekrar düzenlemek istediğimde Blitz Play görevinin kapatılamadığını gördüm yani %34 olan kayıtlı oyunumun boşa gittiğini anladım. Sizden ricam eğer elinizde %25-35 arası save game varsa buraya yükleyebilir misiniz? Hem internette hep %100'lük var ama benim gibi %30'larda kalan insanlarda faydalanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonesknow -- 20 Aralık 2014; 14:02:57 >

• Hadi beyler aranızda vardır save'i olan
  • Başkan %60 var valla.İnternette detaylı araştırsan bulabilirsin kanımca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bir tane buldum %35 olarak indireyim dedim link ölmüş . Baştan başladım mecburen ve uzun görevlerde 3 kez intihar edip skip mission yapıyorum. Öyle içim sıkılıyor ki oynarken. Daha 3 gün önce aynı görevleri yaptım çünkü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.