Şimdi Ara

30.000 tlye kadar otomatik araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Hatchback sedan fark etmez sorun cikarmayacak masrafsiz bi arac ariyorum. Ustamiz hondadan sasma diyor. Bu fiyatlara 2001 ies yada 2002 bi kac parca degisenli bel alti boyali hasar kayitli vtec sedan alinabiliyor.
    Acaba baska hangi markalarda sorunsuz parcasi tamiri asiri pahali olmayan araclar var?

Yoksa gonlum e39 5.20 diyor hayraniyim ama kenarda 10.000 tl sanziman veya motor arizasi icin durmasi lazim :)

Volvo s40 2.0T var asiri temiz 2000 model 120 kusur bin kmde ama hem parca cok pahali hem hanim begenmedi tipini o da kullanacak cunku yeni ehliyet aldi :) Yoksa hem full hem 160 beygir araba tam bana gore.

Kafam cok karisik yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Accent getz i20

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Bunların hepsi tam otomatik mi? İ20 bulunur mu acaba bu fiyatlara izmirdeyim.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-fiyat-dustu-opel-corsa-2005-1.3-yari-otomatik-dizel-369468028/detay

Bu araç nasıl? Gerçi internette otomatiği sorunlu diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: SarbiReyiz

Bunların hepsi tam otomatik mi? İ20 bulunur mu acaba bu fiyatlara izmirdeyim.

Evet tam otomatik i20 zor ama araştırmak lazım

• Accent Era 2011 model ... Tam otomatik ve düşük km olduğu için tavsiye ederi,m.. 2001 model 150 bini geçmiş araçlardan uzak durun derim.. Tüm piyasayı araştırmış ve şu an otomatik vitesli bi araç kullanan birey olarak yarı otomatik araçlara pek bakmayın derim.
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Üstada Honda diyip duruyor. Başka arabanın yenisini alacağına hondanın biraz eskisi daha iyidir diyor. Kafam hala karışık bi hafta on gün içinde alıcam bi araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: SarbiReyiz

Çok teşekkür ederim. Üstada Honda diyip duruyor. Başka arabanın yenisini alacağına hondanın biraz eskisi daha iyidir diyor. Kafam hala karışık bi hafta on gün içinde alıcam bi araç.

kim demişse doğru demiş, ancak 2011 model Accent almaktansa 2007 Jazz alınabilir mesela, ama gidip te 2004 model alınmaz. Yİne de karar sizin..
  • S40 2.0T almıştım ben aynı ikilemde kalıp , ilk sahibinden 110.000'de 6.000TL'ye bakıma soktuğu haftanın ertesi haftası almamda büyük şans oldu.. Vallahi camlara film çekilip , jant , yay kombinasyonu ile sportif genç bir hava kazandırılyor. Benimki tamamen stock (yazılım hariç), çok memnunum
  • https://forum.donanimhaber.com/araba-alindi-30-000-tlye-kadar-alinabilecek-otomatik-araclar-deneyimler--117259880

Buyur ben burda tüm bildiklerimi yazdım. Inceleme olarak gorebılırsn , Honda'lar da püf noktalar falan vardı onlara da göz atabilirsin hepsini araştırmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smyrn3.

https://forum.donanimhaber.com/araba-alindi-30-000-tlye-kadar-alinabilecek-otomatik-araclar-deneyimler--117259880

Buyur ben burda tüm bildiklerimi yazdım. Inceleme olarak gorebılırsn , Honda'lar da püf noktalar falan vardı onlara da göz atabilirsin hepsini araştırmıştım

Çok teşekkür ederim inceliyorum hemen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.