Şimdi Ara

(BULUNDU) 30.000 TL ye kadar HB araç önerileri. 206,clio,fiesta,c3,fabia (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
3.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    150 k nın üzerindeki araçlara pek bakmıyorum hocam.
  • bütçeyi 30 bine çıkarttım. 1.3 grande puntolarda karar kılıyordum ki city modu arızası canımı sıktı.
    Megane 2 hb 1.5 falan bulsam direk alıcam ama o civarlara hep otantik paketler var.
    Ben 3 sene önce 19 bine almıştım dinamik 1.5 hasar kayıtsız meganı. Şuan piyasa şaka gibi. Acaba 1-2 aya düşer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

bütçeyi 30 bine çıkarttım. 1.3 grande puntolarda karar kılıyordum ki city modu arızası canımı sıktı.
    Megane 2 hb 1.5 falan bulsam direk alıcam ama o civarlara hep otantik paketler var.
    Ben 3 sene önce 19 bine almıştım dinamik 1.5 hasar kayıtsız meganı. Şuan piyasa şaka gibi. Acaba 1-2 aya düşer mi?

Fiyat düşme beklentisi bende de var.Kiminle konuşsam bir ay bekle fiyatlar düşecek diyor. Nedense bu yaz fahiş 2.el piyasası yüzünden pekde inanasım gelmiyor. Ama umut fakirin ekmeği misali bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizmatic1

quote:

bütçeyi 30 bine çıkarttım. 1.3 grande puntolarda karar kılıyordum ki city modu arızası canımı sıktı.

Fiyat düşme beklentisi bende de var.Kiminle konuşsam bir ay bekle fiyatlar düşecek diyor. Nedense bu yaz fahiş 2.el piyasası yüzünden pekde inanasım gelmiyor. Ama umut fakirin ekmeği misali bekliyoruz.

Ben olayı anlayamadım hocam zaten. Geçen sene bu zamanlar askere gittim, geldiğimde bir baktım araç piyasasında yer yerinden oynamış. Hala da şiddetle devam ediyor. Babam ocak ayında qq aldı. Şuan satsa 10-20 k arası kar ediyor, kullandıgıda yanına kar kalıyor,resmen şaka gibi. İşin garibi sene sonunda dolar neredeyse 4 liraydı. Şu aralar 3.40 a kadar geriledi ama nedense petrol başta olmak üzere her şeye sürekli zam geliyor.

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    Olay bence herkes birbirine bakarak fiyat koydu piyasayı yükseltti.Araç satan arkadaşlarım var malum sitede şu kadar fiyat çekmişler benim araba daha temiz ondan fazla eder deyip ona göre yüksek fiyat yazıyor.İşin garibide bu arabalar satılıyor İnatla yinede fiyatların düşmesini bekleyeceğim yada uygun fiyat satan olursa alacağım

• karizmatic1 K kullanıcısına yanıt
    Hem de cayır cayır satılıyor. Sabah temizmiş dediğim aracı akşam göremiyorum, arayamadan gidiyor araçlar. Bugün temiz bir Clio buldum hemen mesaj attım telefonu yoktu. Mesaj attım ilana döndüm kaldırılmıştı. Temiz araç en fazla 2 gün duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 19 Eylül 2017; 11:28:58 >
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma, geçen hafta bende bir tane buldum füme renk. Aradık adam kaporasını aldım bugün notere gidip satıyorum dedi.Elbet bize de denk gelecek.

• karizmatic1 K kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam gözü kararttım artık temiz bulduklarımda beklemiyorum ulaşmaya çalışıyorum direk. Yoksa arabasız kalıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

İnşallah hocam gözü kararttım artık temiz bulduklarımda beklemiyorum ulaşmaya çalışıyorum direk. Yoksa arabasız kalıcam

Yok arabasız kalmazsın Fiyat düşerse alırım yoksa beklemeye devam.Bu arada takipteyim,her an tetikte.

• Skoda fabia 1.4 tdi

İlan No: 466049101

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-skoda-fabia-1.4-tdi-466049101/detay

Ben satiyorum eğer ilgilernirsen.

• fiestalara bakın hocam bütçeyi biraz daha arttırabiliyorsanız 2009-2010 model bulabilirsiniz.
  • Beyler bütçeyi 31-32 bandına çektim. Yakında sıfır ibizaya kadar gidecek galiba

2007 1.4 dizel fiesta 150 binde (26 bin)
    2011 1.3 dizel grande punto 158 binde (31 bin)
    2008 1.6 dizel citroen c4 165 binde (31 bin )
    2007 1.4 dizel peugeot 207 150 binde (30 bin)

Açıkçası bir tek puntonun city krozik arızası beni korkutuyor, diğerlerinin kronik sorununa pek rastlamadım. Sizce en mantıklı tercih hangisi olur. Yukarıdaki tüm araçlar hasar kayıtsız, değişensiz, 1 yada 2 parça lokal boyalı araçlar.

C4 ün göstergesinin ortada olmasını sevmedim ama kasa olarak ve bg olarak heybetli duruyor. Mantığım fiesta ve punto arasında gidip geliyor. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 19 Eylül 2017; 15:32:12 >

• puntonun hangi paketi hocam. benim araç içinde yazmıştınızda ondan soruyorum. active falansa pek değmez açıkçası. ilanı varmı bakayım.
    bu arada dediğim gibi benm aracın city mod servisde değişt. hafta sonu gel gemliğe dene aracı :) fun başkadır.
  • quote:

Beyler bütçeyi 31-32 bandına çektim. Yakında sıfır ibizaya kadar gidecek galiba

2007 1.4 dizel fiesta 150 binde (26 bin)
    2011 1.3 dizel grande punto 158 binde (31 bin)
    2008 1.6 dizel citroen c4 165 binde (31 bin )
    2007 1.4 dizel peugeot 207 150 binde (30 bin)

Açıkçası bir tek puntonun city krozik arızası beni korkutuyor, diğerlerinin kronik sorununa pek rastlamadım. Sizce en mantıklı tercih hangisi olur. Yukarıdaki tüm araçlar hasar kayıtsız, değişensiz, 1 yada 2 parça lokal boyalı araçlar.

C4 ün göstergesinin ortada olmasını sevmedim ama kasa olarak ve bg olarak heybetli duruyor. Mantığım fiesta ve punto arasında gidip geliyor. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Butcen 31-32ye ciktiysa 1-2 bin daha ekleyebilirsen 1.4 tdci trend fiesta yeni kasa al. 2010-2011

Ornek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden,cok-temiz-kazasiz,diri-bakimli,saat-gibi,orjinal-482679621/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 19 Eylül 2017; 17:6:33 >

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    1-2 ekleye ekleye bütçe 50 k ya çıkacak hocam 2009 fiestalara bakayım madem bir de
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    35 binle bakmaya başladım, 50 bine çıktım. Yakında gidip sıfır arabaya yazılacağım az kaldı.
  • C4 ün gösterge panelini kim ortaya yaptıysa yazık etmiş arabaya. Dış görünüşü çok iyi aracın ancak en sevmediğim şey gösterge panelinin ortada olması. Arabayı şoför kullanacak 5 kişi mi kullanacakta ortaya koyuyorlar paneli. Yinede temiz bir c4 e denk gelirsem alabilitem var.

Puntoları kronik sorunlarından dolayı eledim.

Fiesta 2006-2008 ler mantıklı geliyor. Alt takım falan kalas gibi kolay kolay bozulmaz. Herhangi bir kronik sorunuda yok aracın. Tip olarakta beğendiğim araçtır kurbağa gözlü fiestalar.
  • O paraya araba alcak olsam kesinlikle İbiza alırdım.

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle dizel alıcam hocam. Benzinli kullanamam. Lpg ile uğraşmak istemiyorum, daha öncede hiç kullanmadım. Hal böyle olunca seçenekler daralıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-citreon-c-4-hatasiz-483076711/detay

Şu araç hoşuma gitti ama, sağı solu bir bozulmaya başlarsa evi ocağı batırır gibi hissediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.