Şimdi Ara

30.000.-TL. PARA İLE NE İŞ YAPILIR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
31.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HERHANGİ BİR SANATI OLMAYAN DEVLET MEMURU EMEKLİSİ OLMUŞ BİRİYİM ANCAK ANKARA / MALTEPE DE 49 YILDIR BULUNMAKTAYIM İŞ DÜNYASINDAKİ SORUNLARINI VE KAZANÇLARI BİLEN KİŞİLERİN ÖZ DÜŞÜNCE VE BİLGİLERİNDEN YARARLANMAK İSTİYORUM TÜRKİYRNİN İL VE İLÇELERİNDE FAALİYET GÖSTEREBİLİRİM İLGİ ALANLARIM MODERN TARIM/HAYVANCILIK/GIDA/TURZİM/RENTE-CAR/DİGER ÖNERİLER ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM GÖRÜŞ BİLDİREN İLGİLİLERE SAYGILARIMLA

• Dayi niye ban attin durduk yere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocmar63

HERHANGİ BİR SANATI OLMAYAN DEVLET MEMURU EMEKLİSİ OLMUŞ BİRİYİM ANCAK ANKARA / MALTEPE DE 49 YILDIR BULUNMAKTAYIM İŞ DÜNYASINDAKİ SORUNLARINI VE KAZANÇLARI BİLEN KİŞİLERİN ÖZ DÜŞÜNCE VE BİLGİLERİNDEN YARARLANMAK İSTİYORUM TÜRKİYRNİN İL VE İLÇELERİNDE FAALİYET GÖSTEREBİLİRİM İLGİ ALANLARIM MODERN TARIM/HAYVANCILIK/GIDA/TURZİM/RENTE-CAR/DİGER ÖNERİLER ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM GÖRÜŞ BİLDİREN İLGİLİLERE SAYGILARIMLA

al bi transit hurdacılık yap
  • Organik meyve,sebze satan bir dükkan açabilirsiniz.
  • pastane kartalda oturuyorum bende yardim ederim:D
    edit:petshop acabilirsin 2yildir akvaristlik muhabbet kusu ve kopekde besledim ozellikle pethopta cok para var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingilizanahtari -- 22 Nisan 2012; 12:57:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellaflush&Fatlace

pastane kartalda oturuyorum bende yardim ederim:D

Sen çok yanlış anlamışsın dostum ankara / maltepe demiş abim :)
  • Ufak bir şirket kurar,yurtdışından vergisini ödeyerek mal getirir satardım. Şuan yol + vergi dahil 2.30TL'ye getirip 6TL'den lapır lapır satılabilecek bir ürün biliyorum. Elime para geçtiği taktirde bu işe gireceğim
  • ankarada akvarist dostlarim var eger dusunursen petshop haberim olsun
  • maltepe pazarından git bi yer tut. atlet kilot çorap v.s iç giyim sat. iyi para var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

Ufak bir şirket kurar,yurtdışından vergisini ödeyerek mal getirir satardım. Şuan yol + vergi dahil 2.30TL'ye getirip 6TL'den lapır lapır satılabilecek bir ürün biliyorum. Elime para geçtiği taktirde bu işe gireceğim

neymiş o merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

Ufak bir şirket kurar,yurtdışından vergisini ödeyerek mal getirir satardım. Şuan yol + vergi dahil 2.30TL'ye getirip 6TL'den lapır lapır satılabilecek bir ürün biliyorum. Elime para geçtiği taktirde bu işe gireceğim

neymiş o merak ettim

majestik manken
  • Eğer becerebileceksen abi adam gibi bir turizm mekanında Rent a Car işletebilirsin.
    Onun dışında hayvancılık,tarım vb. işler uzun vadeli ve uğraşlı olur ama ben işimi kurarım parayı kazanmaya başlarım diyorsan biraz daha nakit ile oto kiralama mantıklı görünüyor.
  • İşlek bir mekana(özellikle okul çevrelerine) ufak bir kafe açabilirsin. Kahve, Çay, Tost ve birkaç ürün ile başlayıp yoğunlağa göre çeşidi arttırırsın.
  • İşi boşver,rusa git 100 TL olsa 300 kez gidersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

Dayi niye ban attin durduk yere

aynen
  • Bence en iyisi (bu devirde) müteahhitlik.Elinde 200 Milyarın olsaydı o bütçe yetermi bilmiyorum ama bi apartman yapardın güzel çarşıya yakın yerlere her kat 3 daire, 4 kat yani taplam 12 daire.Hepsini 80 milyara satsan (Eskişehirde böyle) 960 Milyar.Fazla fazla kaar edersin.

Yalnız 30 milyar ile ne yapılır bilemem.Devren market alsan 30 milyara hiçbir salak vermez.Versede işlemeyen dükkanı kakalar.30 Milyarı 200 Milyara katla 5-10 senede olur muhtemelen sonrada müteahhitlik yap.Param olsun yapacağım ilk iş müteahhitlik...
  • marketi geç belki iddaa bayi açabilirsin

rent a car şirketi çok var iş yapmaz
  • Kafe açabilirsin :) Kendine has ürün üret böyle ortam rahat olsun gelirler pes felan koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0LD-CiTy

Bence en iyisi (bu devirde) müteahhitlik.Elinde 200 Milyarın olsaydı o bütçe yetermi bilmiyorum ama bi apartman yapardın güzel çarşıya yakın yerlere her kat 3 daire, 4 kat yani taplam 12 daire.Hepsini 80 milyara satsan (Eskişehirde böyle) 960 Milyar.Fazla fazla kaar edersin.

Yalnız 30 milyar ile ne yapılır bilemem.Devren market alsan 30 milyara hiçbir salak vermez.Versede işlemeyen dükkanı kakalar.30 Milyarı 200 Milyara katla 5-10 senede olur muhtemelen sonrada müteahhitlik yap.Param olsun yapacağım ilk iş müteahhitlik...

30 milyarı geç bu tarz bı apartman için 200 milyar bile az gelir. bunun arsa faktörü var birde o acıdan düşünmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ljames -- 22 Nisan 2012; 14:41:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ljames

quote:

Orijinalden alıntı: 0LD-CiTy

Bence en iyisi (bu devirde) müteahhitlik.Elinde 200 Milyarın olsaydı o bütçe yetermi bilmiyorum ama bi apartman yapardın güzel çarşıya yakın yerlere her kat 3 daire, 4 kat yani taplam 12 daire.Hepsini 80 milyara satsan (Eskişehirde böyle) 960 Milyar.Fazla fazla kaar edersin.

30 milyarı geç bu tarz bı apartman için 200 milyar bile az gelir. bunun arsa faktörü var birde o acıdan düşünmek lazım

Abicim tabi arsası var,tuğlası var,alçısı var,var oğlu var.200 Milyarı malzemeler için söylemiştim zaten.Arsasını katmamıştım doğru söylüyorsun.Çok şey var.Ama hep kaarlı çıkarsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.