Şimdi Ara

3 yıllık ilişki bir anda bitti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu gün buluştuk anca sustu Emanetlerimi aldım ben Allahtan hayırlısını istedim dedim ve gittim arkama bile bakmadım şu an çok iyiyim.
    Sonuç olarak arkadaslar evlilik basit bi olay değil evleneceğiniz kişiyi secerken dikkatli olmak lazım.Zor yola kolay insanla çıkılmazmış.Hepinize teşekkür ediyorum desteklerininz için yardımlarınız için
  • Kız muhtemelen bir başkasını bulmuştur.
    Senden bir tık üst olduğunu düşündüğü birini.
    Yoksa kalkıp onun için çalışıp çabalayan insanı yolda bırakmaz. ( Ev mevzusu örnektir )
    Üzülme boşver.
    Ya da üzül , üzül ama yapman gereken işlerine engel olmadan üzül.
    Ha geçiyor , merak etme bunlar da geçiyor.
    Birde ne olursa olsun profiline falan bakma.
    Benimde 6 ay önce bitti 3 senelik bir ilişkim.
    6 ay yetiyor acıtmamasına.
    Ama unutamıyorsun , orası ayrı tabii.
  • yalnız kalmadıktan sonra pek bi sıkıntı olmuyor ama yalnız kalınca anılar gözümün önüne geliyor sürekli arkadaşlarla akşam toplanıyoruz sohbet için.İyi oluyor.
    Ben kızdan geçtim ailesi beni seviyordu alışverişe geliyorlardı onlara saygısızlık ettimmi diye aklıma takılıyor.
  • İki şey söylemek istiyorum.
    1-Bundan bize ne?
    2-Bir kız için kendini perişan ediyorsan boş bir insansın.
  • konuma cvp yazdigin icin tesekkurler.
    1- insan derdini paylasinca rahatliyor
    2- 3 yilim gecti bi anda silinip atilmiyor. onca verdigim emegemi aciyim yoksa koskoca 3 senememi dert yaniyim. acisi gecer elbet ama burda tecrubeli kisilerden bilgi almak guzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpa07 kullanıcısına yanıt
    hakikaten zor 22 yaşındayım 5.5 yıl liseden beri beraberdik 2 buçuk ay oldu biteli.Çok zor bilirim ilk ayım çok kötü geçmişti şimdi alıştım iş bulunca daha da rahatladım ama geceleri yatagıma uzandıgımda anılar aklıma geliyor kötü oluyor insan.Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Sıkıldım mı dedi? Biraz daha açsan meseleyi keşke.

Sosyal yaşantımızın farklı olması fazla vakit ayıramamam maddi durum vs vs uzar gider.Ben bi gelecek için çalışıp ev almak için sürekli çalısıyorum 1 senedir durmaksızın.Çünkü ailesi evsiz adama kız vermem dedi bana.Tabi benim anadan babadan kalan bi şey yok.Kendim çalışıp yapmam lazım.Ben geleceğimiz için mutlu bir gelecek için sürekli çalısıyorum onun bana dediği cümle bana vakit ayırmıyorsun.

Kusura bakmayın kafam çok karışık ne yazdığımı bilemiyorum.Aklıma gelen şu an bunlar

Yanlış anlama ama böylesi daha iyi olmuş gibi bu devirde evsiz arabasız adama kız vermem ne demek ? Senin kızın ne yaptı ya da yapıyor ? Boşver zaten ileride de boş konularla tartışacaktınız ve büyük ihtimal kızın ailesi de hep problem olacaktı boşverin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _K_A_İ_N_

hakikaten zor 22 yaşındayım 5.5 yıl liseden beri beraberdik 2 buçuk ay oldu biteli.Çok zor bilirim ilk ayım çok kötü geçmişti şimdi alıştım iş bulunca daha da rahatladım ama geceleri yatagıma uzandıgımda anılar aklıma geliyor kötü oluyor insan.Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.

Hayırlısı olur merak etme kardeşim ben 23 yaşına gircem 2 ay sonra.Gün geçtikçe daha iyi oluyorum işime dört elle sarıldım artık yeni denizlere yelken açma zamanı geldi.Sadece geçen 3 yılıma yanarım.Ettiğim masraf filan. Bu güne kadar sorun etmedim masraf işini böyle oldugu için acıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnpMontage

quote:

Orijinalden alıntı: alpa07

quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Sıkıldım mı dedi? Biraz daha açsan meseleyi keşke.

Sosyal yaşantımızın farklı olması fazla vakit ayıramamam maddi durum vs vs uzar gider.Ben bi gelecek için çalışıp ev almak için sürekli çalısıyorum 1 senedir durmaksızın.Çünkü ailesi evsiz adama kız vermem dedi bana.Tabi benim anadan babadan kalan bi şey yok.Kendim çalışıp yapmam lazım.Ben geleceğimiz için mutlu bir gelecek için sürekli çalısıyorum onun bana dediği cümle bana vakit ayırmıyorsun.

Kusura bakmayın kafam çok karışık ne yazdığımı bilemiyorum.Aklıma gelen şu an bunlar

Yanlış anlama ama böylesi daha iyi olmuş gibi bu devirde evsiz arabasız adama kız vermem ne demek ? Senin kızın ne yaptı ya da yapıyor ? Boşver zaten ileride de boş konularla tartışacaktınız ve büyük ihtimal kızın ailesi de hep problem olacaktı boşverin

Ailesi, kızla aramda bir sorun olunca ayrıl git diyomuş sürekli bunu yeni öğrendim.Herkez iki yüzlü
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.