Şimdi Ara

3. Yılımda da olmadı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
46
Cevap
4
Favori
3.602
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    22 Mesaj
    Hocam 4. yıla kalmak tabiki de sizin seçiminiz kimsenin zaman yargılarına aldırış etmeyin isterseniz 4 yıl isterseniz 5 yıl sonra girin o üniversiteye 70 80 yıllık hayatın çok da büyük bir bölümü değildir bu ama şöyle düşünmek lazım 3 yıldır hatalı yaptığınız şey nedir bunların farkında mısınız 4. yıla kalırsanız aynı hatalara düşer misiniz üstesinden gelebilir misiniz bunları iyi değerlendirmek lazım ve eğer istediğiniz bölümü tutturabiliyorsanız ama üniversite iyi değil ismi çok bahsedilmiyor diye gitmek istemiyorsanız yeniden araştırın daha kapsamlı araştırın üniversitede kendini inanılmaz geliştirebilirsiniz tamamen size bağlı bir şey 1 sene daha hazırlanmak yerine üniversitede daha iyi işler çıkarabilirsiniz belki de. O yüzden bu ihtimalleri de göz önünde bulundurup iyice düşünün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    Öncelikle bence şu an hiçbir karar alma, uygun bir zaman değil. Eminim çok yorgunsundur dinlen bir süre.
    Potansiyel lafına ben pek inanmıyorum açıkçası, evet ilk 500-1k belli bir kabiliyet ister ama 10-20k gibi sıralamalar daha çok çalışmaya bakıyor. Bir yandan işe gitmen senin performansını düşürmüştür, bu seneye bakıp potansiyelim yok demen doğru değil. Bekle biraz, belli bir süre sonra hala kaldıracak gibi değilsen o zaman gidersin.
    Ben geçen seneki sınavdan sonra 3. yıla kalmaya karar vermiştim ama öylesine yorgundum ve bunalmıştım ki eylül ortasına kadar hiçbir şey yapamamıştım. Okullar açılınca insana çalışma hevesi geliyor kendini şimdiye göre yorumlama. Burada en önemli etken psikolojik olarak ne durumda olduğun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsmyturn_ -- 18 Haziran 2019; 0:37:4 >
    |
    |

İnsanların hayatı hakkında bu kadar kesin yorum yapmayın benim dördüncü senemdi bu sene ve 108 tyt den 71,25 ayt den netim var. Yani mezunlar yapamıyor diye bir şey yok herkesin bir zamanı var işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler

Düşüneceğim.

|
    |
    Bahsedilenler: oguzsahiiinnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör itsmyturn_ , elifkubra

|
    |
    Professor Lazzers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.