Şimdi Ara

3. Yıldız Formaları Çıkış Tarihi [Belli Oldu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sözü fazla uzatmaya gerek yok, sabah haberi sunan habercinin sabah haberinde gazeteden okuduğu bilgiye göre 3. yıldız formamız
    12 Temmuz 'da piyasaya çıkacak, hayırlı olsun, bu arada yönetimin beklediği satış sayısı
    600 000 .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin_1903 -- 30 Mayıs 2017; 8:26:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 temmuz biraz geç degil mi? Gs yönetimi 4. Yildiz sonrasi gidişatı iyi yönetemedi gec çıkardı fornalari. Haziranin ortasindan en gec bayramdan önce cikmasi lazim. Hele osmanli maci öncesi bi parti forma bastir stada gelen sampiyonluk kutlamasina gelen herkes alsın. En az 50-60 bin o gun satılır herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

12 temmuz biraz geç degil mi? Gs yönetimi 4. Yildiz sonrasi gidişatı iyi yönetemedi gec çıkardı fornalari. Haziranin ortasindan en gec bayramdan önce cikmasi lazim. Hele osmanli maci öncesi bi parti forma bastir stada gelen sampiyonluk kutlamasina gelen herkes alsın. En az 50-60 bin o gun satılır herhalde

Katılıyorum bu tarz özel formalar eğer yetişebiliyor durumdaysa sezonun son maçına çıkartılmalı, taraftar hem şampiyonluk sevinci hem 3. yıldız sevinciyle o gün forma almayacaksa bile bu sebeplerden alır. Böylesine özel günde organizasyonlarla iyi satış yapılırdı.
  • Çok geç ya.Zaten şu tanıtım reklam Kartal Yuvalarını bir türlü iyi yapamıyoruz pazarlayamıyoruz.

Ama yine de 4-5 sene öncesine oranla daha iyiyiz.

Şu pazarlama konusunda iyi olsak keşke.Fenerbahçe mesela oldukça iyi bu konuda.

• bizim beceriksizler 4 yıldızı hiç pazarlayamamışlardı.

12 temmuz da çok geç bana göre ama daha iyi reklam yapar sizinkiler.
  • sıcağı sıcağına çıkarırsanız abartmıyorum satışlar katlar. BJK yönetimi neden geç kaldı ki bu sezon şampiyon olacağınız zaten belli gibiydi.
  • Ne kadar sacma bir durum 12 temmiz ne yahu cikarma istemez.Yildizi biz bastiririz olan formalara

• Bi de kaynak verseniz..
  • Fikret Orman uyanık adamdır önümüzdeki maça satışa çıkartmalı. Stok yetiştiremezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 2 Haziran 2017; 15:48:35 >
  • Tarih önemli değil. Mutlaka alacağım

• fikret uyanik adamdir 200den baslatir fiyatlari

• Yönetim illa bu yazılanları düşünmüştür keza ortada birde adidasın çalışma şekli var onların takvimi ne durumda bilmiyoruz. Bana kalırsa puma ve kappa gibi firmalarla çalışmak daha cazip, adamlar bütün iş gücünü size aktarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 2 Haziran 2017; 17:43:1 >
  • Daha şampiyon olalı 1 hafta olmadı. 600 bin formayı 2 haftada çıkaracak halleri yok.
  • Alacak olan her turlu alir zaten kutlamalara bir cok genc ogrenci gidecek oyle satis patlamasi falan olmazdi yani.

• 12 Temmuz gerçekten çok geç. Bu haftasonu çıkması lazımdı öncelikle Vodafone Arena'da. Satış patlaması orada yaşanırdı. Daha sonra ise 2-3 hafta içinde tüm Türkiye'ye yayılmalıydı.

Pazarlama konusunda sıkıntı yaşanmış galiba. 12 Temmuz gerçekten çok geç
  • Arkadaşlar 600bin forma dünden bugüne olacak iş değil.Ön hazırlık gerekiyor fener gibi 3 sene önceden formaları bastırmadığımız için takvim biraz gecikti.

Alacak olan her türlü alır zaten

• Bence çok geç kalındı.3. yıldızı takacağımız belli.Hadi tamam belli değildi diyenler olacaktır da.Tamam sen gelecek sezon forması ürettir.Ona yıldız yapmak daha kolay iş.Ayrıca Toplamda 600 bin adet üretilecek diye 600 bin yapıldıktan sonra satılacak diye bir şart yok.100 bin üretirsin o eriyene kadar bir 100 bin daha gelir.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    fenerbahce iyi falan değil fenerbahcenin taraftarı iyi bu konuda.

• O gün yaklaşıyor, kimler burada?

• Nette dolsan formalar cikarsa, 100bin satarsa sukretsinler.

Merdivenalti imalat resmen. O sekil cikarsa almam, mumkun degil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.