Şimdi Ara

3. ve 4. Ram takınca pc açılmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Foxconn g41m 4 ram slotlu 8 gb destekli anakarta 2x1 GB kngstn ramleri takınca aynı renkli slotlara takınca sorunsuz açılıyor ama değişik markalardan ekstra olarak yanına kingstonda dahil 2x512 yada 1x512 takınca hem 3 hemde 4 lü pc açılmıyor ötüyor. ramleri tek tek deneyince tüm slotlarda pc açılıyor. sizce sebep ne olabilir.
    not: 1 gb kngstn + 512 eliksir takıcna açılıyor eliksir,goodram,nanya,kngstni vs denedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 22 Aralık 2013; 14:59:48 >

• Anakartınızın slotlarında olan çip sette sorun olabilir.Eğer slotlarda sorun yoksa,Bios pilini çıkartıp bios sıfırlama yapın bakalım sorun düzelebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

Anakartınızın slotlarında olan çip sette sorun olabilir.Eğer slotlarda sorun yoksa,Bios pilini çıkartıp bios sıfırlama yapın bakalım sorun düzelebilir...

2 saat önce yaptım + biosuda yeniledim olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

quote:

Anakartınızın slotlarında olan çip sette sorun olabilir.Eğer slotlarda sorun yoksa,Bios pilini çıkartıp bios sıfırlama yapın bakalım sorun düzelebilir...

Ozaman anakartınız bozuk tek slottan almaktan başka çareniz yok demektir.Servise vermenizde sizin hayrınıza olacaktır..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

quote:

Ozaman anakartınız bozuk tek slottan almaktan başka çareniz yok demektir.Servise vermenizde sizin hayrınıza olacaktır..

2 slottan çalışıyor 1 slotta çalışıyor ama 3 . ve 4. de çalışmıyor. tşkrlrrr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.