Şimdi Ara

3. Uluslararası Özel Turnuva 24 Martta Başlıyor ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
2
Favori
4.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eleştirinin dozunu kaçırıp konuyu baltalamayın arkadaşlar, beğenmeyenler için kaos tv yayını da mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 25 Mart 2014; 22:44:03 >
  • AWH napıyor? Çocuk gibiler. Rezillik.
  • AWH ' ye anlam veremedim yazık.
  • Ben olayı kaçırdım sanırım izlemiyordum da bir bakıyım dedim awh trollüyor sebebi nedir ?
  • Bu AWH ne yapmaya çalışıyor insanlar bunlara fırsat veriyor onların yerinde olmak isteyen yüzlerce kişi var daha kötüsü insanların sizi örnek alması yazık.
  • olay ne nasıl buralara geldi maç ?
  • AWH ne yapmaya çalışıyor anlamadım? Yazıklar olsun insanlar orada uluslararası takımlarla oynama fırsatı veriyor bunlara bunların yaptığı şeye bak kabul edilebilir gibi değil ben men bekliyorum inşallah olur hayırlısıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardsmanBob

olay ne nasıl buralara geldi maç ?

ya ilk maçı izlemedim tam ezildiler sanırım 2. maçta çeşitli troll pickler oldu.sonra varusu yakaladılar daha minyonlar gelmeden.biri daha öldü sonra heralde çeviremeyeceklerini anladılar çamura yattılar.oyuna başlayış itemleri düzgündü yoksa.keşke adam gibi oynasalardı da biz de eğlenseydik,onlar da.
  • quote:

İlk maçta normal oynayıp ezildiler, ikinci maçta trollediler. Tr'de ki veletlerden farkları kalmadı gözümde. Kendilerini rezil ettiler sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

İlk maçta normal oynayıp ezildiler, ikinci maçta trollediler. Tr'de ki veletlerden farkları kalmadı gözümde. Kendilerini rezil ettiler sadece.

tr çöp diyorum inanmıyorsunuz

----
    extra:http://forum.donanimhaber.com/m_89696982/f_//tm.htm#89696982

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• AWH'nin 2. turda olmasının tek sebebi ilk tur maçına rakip takımın gelmemiş olması. Bunun kendileri de farkında, baktılar oyunları ile ilgi çekemeyecekler böyle saçma bir yola girdiler.

• Şampiyonlar seçiliyor az kaldı başlamasına.
  • Fab üst üste iki kere gank yedi. Kötü bir başlangıç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 26 Mart 2014; 19:23:17 >
  • Maçı açtığımda DePe gerideydi ama hayvani ezdiler alkış.gif

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dp trye göre fazla iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fab çok kötü bu aralar holy yine çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rezeg

fab çok kötü bu aralar holy yine çok iyi

fab ygs ye çalıştığından sürekli oyun atamıyo sanırım . bu yüzden son 3 haftadır gözle görülür düşüş var
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbaba19

quote:

Orijinalden alıntı: Rezeg

fab çok kötü bu aralar holy yine çok iyi

fab ygs ye çalıştığından sürekli oyun atamıyo sanırım . bu yüzden son 3 haftadır gözle görülür düşüş var

Aslında monster cup da iyi bir görüntü çizmişti Renekton ile. Ama yelpazesi biraz dar sanırım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.