Şimdi Ara

3 Tane anime tavsiyesi istiyorum(kriterler içerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.ana karakterinin yaşı büyük olan anime istiyorum, öyle çoluk çocuğun dünyayı kurtardığı türden değil yada ergenlerin saçma sapan dövüşüp sevginin gücüne bağladıkları gibi de değil,konusu güzel psikolojik olabilir dramatik olabilir aksiyon olabilir hiç farketmez, yeter ki konu bütünlüğü olup mantıklı ilerlesin.

2.bunda da çizimleri iyi olan anime istiyorum, attack on titan gibi yalnız bu film olmasın seri olsun.Dediğim gibi ilk öncellik çizim ve animasyon kalitesi arka plan tasarımı filan, an az bi attack on titan kalitesinde bekliyorum çizim bakımından tabi.

3. olarakta gizemli bir seri istiyorum, örnek vermek gerekirse yine attack on titan örneğini vericem.Gizem faktörü aşırı ön planda olsun o kadar merak duyayım ki seriye teori kasayım o derece

Bu 3 kategori birbirinden bağımsız sadece 1 kategoriye uyarak tavsiyelerini yazınız
    Örneğin ana karakterin yaşı küçük ama çizim çok iyiyse 2.türde belirttiğim isteğe giriyor
    İlla ki ana karakterin yaşı büyük olup çizimleri çok iyi olan gizem türünde bir anime istemiyorum
    İnş anlatabilmişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torneol -- 10 Temmuz 2017; 4:24:0 >

• Birinci istediğin çoğu sağlam yapımları kaçırmanı sağlar serial experiments lain haddinden fazla kaliteli olmasına rağmen kriterlerine uymuyor
  • Hellsing Ultimate
    Psyco Pass
    Steins;Gate
    JoJo Serileri
    Drifters
    Fate/Zero
    Trigun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Hellsing Ultimate
    Psyco Pass
    Steins;Gate
    JoJo Serileri
    Drifters
    Fate/Zero
    Trigun

Tamam da 3 kategori var hangi anime hangi kategoriye ait

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Birinci istediğin çoğu sağlam yapımları kaçırmanı sağlar serial experiments lain haddinden fazla kaliteli olmasına rağmen kriterlerine uymuyor

Tavsiye ettiğin seri aslında gizem yönüyle 3.kategoriye yerleştirebilir miyiz

Konusu gizemli bi seri olduğunu hissettirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Torneol

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Hellsing Ultimate
    Psyco Pass
    Steins;Gate
    JoJo Serileri
    Drifters
    Fate/Zero
    Trigun

Tamam da 3 kategori var hangi anime hangi kategoriye ait

Hellsing Ultimate 1-2-3(?)
    Psyco Pass 1-2-3(?)
    Steins;Gate 1-2-3
    JoJo Serileri 1-2-3(3. Kriter seriden seriye değişir ama ilk ikisi değişmez)
    Drifters 1-2(?)-3(?)
    Fate/Zero 1-2-3
    Trigun 1-2-3
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Birinci istediğin çoğu sağlam yapımları kaçırmanı sağlar serial experiments lain haddinden fazla kaliteli olmasına rağmen kriterlerine uymuyor

Tavsiye ettiğin seri aslında gizem yönüyle 3.kategoriye yerleştirebilir miyiz

Konusu gizemli bi seri olduğunu hissettirdi

Gizemli olmasının yanı sıra psikolojiktir ağır anlatımı vardır.Texhnolyze armored trooper votoms diğer önerilerim ikisi de felsefi yapımlardır
  • Mushishinin çizimleri fazla iyidir tavsiyemdir uchuu senkan yamato 2199 içinde geçerli söylediğim
  • Parasyte 2-3

Steins gate 3

• yenilerden, taze sonlandı; Seikaisuru Kado. çizimleri arada 3 boyuta kaçsa da (göz yoruyor), başroldekiler yetişkin, politika, gizem, bilimkurgu karışık. ben beğendim sonunu da güzel bitirdiler (tabi bana göre, kimisinin hoşuna gitmeyebilir).
  • her gün bir iki bölüm izlemek kaydıyla

Ergo proxy 1-2-3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarhur -- 13 Temmuz 2017; 0:14:45 >
  • Attack on Titan gibi bir anime/manga daha bulamayacaksin.Benim gibi çok sevmissin belli ki.

Ama ona yakin bir kaç önerim var.

Fullmetal alchemist brotherhood.

Sidonia no kishi (cogu yerde asiri realistik cizim rahatsiz edebilir.

Neon genesis evangelion (favorim)

Civik civik esprilerin, gercek yasamdan uzak insan davranislarinin olmadigi animeler.

Inanilmaz gizem uyandiran, saatlerce teori okumakla gecirecegin animeler bunlar.Her ne kadar fma brotherhood ve sidonia pek soru isaretine yer birakmasada

• quote:

Orijinalden alıntı: K.J

Attack on Titan gibi bir anime/manga daha bulamayacaksin.Benim gibi çok sevmissin belli ki.

Ama ona yakin bir kaç önerim var.

Fullmetal alchemist brotherhood.

Sidonia no kishi (cogu yerde asiri realistik cizim rahatsiz edebilir.

Neon genesis evangelion (favorim)

Civik civik esprilerin, gercek yasamdan uzak insan davranislarinin olmadigi animeler.

Inanilmaz gizem uyandiran, saatlerce teori okumakla gecirecegin animeler bunlar.Her ne kadar fma brotherhood ve sidonia pek soru isaretine yer birakmasada

Bu sene hiç anime izlememiş arkadaşa attack on titan izlettim fanı oldu,izlediği yabancı dizileri filan bıraktı hatta o derece sonrasında mangasını okudu şuan youtubedan tepki videolarını filan izliyor teori kasıyor arada :D

Sonra death note e başlattım ( orta derece sevdi sonları sıkıcı dedi )

Steins gate izledi beğendi baya

Full metal a. Br. İzlettim hiç beğenmedi entresan bir şekilde çocuksu buldu,izlediği animeler içinde en kötüsü bu seri dedi hatta

Sonra elfen lied izledi beğendi

En son uzun seri olarak narutoya başlattım sevdi sayılır hatta en iyi 2. Seri dedi izlediklerim arasında

Sence bu arkadaşa hangi animeyi önereyim kriter olarak çizim ve müziklere baya dikkat ediyor ayrıca hikaye olarak gizemli yapımlardan hoşlanıyor

Benim en sevdiğim seri aot olmassa bile bende ki yeri özeldir severim kendilerini :D

• Bleach,One piece bunlari sever sanirim.Narutoyu sevdigine gore

Shounen tarzi animelerin %90'i hatta daha fazlasini izlemedigim, sevmedigim icin türü bilen arkadaslar daha iyi oneriler verebilir

• Fate/Zero (özellikle 1 ve 2 için)
    Yaşı büyük, olgun ana karakter
    Oldukça iyi çizimler
    Gizem faktörü de var biraz ama öyle oturup teori kasacak kadar değil

Kara no Kyoukai(the garden of sinners, veya boundary of emptyness) filmleri (1e de 2ye de 3e de uyar)
    Çizimleri, animasyonları, müzikleri harikadır. İçeriği de epey ilginçtir, ama hikayeyi kronolojik olarak anlatmadığı için ilk filmleri izlerken "lan noluyor" derken bulabilirsin kendini.

Mushishi ( ve Mushishi zoku shou ) (1, biraz 2 eğer animelerde yeşil manzaraları seviyorsan, 3 de sayılabilir her bölümde bir gizemli olay çözülüyor)
    Ana karakteri (ve bir nevi tek karakteri) yetişkin, ama bir konu bütünlüğü ile ilerleme söz konusu değil. Bölümlük hikayeler.

Sword of the Stranger (1 ve 2)
    Ana karakter yetişkin. Çizim ve animasyon fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: CIO61

Fate/Zero (özellikle 1 ve 2 için)
    Oldukça iyi çizimler

Kara no Kyoukai(the garden of sinners, veya boundary of emptyness) filmleri (1e de 2ye de 3e de uyar)
    Çizimleri, animasyonları, müzikleri harikadır. İçeriği de epey ilginçtir, ama hikayeyi kronolojik olarak anlatmadığı için ilk filmleri izlerken "lan noluyor" derken bulabilirsin kendini.

Mushishi ( ve Mushishi zoku shou ) (1, biraz 2 eğer animelerde yeşil manzaraları seviyorsan, 3 de sayılabilir her bölümde bir gizemli olay çözülüyor)
    Ana karakteri (ve bir nevi tek karakteri) yetişkin, ama bir konu bütünlüğü ile ilerleme söz konusu değil. Bölümlük hikayeler.

bu fate serisini izlemek istemişimdir hep ama baya serisi var sanırım
    nasıl izlemek lazım sıranalış bakımından bide finali var mı
    ek oalrak oyun uyarlaması sanırım oyununu oynamadan izlersek bi şey kaybetmiş olur muyuz
    mushishi ilgimi çekti

• Torneol kullanıcısına yanıt
    kenshin: trust and betrayal ve ninja scroll izlet bakalım ne tepki verecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

kenshin: trust and betrayal ve ninja scroll izlet bakalım ne tepki verecek :)

eski yapımları pek tercih etceğini sanmıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CIO61

Fate/Zero (özellikle 1 ve 2 için)
    Oldukça iyi çizimler

bu fate serisini izlemek istemişimdir hep ama baya serisi var sanırım
    nasıl izlemek lazım sıranalış bakımından bide finali var mı
    ek oalrak oyun uyarlaması sanırım oyununu oynamadan izlersek bi şey kaybetmiş olur muyuz
    mushishi ilgimi çekti

Zero izle sadece. Staynight vasat.
    Zero tek başına tüm Fate serilerini taşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 14 Temmuz 2017; 10:25:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• black lagoon
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.