Şimdi Ara

3. Serverlar Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bildiğiniz üzere hepimiz günde en az 10 15 kere DC oluyoruz. DC yemediğimiz her saniye çok değerli oldu artık. Buna bir çözüm getirilmeli ve en çok desteklenen çözüm fikri ise 3. serverın açılması ki DC ve lagın sebebide bu. K2 bu durumun farkında mı bilmiyorum fakat artık serverlara girmek daha da kolaylaştı neden diyecek olursanız biri dc yiyor biri giriyor. Bu durum hem K2nin zararına (Premium Almamak) hemde bizim oyundan soğumamıza (Disconnected From Server) neden oluyor. Topluca ticket atsak, belki bir çözüm fırsatını yakalamış oluruz. Oyundan zevk alamıyor insanlar her dakika DC sorunuyla uğraşılmaz. Kimse exp kasamıyor, ftye giren DC, bordera girende DC, ne yapsın millet ? Kesintisiz bir oyun istiyorsak (K2nin keyfine bağlı tabi.) bu durumu, onların zararına göre ticket atarak gösterelim. Şimdi diyeceksiniz ticket nerde diye. Biri hazırlayabilirse sevinirim bu konu hakkında, başlık taşınabilir fakat ben Güncelleme/Haber/Duyurulara açtım yöneticiler uygun foruma taşırlar yakında, önemli çünkü.

Ticket örneği için uAslAnkara'ya teşekkürler.

Dear k2 network,

İNGİLİZCESİ

We have a problem. When we connect to a server , we have dc in 5 minutes. You have disabled third servers so non-pre users try to play on the first and second servers. I wanna buy premium but i learnt that premium users have also lags and they also have dc. We want to you to re-enable third servers so premium users can play normally on first servers without lag and dc problems. In addition, non-pre users can easily connect to servers because the others have dc. Please find a solution for it. We wont be able to buy premium because we cannot play knight Online because of dc and lags
    I hope you to read this message and resolve our problem , Thanks

TÜRKÇESİ

k2 network'e,
    bizim bir sorunumuz var. serverlara bağlandığımızda 5dk içinde dc yiyoruz. 3. serverları devre dışı bıraktınız bu yüzden non pre kullanıcılar 1. ve 2. serverlarda oynamaya çalışıyorlar. premium almak istiyorum ama öğrendiğime göre pre li kullanıcılar da lag ve dc sorunu yaşıyorlar. sizden 3. serverları tekrar açmanızı istiyoruz ki bu sayede preli kullanıcılar 1. serverlarda dc siz ve lagsız oynayabilsinler. ayrıca non pre kullanıcılar kolaylıkla serverlara bağlanabiliyorlar çünkü diğerleri dc yiyor. lütfen bir caresini bulunuz. dc sorunları olursa premium alamayacağız çünkü lag ve dc den dolayı Knight Online oynayamıyoruz.
    umarım bu mesajı okur ve sorunumuzu çözersiniz , teşekkürler

NOT : GOLD PREMIUM SAHİBİ OLMAYANLARDA GÖNDERSİNLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shoturday -- 30 Ocak 2008; 22:46:53 >

• buna bi care bulsak iyi olur aslında foumdaki tum goldpreli arkadaslar ticket atabilir mesela
  • bende silver var pek takmasalarda atıcam birisi ingilizce hazırlayabilirse
    10 gün sonrada gold almayı düşünüyorum gold aldığımdada türkçe destek bileti atarım
    elimden ne geliyosa yapıcam
  • sadece gold pre deil herkes atsın bir mesa j ayarlayın 10 charımla göndereyim
  • ayarlayın bende gönderem ayrıca gold lazımsa gold prem war
  • ticket atalım

Dear k2 network,

We have a problem. When we connect to a server , we have dc in 5 minutes. You have disabled third servers so non-pre users try to play on the first and second servers. I wanna buy premium but i learnt that premium users have also lags and they also have dc. We want to you to re-enable third servers so premium users can play normally on first servers without lag and dc problems. In addition, non-pre users can easily connect to servers because the others have dc. Please find a solution for it. We wont be able to buy premium because we cannot play Knight Online because of dc and lags
    I hope you to read this message and resolve our problem , Thanks

benm ingilizcem bu kadarına yetti daha iyi olan daha güzelini yazabilir biraz acemice çünkü

k2 network'e,
    bizim bir sorunumuz var. serverlara bağlandığımızda 5dk içinde dc yiyoruz. 3. serverları devre dışı bıraktınız bu yüzden non pre kullanıcılar 1. ve 2. serverlarda oynamaya çalışıyorlar. premium almak istiyorum ama öğrendiğime göre pre li kullanıcılar da lag ve dc sorunu yaşıyorlar. sizden 3. serverları tekrar açmanızı istiyoruz ki bu sayede preli kullanıcılar 1. serverlarda dc siz ve lagsız oynayabilsinler. ayrıca non pre kullanıcılar kolaylıkla serverlara bağlanabiliyorlar çünkü diğerleri dc yiyor. lütfen bir caresini bulunuz. dc sorunları olursa premium alamayacağız çünkü lag ve dc den dolayı Knight Online oynayamıyoruz.
    umarım bu mesajı okur ve sorunumuzu çözersiniz , teşekkürler

• attım ticket ; hatta sonuna manes server'i 4. kapasiteye çıkartılsın bile yazdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: OminousHeart

attım ticket ; hatta sonuna manes server'i 4. kapasiteye çıkartılsın bile yazdım

sende suyunu cıkarmısın xD
  • Up!

Gercekten bugun açılan en önemli konu.Lütfen herkess ticket atsın.

Ticket ı hazırlayan ark ımıza çok teşekkürler

Bende atıyorum
  • sorun onlarda değil lanet olası ttnette.yabancı arkadaşlarım var lag ayda yılda bir yaşıyorlar.sonuç getireceğini sanmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KnighTShooteR

sorun onlarda değil lanet olası ttnette.yabancı arkadaşlarım var lag ayda yılda bir yaşıyorlar.sonuç getireceğini sanmam.

Bunu ancak yurtdışında Knight Online oynayan biri bilebilir.
  • atcamda net hızındanmıdır yoksa site hatasımıdır nedir bi türlü sayfa açılmıyo 3dk dır bekliyom
  • Evet lag ve dc sorunu gittikçe oyundan soğumamıza yol açan bir durum.Ama 3.serverlar gelirse boss dağılışı çoğalacak.Şu an %50 bulma oranımız varken o zaman %33.33 olacak:)

İnşallah bu ticketlarınızı dikkate alırlar ve gerekeni yaparlar.
  • nese beyLer atsın gene herkes ticket yaw...bu sorun cozuLmezse Ko dan soqur herkes.böyLe LaqLa dc y Le oynanmaz yanı
  • Lag Ve Dcnin Sebebi K2 Değil ttnettir Bugün Akarada Biz Dc Yeyip Lagla Karsılasırken Partymizdeki Koreli Cok Rahattı Sende Lag Yok mu Diye Sordugumuzda Adam Dalga Gecti
  • quote:

Orjinalden alıntı: TeXaS_StOrM

Lag Ve Dcnin Sebebi K2 Değil ttnettir Bugün Akarada Biz Dc Yeyip Lagla Karsılasırken Partymizdeki Koreli Cok Rahattı Sende Lag Yok mu Diye Sordugumuzda Adam Dalga Gecti

sebebi belli kore ve amerika arasındaki bağlantı hızı ama 3. server warken böyle bir sorun yoktu hatırlarsan

herkes atsın bu ticketi genede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 30 Ocak 2008; 23:19:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

Lag Ve Dcnin Sebebi K2 Değil ttnettir Bugün Akarada Biz Dc Yeyip Lagla Karsılasırken Partymizdeki Koreli Cok Rahattı Sende Lag Yok mu Diye Sordugumuzda Adam Dalga Gecti

sebebi belli kore ve amerika arasındaki bağlantı hızı ama 3. server warken böyle bir sorun yoktu hatırlarsan

bencede qenede atın.bu arada emeqın ıcın saoL uAslAnkara

• quote:

Orjinalden alıntı: gFbMaTT

quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

bencede qenede atın.bu arada emeqın ıcın saoL uAslAnkara

xD saolasın babo bu kadarını becerebildim

• quote:

diğer online oyun oynayanlara sordun mu lag olup olmadığını ? tt net den kaynaklı oldugunu sanmıyorum 1 günde mi değişti her şey lag başladı ( yeni patch ile dikkat cekerim )
  • Gondercem.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.