Şimdi Ara

Sil (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
4.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nereye gidiyor bu gençlik anlamıyorum aga
  • kız gözüyle değerlendirmek istedim.

pm
  • pm
  • pm
  • pm.
  • Bence git kuzeninle konuş.Eğer bit yavrusunun teki değilse o kızı sana ayarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avogadro

Bence git kuzeninle konuş.Eğer bit yavrusunun teki değilse o kızı sana ayarlar.

Bit yavrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirer1

quote:

Orijinalden alıntı: Avogadro

Bence git kuzeninle konuş.Eğer bit yavrusunun teki değilse o kızı sana ayarlar.

Bit yavrusu

Bir nevi sansür
  • arkadaslar yukarida paylastim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilal kardeşim iyisin iyi tipin iyi
  • pm
  • Pmm

• pm dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0643

Arkadaşlar merhaba ben lise 3 e gidiyorum.ve lise 4 e giden bir kuzenim var.aynı lisedeyiz biz bununla.neyse arkadaşlar şöyle söyleyeyim maddi durumlarımız okadar da iyi değil.dolayısıyla fazla sosyal olamıyoruz. Benim amacım şu en az onun kadar sosyal olmak. Bütün kızlar onunla beraber olmak için can atar onu seviyorlar mesela gelirler bana söylerler kuzenini ayarlasana diye.şimdi benim sevdiğim kızlar bunu seviyor ancak anlamadığım şey benim 3 sene boyunca hiç bir şey yaşamamış olmam 1 kere bile sinemaya gitmedim lisede. Neyse arkadaşlar ben size tipimi de vereyim. Oradanda yorum yapın bide bu özgüven dil ve kızlar tarafından sevilen biri olmak konularını incelerseniz sevinirim.
    Tipimi görmek isteyenler pm yazsın.
    Yardım edin arkadaşlar lütfen 3 senedir hayat zehir bana

Ders 1: Mevzu sinemaya gitmek, yakışıklı olmak, popüler olmak ya da sosyal olmak değil. Ufak bi değişim yaparsan bu kızların birçoğu meraklı olduğu için mutlaka yanına zıplar. Sende timsah gibi tam hareket alanına girdiğinde hamleni yaparsın ;) Mesela maddiyatın pek gerekmediği önerilerde bulunayım sana. Öncelikle derslerine çalış. Bu alanda başarılı olursan senin yapacağın hareketleri bilinçli yaptığını düşünürler. Bu +1'dir. Bunun yanında bi kitap al ve boş vaktinde okumaya başla. Milletin gözüne sokma kitabı ama yalnız başına da okuma ;) Dedim ya bunlar meraklıdır. Hemen atlarlar ne kitabı bu falan diye. Ordan da başlarsın muhabbete.

2.Derste görüşürüz :)

• Pm(lise son sınıftayım şimdiye kadar 2 kere sinemaya gittim biri 6.sınıfta dershaneyle çizgifilme birinde de geçen sene sinifça fetih1453 e gittim büyük bir kayıp değil

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuzer

quote:

Arkadaşlar merhaba ben lise 3 e gidiyorum.ve lise 4 e giden bir kuzenim var.aynı lisedeyiz biz bununla.neyse arkadaşlar şöyle söyleyeyim maddi durumlarımız okadar da iyi değil.dolayısıyla fazla sosyal olamıyoruz. Benim amacım şu en az onun kadar sosyal olmak. Bütün kızlar onunla beraber olmak için can atar onu seviyorlar mesela gelirler bana söylerler kuzenini ayarlasana diye.şimdi benim sevdiğim kızlar bunu seviyor ancak anlamadığım şey benim 3 sene boyunca hiç bir şey yaşamamış olmam 1 kere bile sinemaya gitmedim lisede. Neyse arkadaşlar ben size tipimi de vereyim. Oradanda yorum yapın bide bu özgüven dil ve kızlar tarafından sevilen biri olmak konularını incelerseniz sevinirim.

Ders 1: Mevzu sinemaya gitmek, yakışıklı olmak, popüler olmak ya da sosyal olmak değil. Ufak bi değişim yaparsan bu kızların birçoğu meraklı olduğu için mutlaka yanına zıplar. Sende timsah gibi tam hareket alanına girdiğinde hamleni yaparsın ;) Mesela maddiyatın pek gerekmediği önerilerde bulunayım sana. Öncelikle derslerine çalış. Bu alanda başarılı olursan senin yapacağın hareketleri bilinçli yaptığını düşünürler. Bu +1'dir. Bunun yanında bi kitap al ve boş vaktinde okumaya başla. Milletin gözüne sokma kitabı ama yalnız başına da okuma ;) Dedim ya bunlar meraklıdır. Hemen atlarlar ne kitabı bu falan diye. Ordan da başlarsın muhabbete.

1 dersten notlar aldım 2.dersi sabırsızlıkla bekliyorum hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuzer

quote:

Kitap okumaya başlıyorum spor yapmaya da çalışırım. Ancak saç stilimi bulamıyorum yukarıda resmim var uygun saç stili nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: amazonta

kız gözüyle değerlendirmek istedim.

pm

• pm atabilirsin..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.