Şimdi Ara

Sil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
4.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-145C79FAD -- 5 Ağustos 2021; 13:42:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PM
  • Hayatta tek derdin sıkıntın bu olsun inş kardeşim ilerde anlicaksın ne demek istediğimi tabi aklına yazarsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowley

Hayatta tek derdin sıkıntın bu olsun inş kardeşim ilerde anlicaksın ne demek istediğimi tabi aklına yazarsan

Aklıma yazdım kardeşim bunu.ancak ben çok takıntılıyım bu dış görünüş olarak hayattan hiç zevk almıyorum.3 - 4 kere intihar etmeyi düşündüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.135

PM

Yolladım hocam

• pm kardeş
  • banada pm atarmısın senin durumundayım aynen

hatta konusunu açmıştım hiç bi kızın ilgisini çekmiyorum konuşmaya çalışşsam bile tersleniyorum düzgün soruma bile ters cevap verenler var artık kızlarla muhabbeti kökten kestim.
  • Yolladım

• Dostum önce şu avatarına bir bak eminim onun ne anlama bile geldiğini bilmiyorsun senin gibi birini kim ne yapsın be adam,evlat olsan sevilmezsin denilecek tiplerdensin önce adam ol sonra gerisi gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

banada pm atarmısın senin durumundayım aynen

hatta konusunu açmıştım hiç bi kızın ilgisini çekmiyorum konuşmaya çalışşsam bile tersleniyorum düzgün soruma bile ters cevap verenler var artık kızlarla muhabbeti kökten kestim.

Aynen kardeşim benimde hayatım böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: runarer

Dostum önce şu avatarına bir bak eminim onun ne anlama bile geldiğini bilmiyorsun senin gibi birini kim ne yapsın be adam,evlat olsan sevilmezsin denilecek tiplerdensin önce adam ol sonra gerisi gelir

Önce dostum dedin sonra seni kim ne yapsın dedin.neyse abi canın sağolsun.

• Pm +

Sil
  • Yolladım

• PM
  • kardeşim tipin iyi sosyalleşmen lazım sadece kızlarla yakın ol yalaka olma sakın aranı kur bi süreden sonra kendileri gelir aynı sıkıntı bendede var takma kafaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan536

PM

Yolladım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ntfame

kardeşim tipin iyi sosyalleşmen lazım sadece kızlarla yakın ol yalaka olma sakın aranı kur bi süreden sonra kendileri gelir aynı sıkıntı bendede var takma kafaya

Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumların için.dediklerini pazartesinden itibaren uygulayacağım :)

• PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0643

quote:

Orijinalden alıntı: ntfame

kardeşim tipin iyi sosyalleşmen lazım sadece kızlarla yakın ol yalaka olma sakın aranı kur bi süreden sonra kendileri gelir aynı sıkıntı bendede var takma kafaya

Teşekkür ederim kardeşim güzel yorumların için.dediklerini pazartesinden itibaren uygulayacağım :)

rica ederim kardeş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masonlar

PM

Yolladım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.