Şimdi Ara

3 satır ing çeviri lütfen ing-tr (ebay den ürün aldım da)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dicey_celo (10 mesaj) cenk oğuz (5 mesaj) pokajy (1 mesaj) Ugur851 (1 mesaj) Real RocknRolla (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 3 satır ing çeviri lütfen ing-tr (ebay den ürün aldım da)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    446 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: cenk oğuz

hayırlı olsun telefon. bir kaç sorum olacak:
    1. kimden aldın?
    2.kaç euro,dolar vs. aldın?
    3.orijinal mi , toplama ( referbush ) mı?
    4. made in germany mi?
    5. kullanım klavuzu, cd.si ve orijinal kutusu var mı?
    bilgi verirsen sevinirm...

http://cgi.ebay.com/New-Nokia-6310i-Bluetooth-Mobile-Cell-Phone-Unlocked-/250723182216?pt=Cell_Phones&hash=item3a60442688
    bu ürünü aldım 103 tl ye geldi o günkü kurla paypaldan gitti ödeme.
    |
    |

• Çavuş
    86 Mesaj
    umarım bir problem çıkmaz. bu cihazlardaki en büyük problem çin malı kopyalarının sıfır diye satılması. ülkemizde de 80-120 tl arasında fiyata satılıyor bunlar. orijinali made in germany dir. çünkü bu cihaz sadece almanya'da üretildi bilginiz olsun. gelecek olan telefonda sıkıntı olursawww.6310-shop.de adresinde orijinal olarak 2 yıl garantili satışı yapılıyor bilginiz olsun. ( ben aldım ve kullanıyorum şu an )
    |
    |
  • Çavuş
    86 Mesaj
    telefon gümrükte kalır. ama gümrüklerde o kadar çok mal var ki. mutlaka bir sürü 6310i vardır.gümrük mallarının ihale ilanları oluyor sitelerinde oradan bakabilirsin. bu arada yurtdışından telefon alacak arkadaşlara tekrar hatırlatmış olayım mutlaka kayıt ettirmelisiniz yoksa 1-2 haftaya kalmaz kapanır. ( kapanan telefon sonra kayıt yapılıp açtırılabiliyor ) bir de yurtdışından telefon getirtecekseniz mutlaka size yollayacak kişiye söyleyin paketin içinde telefon var diye beyan etmesin.normal mektup gibi yollasın.o zaman gümrüğe takılmaz. mektup gibi gönderim ücreti alınan içi havalı naylon kaplı sarı zarflarla yollasınlar ( telefonun orijinal kutusuyla değil ) ben o şekildewww.6310i-shop.de adresinden aldım,kaybolma , takılma vs olmadı...
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.