Şimdi Ara

3. SAHİBİNDEN SATILIK, ORİJİNAL 76 MODEL ALMAN FORDU, DEĞİŞEN YOKTUR (ANKARA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ally_0607

quote:

Orijinalden alıntı: Efendioğlum

hala bence ederi 3000 tl..Potansiyel müşteri benim yorumumla mı etkilenicek ? güldürmeyin insanı Allah aşkına..

şu ramazan günü benim sabrımı zorluyorsun birader bas git, arabadan anlamıyosun burda boş boş lakırtı yapıyosun. Sanane kardeşim ister 10bin isterim ister 20bin, mal benim değil mi seni mi gerdi benim aracımın ederi, sana ne oluyo, bas git birdaha da şuraya yazı yazma rica ediyorum...

esas sen sabır zorluyosun yeter yahu yeter tamam kapat şu konuyu ya ikide bir alıntı yapıp tahrik etme insanı..
    Arabanla sana mutluluklar hadi yoluna..

Daha mesaj yazma bana yönelik...!!!

• Para olsa gelip alcam valla ama para yok elimde.Arkadaşlara alın alın deyip duruyorum onlar alırsa benimde binme sürme şansım olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arunoc

Para olsa gelip alcam valla ama para yok elimde.Arkadaşlara alın alın deyip duruyorum onlar alırsa benimde binme sürme şansım olur

arabamın her zaman arkasındayım kardeşim ve şöyle bir avantajı da var alacak kişinin, benim bu araçla ilgili birçok hayalim var, öncelikle 2.3 motor yapıp üstünü açtırmak gibi :) ancak şuan öğrencilik devam ettiği için satmam gerekiyor, 1 yada 1,5 yıl sonra aracımı sattığım fiyattan geri alcam.
  • ben bunun hertürlü garantisini veririm, satış vaadi sözleşmesi bile yapabilirim, sattığım kişiyle
  • bence guzel arac.
  • ARKADAŞLAR ARABAMI ACİLEN SATMAM GEREKİYOR, FİYATIM 4250, 0507 721 32 66
  • araç satıldı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.