Şimdi Ara

3 OPERATÖRÜN KONUŞMA+SMS+İNTERNET TARİFELER VE PAKETLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
49.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cep net vardı onuda kapattılar :S
  • En iyisi bence avea
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Öneriniz nedir ? ucuz olması bakımından

Türkcell biraz daha pahalı geldi bana :)

kalite bakımından turkcell derim
    fiyat performans oranı bakımından vodafone derim
    ucuz olsun dersen avea derim ama ucuz etin yahnisi atasözünüde hatırlatırım

Evet kesinlikle turkcell kalitesi hattınızı felan rahatlıkla yasadışı yollarla herşey yaparlar turkcell müşteri hizmetleri bile biz kaliteliyiz masalları ile hata yapacaklarını kabul edemiyorlar.Turkcell mi kesinlikle uzak durun....derim

sizin başınızdan geçen olayı okumuştum...daha sonra aklıma şu geldi 2.el telefon alıp-satarken bu herifler bizden kimlik fotokopisi istiyor onlarsa bize sadece imei yazılı bir kartvizit veriyor...yani bu tip yasadışı olaylarla bu heriflerinde biraz parmağı var gibi....bir kimlik fotokopisi ile adamlar dolandırıcılık yapıyorlar türkiyenin durumu gerçekten çok vahim...her yere bırakıyoruz nerdeyse kimlik fotokopisi bu hepimizin başına gelebilir arkadaşlar o yüzden dikkatli olalım...

Evet bende artık bu son turkcell faciasından sonra herkese şüpheyle bakmaya başladım önceki günde gazetenin birinde benim başıma gelen aynı olay manşet yapılmıştı numara habersiz taşınıyo kimlik bilgileri felan değişiyor gerçek hat sahibi ispat edemiyor hattın kendinin olduğuna.Artık kimseye kimlik fotokopisi felan vermiyorum.Kargo geldi onlar bile tc no istiyo salladım kafadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Öneriniz nedir ? ucuz olması bakımından

Türkcell biraz daha pahalı geldi bana :)

kalite bakımından turkcell derim
    fiyat performans oranı bakımından vodafone derim
    ucuz olsun dersen avea derim ama ucuz etin yahnisi atasözünüde hatırlatırım

Evet kesinlikle turkcell kalitesi hattınızı felan rahatlıkla yasadışı yollarla herşey yaparlar turkcell müşteri hizmetleri bile biz kaliteliyiz masalları ile hata yapacaklarını kabul edemiyorlar.Turkcell mi kesinlikle uzak durun....derim

sizin başınızdan geçen olayı okumuştum...daha sonra aklıma şu geldi 2.el telefon alıp-satarken bu herifler bizden kimlik fotokopisi istiyor onlarsa bize sadece imei yazılı bir kartvizit veriyor...yani bu tip yasadışı olaylarla bu heriflerinde biraz parmağı var gibi....bir kimlik fotokopisi ile adamlar dolandırıcılık yapıyorlar türkiyenin durumu gerçekten çok vahim...her yere bırakıyoruz nerdeyse kimlik fotokopisi bu hepimizin başına gelebilir arkadaşlar o yüzden dikkatli olalım...

Evet bende artık bu son turkcell faciasından sonra herkese şüpheyle bakmaya başladım önceki günde gazetenin birinde benim başıma gelen aynı olay manşet yapılmıştı numara habersiz taşınıyo kimlik bilgileri felan değişiyor gerçek hat sahibi ispat edemiyor hattın kendinin olduğuna.Artık kimseye kimlik fotokopisi felan vermiyorum.Kargo geldi onlar bile tc no istiyo salladım kafadan

aslında bunun yasalaşıp bu tip 2.el alım satımlarda satıcınında kimlik fotokopisi gibi bir evrak vermesi lazım....herif bir kartvizit veriyor imei yazılı 3 ay sonra gitsen baksan dükkan el değiştirmiştir dolandırılan dolandırılmıştır istediğin kadar haykır hiç bir şey iddaa edemezsin...doğru değilmi hocam???

• quote:

cebimize kalan 20 lira(18.90tl) ile 100tl lik konuşma paketi satın alıyoruz özgür genç tarifesinde her yöne 2000dk ya kadar konuşuyoruz...200 çağrı her çağrı 10dk 200x10=2000dk

mnt olmadan, özgür genç tarifesindekiler bu paketi nasıl alıyor? alabiliyormu?
  • Turkcell Full Paketi 40TL yapsın 2 yıl taahhüt vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

cebimize kalan 20 lira(18.90tl) ile 100tl lik konuşma paketi satın alıyoruz özgür genç tarifesinde her yöne 2000dk ya kadar konuşuyoruz...200 çağrı her çağrı 10dk 200x10=2000dk

alamıyor şöyle alamıyor....sadece mnt ile gelenlere her yöne....mevcut abonelere şebeke içi yani vodafone yönüne 100tl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Turkcell Full Paketi 40TL yapsın 2 yıl taahhüt vereyim.

herşey soğuk şubatta...bekliyelim ve görelim turkcellin yeni kampanyalarını ve tarifelerini...umarım şubat gibi soğuk olmaz turkcell...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 7 Ocak 2012; 0:21:16 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

alamıyor şöyle alamıyor....sadece mnt ile gelenlere her yöne....mevcut abonelere şebeke içi yani vodafone yönüne 100tl...

Teşekkürler.
  • evet arakdaşlar bugün vodafone geçiş yapmak için baş vurdum şimdi tarife olarak cebine göre tarifesi yazmışlar
    bunu sonradan online işlemlerden ögür genç tarifesine geçip 20 tl yüklesem ardından HOSGELDIN yazıp 7048'e ücretsiz gönderip 20 tl ye 100 tl alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_ronal

evet arakdaşlar bugün vodafone geçiş yapmak için baş vurdum şimdi tarife olarak cebine göre tarifesi yazmışlar
    bunu sonradan online işlemlerden ögür genç tarifesine geçip 20 tl yüklesem ardından HOSGELDIN yazıp 7048'e ücretsiz gönderip 20 tl ye 100 tl alabilirmiyim?

niye taşırken özgür genç e geçmedin...dene bakalım olur muhtemelen...
  • Özgu gence gecmeden de 20 tl 100 TL den faydalanırsın.sonra özgugence gec sona taife değiştidiğin için sıkıntı olmasın.
  • arkadaşlar şu an hem internet hem de telefon olarak en mantıklı en uygun hangisi acaba fatura hatlarda ?
  • al birini, vur ötekine.. hepsi kazıkçı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annem ayda 500dakika avea kamu mini tarıfesınde. Ayda vergiler dahil 28 tl ödüyor. Ama konuşması ayda ortalama 200-250 dakika arası. Şimdi bir de akıllı telefon aldık. Dolayısıyla internet de lazım sımdı. Ama sanırım 500MB ile 1GB arası kullanımı geçmez aylık kullanımı. Bana uygun tarife onerebilir misiniz? 250 dakika her yone. 1GB-500MB arası interneti olan bir paket.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de şunu yapıyorum Vodafone Cep Kazan'dayım, aylık 25 lira yüklemeye Vodafonelularla 1000 dakika (gençseniz +1000 dakika daha toplam 2000) hediye veriyor. 25 Lira hala cepte, onunla da eğer çok konuşan biriyseniz her yöne 500 dk 25 lira (gençlere indirimi var mıydı hatırlamıyorum), SMS çok kullanan biriyseniz 11 liraya 10000 sms vodafonelularla+ 2000 sms her yöne olan sms paketi -ekstradan haftasonu 2000 dk vodafonelularla hediye de bu veriyor- alırsınız, internet kullanıyorsanız freezonelulara 1 gb 15 lira, onu alırsınız. ben cepnet kullanıyorum ama yeni üye alımına kapandı. yani 25 liraya;

2000 dk vodafonelularla + 500 dk her yöne,
    2000 dk vodafonelularla+ 12.000 sms + haftasonu 2000 dk daha vodafonelularla + 14 lira hala cepte,
    2000 dk vodafonelularla+ 1 gb internet + 10 lira hala cepte

yapabilirsiniz. Dediğim gibi ben cepnet kullanıyorum, 2000 dk + sınırsız internet + 10 lira cepte oluyor bende. İnterneti çok kullandığım ve sadece vodafonelularla konuştuğum için de gayet cazip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristeas -- 14 Eylül 2013; 15:36:11 >

• Sanırım Avea dan yine SecBegenAl Kamu tarifesine gecirecegım annemi.

SeçBeğenAl Kamu Tarifesi Detayları

Tarife aylık ücreti 9 TL
    Tarife kapsamındaki her yöne aramalar 35 Kr /dk
    Tarife kapsamında SMS gönderimleriz 41,5 Kr / SMS
    Tarife kapsamında MMS gönderilmeriniz 99 Kr / MMS

Ek Paketler Detayları

Paket İsmi Paket Aylık Ücreti Paket İçeriği
    Modüler Kamuiçi Sınırsız Paket 9 TL Avea Kamu hatlarıyla sınırsız konuşma
    Modüler Aveaiçi 1000dk Paketi 9 TL Avea yönüne 1000 dakika konuşma
    Modüler Heryöne 300dk Paketi 9 TL Her yöne 300 dakika konuşma
    Modüler Heryöne 1000SMS Paketi 9 TL Her yöne 1000 SMS
    Modüler 1GB İnternet Paketi 9 TL 1 GB cepten internet
    Modüler Heryöne 300dk 2.Paket 9 TL Her yöne 300 dakika konuşma

Toplamda 9 tl tarife ücreti. 300 dak heryone 9 tl ve 1gb internet 9tl yani toplamda 27 tl oluyor. Daha iyisi yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: goldtr

Annem ayda 500dakika avea kamu mini tarıfesınde. Ayda vergiler dahil 28 tl ödüyor. Ama konuşması ayda ortalama 200-250 dakika arası. Şimdi bir de akıllı telefon aldık. Dolayısıyla internet de lazım sımdı. Ama sanırım 500MB ile 1GB arası kullanımı geçmez aylık kullanımı. Bana uygun tarife onerebilir misiniz? 250 dakika her yone. 1GB-500MB arası interneti olan bir paket.

PTTCELL 200 dk her yöne konuşma, 250 her yöne SMS, 250mb sınırsız internet. 14 Lira faturalı.
  • Harika bir paket. Internet de 250mb sonrası limitsiz. Muhteşem. Çok teşekkür ederim. Geçiş yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldtr -- 16 Eylül 2013; 20:24:54 >
  • Tabii ki PTTCELL
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.