Şimdi Ara

3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
4
Favori
6.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternette forumlarda gördüğüm 3 lü monitor standını yapıp bitirdim, tahminimden çok daha kolay ve ucuza maloldu.
    monitorlerim hp w2072a 20"

İlk önce aşağıdaki gibi boruları kestirdim.
    24mc 2 adet
    33cm 2 adet
    35cm 1 adet
    2 45derece açılı dirsek
    1 + dirsek
    hepsini 35 tl ye aldım.

boruları birleştirince aşağıdaki gibi oldu görüntü.

daha sonra yapı markete gidip 3 adet monitor arkasına monte edebilmek için 6mm tahta kestirdim.
    gene yapı marketlerde bulunabilecek aşağıdaki kelepçelerden ve somunlu vidalarından aldım aldım, kendi etrafında dönmemesi için aralarına lastik koydum,
    monitorlerin uzerinde bulunan sabitleme vidaları kısa geleceğinden uygun uzunlukta vida aldım. aslında her uzunlukta aldım ne olur ne olmaz diye :) fiyatı oldukça ucuz zaten. sonra birdaha gitmek daha büyük masraf.
    kelepçelerin boruya tutturulması aşağıdaki gibi

monitorleri de vidaladıktan sonra aşağıdaki gibi oldu, bayaa da ağır oldu diyebilirim.

masaya sabitlemek için şans eseri aşağıdaki şeyi buldum. su borusu içine geçiyo bi minik çivi girecek kadar boşluk kalıyor
    bunu ilk önce masaya yapıştırdım sonra sunta vidaları ile vidaladım.

bitince aşağıdaki gibi oldu
    https://store.donanimhaber.com/c8/bf/d0/c8bfd08e7bb0bf36ad5205bde38961f3.jpeg

Eskiden aşağıdaki gibiydi, bayağı boşaldı masa,

bu arada + parçanın üst tarafına boru eklenip 4. alt tarafına da ekleyip 5. monitorler de takılabilir.
    ben bir ara 4. monitoru alta yapacağım.

eğer hazır almak isterseniz tr de aşağıdaki yei buldum. 320tl +kdv ben 40 tl ye malettim.
    http://www.flexyarm.com/index.php?page=alisveris

iyi forumlar.
     3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand

• Sn Günher abi valla helal olsun. Azmin elinden hiç bir şey kurtulamaz derler bunu gösteriyorsun. Böyle bir sistem THK da yoktur :) Başarılarının devamını diliyorum. (eski üst komşun )
  • Başarılı olmuş. Simülasyon sistemi de başarılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynadığın oyunun adını ögrebilir miyim ???
  • Başarılı çalışma . Tebrik ederim :)
  • yunusyunus kullanıcısına yanıt
    Digital Combat Simulator
    http://www.digitalcombatsimulator.com/

steam den uçakları satın alın 2 ayda bir %70 civarı indirim yapıyorlar.

dün indirim maili geldi hatta.

youtube da videolarını izleyebilirsiniz.
  • Simülasyon olcaksa böyle olsun bee :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun çok güzel olmuş güle güle kullan
  • güzel olmus ama acıyı biraz daha geniş yapsanız daha iyi sonuc vermez miydi bana biraz dar gibi geldi
  • deskel kullanıcısına yanıt
    45 derecelik dirseklerden birer tane daha ters yöne takıp (erkek-dişi) açısı biraz daha genişletilebiliyor.
    nette uygulamasını görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunher -- 19 Şubat 2015; 17:38:03 >
  • Başarılı.Elinize sağlık

• koşarak boruların siparişini veriyorum =)
  • 10 numara olmuş
    bana da bu monitör standından lazım

dark vm14
    yükseklik ayarı da var
    aynısından nasıl yaparız???

http://www.dark.com.tr/dark-vm14-1-x-13-27-monitor-destekli-cift-parcali-masa-tipi-lcd-monitor-ve-tv-kolu.html

3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand 3 lü monitör ayağı yapımı, tripple monitor stand

• Sigma profil oneririm.

Estetik açıdan daha güzel görünmekte

• Monitörlerin açılarını değiştirebilmek için, monitöre bağlantı noktasına mafsal koysak stabil olur mu acaba? Bende böyle bir şey yapmak istiyorum. 2x2 şeklinde ya da 3 altta 1 üstte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.