Şimdi Ara

3. kez oyunu bıraktım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canım tekrar wow çekti ama tekrardan ap kasmalar, yapılması gerekenleri yapmalar zor geliyor :/
  • benim wowda ozlediğim birsey varsa oda gearın dps meterda ki sayılardan cok cidden guclendirdiğini hissettirmesi

oyunda suan +15 dungeonlar ve mythic progress dışında zorlayıcı bi etmen kalmadı pvp desen allaha emanet her patchde hangi class tekliyorsa onla oynanılıyor

ben en cok hani gw2 deki wvw olayının gelmesini istiyorum gidelim dizelim karakteri adam akıllı open world arealarda honor kasalım orda pve eventleri olsun bi world boss içi 2 server birbirine girsin gibi

yoksa aynı şeyleri farklı soslarla yedirmekte bi süre sonra sıkıcak oyuna temel bi content gelmesi lazım bgler arena olfuğu gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

benim wowda ozlediğim birsey varsa oda gearın dps meterda ki sayılardan cok cidden guclendirdiğini hissettirmesi

oyunda suan +15 dungeonlar ve mythic progress dışında zorlayıcı bi etmen kalmadı pvp desen allaha emanet her patchde hangi class tekliyorsa onla oynanılıyor

ben en cok hani gw2 deki wvw olayının gelmesini istiyorum gidelim dizelim karakteri adam akıllı open world arealarda honor kasalım orda pve eventleri olsun bi world boss içi 2 server birbirine girsin gibi

yoksa aynı şeyleri farklı soslarla yedirmekte bi süre sonra sıkıcak oyuna temel bi content gelmesi lazım bgler arena olfuğu gibi

O hissi armsla mop zamanında timelesss isle da büyük canavarları kesemeyip bir zmn sonra 2 atmaya başladığımda hissetmiştim.Sonrasında yok tabi...

Acık alan pvp olarak ashran var fakat orada da map küçük olduğundan 30v30 kaçınılmaz oluyor. O mapi genişletip, milletin daha cok solo takılabileceği(solo farm yaparak gold kasabileceği)yerler yapması 1v1 lerin dogmasına katkı sağlayabilir.

• Bende 3 hafta önce bıraktım.Oyunda yapacak bir şey bulamıyorum.
    4 tane 110lvl altım var
    main 911ilvl mage
  • tek başıma oynamak iyice sıkıcı gelmeye başladı..bende biraz ara vereyim yine dönerim :=))
  • nasıl gidiyor arkadaşlar oyun :)
    bırakalı 3 ay oldu :D:D:D
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Full farm yine yakın zamanlarda tos gelir herhalde o zaman şenlenir tabi şu an değişen bir şey yok herkes uçma aldı falan :D
  • Yaklasik 7 senedir oynuyorum. 3 defa biraktim 2 account sattim 3. Accountumu artik satmiyorum. Ara versemde duruyor account cunku biliyorum yine baslayacam. Suanda ara vermistim tekrar devam ama bu sefer main i degistirdim:)

• 4-5 ay oldu bırakalı, bir tane tokenim cantada hazır ama hiç hesabı aktive edesim yok. Raiddir arenadır tövbe ettim zaten.

Girip tek başıma achi mount gold farmlayayım diyorum ama bakalım kısmet artık

• 7.3 e kadar bende bırakıcam sanırım. adamlar halen daha m+8-10 itemlere ilvl arttırımı yapmadılar. m+10 yapıyorsun LFR ile bir item atıyor. ne anladım ben bu işten. +11 dedinmi adam 920-930ilvl istiyor vs.. +10 yaptın 900+ item almak için haftalık chesti beklicen başka çare yok. hayır şu an tüm guildler zaten TOS a yogunlaşmış. dogru dürüst m+ çevirende yok.
    şurada zevkle yaptıgımız bi m+ vardı blizz sağolsun onuda yere gömdü resmen. item almak için TBC time walking bekle BT farmla şansın varsa M+ kasmaya bile gerek yok. yada LFR den warforged titanforged düşüyor. elemanın birine 940ilvl titanforged trinket attı LFR de ne gerek var. şimdi m+ ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 6 Ağustos 2017; 13:16:22 >
  • Benim hesap napıyodur acaba adam benimle iletişimi kesti
  • Oyunu son kez bırakmış bulunmaktayım.Bıktım artık item gelmiyor.Heroic tos yapıyoruz üstüne üstlük 4 tane coin atıyoruz 2 tane item geliyor.Myhtic 3 boss tos yapıyoruz item gelmiyor.Her hafta aynı çileyi yaşamaktan bıktım.Hadi diyoruz altlara normal tosda yardım edelim ne oluyor biliyor musunz 9 bosstan 7 item geliyor.İnanılmaz.Blizzard justice.
    Hala 2.bis legendarye sahip değilim.
    Herkese şapur şupur bize gelince yarabbi şükür...Lan blizzard her hafta aynı b.ku çekiyorum.Yetti artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 9 Ağustos 2017; 22:27:27 >
  • AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsın hocam. Oyun iyice kore oyununa döndü. İstiyorlar ki saatlerce farm yapalım. Sanarsın eğlenmeye değil günlük iş gibi çalışmaya giriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciri

İyi yapmışsın hocam. Oyun iyice kore oyununa döndü. İstiyorlar ki saatlerce farm yapalım. Sanarsın eğlenmeye değil günlük iş gibi çalışmaya giriyoruz.

Hocam farm yapsak istediğimizi alsak sorun yok.Oyundaki RNG berbat.Bis legendary yok diye raid'e yedeklerden giriyoruz.
    Legion patch başıda böyleydi.İnsanlara leg düşmüyordu,bazıları 3 4 tane legendary ile dolaşıyordu.
    Titanforged olayına hiç değinmiyorum

• Az evvel bende 6. sefer bıraktım oyunu ^^. Darısı Gelecek paketin başına :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeerol

Az evvel bende 6. sefer bıraktım oyunu ^^. Darısı Gelecek paketin başına :)

Hayırdır hocam neden ?
  • Bugun bi gireyim dedim. Baktım wq lar beni beklior millete baktım raid derdinde. Dalarana arkeoloji mount görevi gelmiş. Şöyle bi görevi aldım sonra alt f4 çektim...
  • Başlayalı 1 ay oldu, 908 ilvl Arms Warr yaptım uçmayı aldım. Boostu Rogue'a bastım Sub ve Sin'i, biraz heirloomlar ile kastığım fire mage'i denedim 40 lvla falan kastım. DH hoşuma gitti bayağı onu main yapıcam herhalde
  • Ben de bi hevesle giriyorum oyuna. Bakıyorum aynı World Quest'ler aynı Raid'ler bekliyor 100er kez yaptığım için hemen anında bi sıkılma hissi geliyor içime çıkıyorum. Alt karakter kasmak zaten çok zor artifacti falan.

Gerçi bu his başka oyunlarda da oluyor. Biraz doymuşluktan biraz da tekrardan sanırım. Ulaşmak için bir üst hedefiniz ve buna giden yolda tekrar yapmayan sıkmayan şeyler yapmanız gerekiyor. İki gün sonra bitiyor game time muhtemelen 6-7 ay sonra yine başlarım.

8 ay önce bırakıp 2 ay önce başladığım gibi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.