Şimdi Ara

3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.942
Cevap
8
Favori
215.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki

3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN)

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Dikkat ediyorum da Biden kazanır diyenlerde Trump kazanır diyenlerde senin gibi felaket tellalığı yapmıyor tamam anladık abd karışacak, çökecek dolar 2 tl olacak.

Alıntıları Göster

felaket tellalığı yapmıyorum adam avukat ordusunu boş görsel iş olsun diye kurmadı çökecek diyen yok karışçak sadece..trumpın az fark olursa kabullencengeni hiç sanmıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Kasım 2020; 15:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

felaket tellalığı yapmıyorum adam avukat ordusunu boş görsel iş olsun diye kurmadı çökecek diyen yok karışçak sadece..trumpın az fark olursa kabullencengeni hiç sanmıyorum..

Alıntıları Göster
    Allah aşkına ne kadar karışacak ki en fazla yağma olur dükkan sahipleri de şimdiden önlemini almaya başladı zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michigan'da countylerin içinde nufusun en çok olduğu county Wayne diye bir yer. Detroitin olduğu yer.

burada Biden %67 %31 önde. En az sandık da burada açılmış. Bildiğin Çankaya durumu yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Alıntıları Göster

Orayı TR'mi sandınız acaba. Trumplık bir durum olmaz bile.

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt

ABD'deki akrabaları anlık bilgi veriyordur hocam, her ülkede bir akrabaları oluyor bu kitlenin hangi ülkeden örnek versen oradaki arkadaşı ya da akrabasından aslında o ülkenin nasıl yaşanmaz bir yer olduğu bilgisini aldıklarını iletiyorlar sağolsunlar, bilgileniyoruz biz Türkiyeye sıkışmış sülaleye sahip insanlar olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michigan

Trump %49,26

Biden %49,17

Fark 4.5k

• Böyle giderse trump alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

ABD'deki akrabaları anlık bilgi veriyordur hocam, her ülkede bir akrabaları oluyor bu kitlenin hangi ülkeden örnek versen oradaki arkadaşı ya da akrabasından aslında o ülkenin nasıl yaşanmaz bir yer olduğu bilgisini aldıklarını iletiyorlar sağolsunlar, bilgileniyoruz biz Türkiyeye sıkışmış sülaleye sahip insanlar olarak.

Evet hocam oralar çöplükmüş karışıklık içindeymiş televizyonda medyada gördüğümüz gibi değilmiş Türkiye'nin haline şükretmemiz gerekirmiş bende böyle bi duyum aldım çok şükür keyif çayımdan içiyorum.

• bunlar hep bizi kıskandıkları için işte

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Orayı TR'mi sandınız acaba. Trumplık bir durum olmaz bile.

Alıntıları Göster

gece 12 den sonra burda olun canısı bir zenci öldü diye ülkeyi polisiye filmine çeviren halk bundan karışmıycak3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) bu abdlileri fazla gözünüzde abartıyorsunuz çoğu türkiyedekiler gibi ideolojik fişek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Kasım 2020; 16:2:30 >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Umarım ironidir!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trumpun Michiganı koruması lazım.Michigan bildiğin patlamış mısır alıp izlenmesi gereken eyalet.Seçimin kaderi bura.

• Bidon nere gidon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Michigan

Trump %49,26

Biden %49,17

Fark 4.5k

Google'dan baktığım vakit arada 12 bin küsur oy var hocam. Nereden bakıyorsunuz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C4CF452C5

Bu mesaj silindi.
    Evet hocam biliyorum da arada merakıma yenik düşüp ne yazıyor diye bloğunu kaldırıyorum dayanamayıp cevap veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Google'dan baktığım vakit arada 12 bin küsur oy var hocam. Nereden bakıyorsunuz acaba?

Alıntıları Göster

https://2021-german-federal-elections.decisiondeskhq.com//

Ayrıntılı sonuçlara bakmak için google hesabıyla giriş yapmak gerekiyor ama.

Edit: Şu an Google daha önde gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüyen Yürüler -- 4 Kasım 2020; 16:5:57 >
  • geçen seferde 20 gün once filan ab ekonomiye kilit vurcak corona patlıycak diyordum aynı nickler benle dalga geçiyordu coronada ne birşey olmüycekkkk onlar yarı tanrı güçlü mikemmel diye bir avuntuya girmişler resmen3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) kendi ülkenizi ve halkınızı bukadar ezik görmeyin yahu yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Kasım 2020; 16:12:50 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.