Şimdi Ara

3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.942
Cevap
8
Favori
215.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki

3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN)

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: FlightClub

Valla ister Trump alsın ister Biden bizim için farkı olmayacak gerilemeye devam.

Sırf değişiklik olsun diye Biden diyorum. Trump'ı görmekten sıkıldım  

bende sadece aktroller ve tv'de ki tetikçi gazeteciler mortıngen olsun diye biden istiyorum artık saf değiştirdim 3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) 

ak gazeteciler tvlerde neredeyse trump'ı en iyi türk dostu, biden'i terörist ilan edecekler o derece garip bir savunma içine girdiler. iyi oldu biden bunlara 3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) 

• CATBALCA kullanıcısına yanıt

Dünya politikası yıllar öncesinden belli aslında, sadece tavır ve yöntem farklı

Birisi daha hoyrat diğeri daha diplomatik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bende sadece aktroller ve tv'de ki tetikçi gazeteciler mortıngen olsun diye biden istiyorum artık saf değiştirdim  

ak gazeteciler tvlerde neredeyse trump'ı en iyi türk dostu, biden'i terörist ilan edecekler o derece garip bir savunma içine girdiler. iyi oldu biden bunlara  

Alıntıları Göster

Akgezen polyannalara göre Trump da Biden da Ankara'ya gelecek önce Reis'e biat edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

Akgezen polyannalara göre Trump da Biden da Ankara'ya gelecek önce Reis'e biat edecek

Alıntıları Göster

3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) 3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) 

• quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

bıden yüzde 90 medya elinde

dediğin kişide yüzde 90 medya elinde.

Alıntıları Göster

Beyler ABD'de medya kanalları tekellerdedir bunda gram şüphemiz yok ama hakikatten oradaki medyayı Türk medyası ile karıştırmayın.

• Trump Reisin hakkı yendi. Milli çıkarlarımız ve müttefikimiz ABD'nin kurtuluşu için herkesi Trump Avm önünde protestoya çağırıyorum. Yok öyle posta güvercinleriyle seçim kazanmak.

• Trump'ın yükselişi ve popülist sağın yükselişinin ne dünyaya ne Türkiye'ye en ufak bir faydası yoktu.

Demografi ve İnternet yüzünden Boomer kuşağı ve faşizme kayan sağ, aşırılıkçı Müslümanlar, Hristiyanlar hepsi azalacak.

Bunlar şimdi daha hızlanacak mesele o. Dünya 4 yıl kazandı.

Bu bir zaman meselesiydi. Trump'ın son cumhuriyetçi başkan olması muhtemel parti dönüşmezse. Küreselciler yereciler savaşıyor Bla Bla geyiği değil. Suyun akışı bu yönde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bende sadece aktroller ve tv'de ki tetikçi gazeteciler mortıngen olsun diye biden istiyorum artık saf değiştirdim  

ak gazeteciler tvlerde neredeyse trump'ı en iyi türk dostu, biden'i terörist ilan edecekler o derece garip bir savunma içine girdiler. iyi oldu biden bunlara  

Alıntıları Göster

Akşam bi arkadaş lağım medyası ve troller neden Trump'ı destekliyor diye sorguluyorum diye beni mandacı ilan etmişti.

Neymiş eski sahip yuları gevşek tutuyormuş. Kırbacı yumuşakmış. Yeni sahibin ne olduğu belli olmadığı için Trump'a razı olmalıymışız.

Trump olmasa Suriye'ye girmek neymiş? Ceylanpınar'dan burnumuzu uzatamaz mışız. Sanki girdikte petrole el sürebildik.

Zaten az kafası çalışanlar için biz mi Suriye'ye girdik? Suriye'mi bize girdi? sorusunun cevabı çok açıkta neyse.

Elin bunakları arasından yaptığınız seçime göre yerli ve milli ya da terörist ilan edilebilir siniz.

Bu sebeple saltanat kayığında kürek çekmeye devam etmeli, dümenciyi ve dümencinin yönünü hiç sorgulamamalı sınız ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 6 Kasım 2020; 13:28:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Trump'ın yükselişi ve popülist sağın yükselişinin ne dünyaya ne Türkiye'ye en ufak bir faydası yoktu.

Demografi ve İnternet yüzünden Boomer kuşağı ve faşizme kayan sağ, aşırılıkçı Müslümanlar, Hristiyanlar hepsi azalacak.

Bunlar şimdi daha hızlanacak mesele o. Dünya 4 yıl kazandı.

Bu bir zaman meselesiydi. Trump'ın son cumhuriyetçi başkan olması muhtemel parti dönüşmezse. Küreselciler yereciler savaşıyor Bla Bla geyiği değil. Suyun akışı bu yönde.

huawenin google yasağı kalkacak mı.diğer türlü beni ilgilendirmiyor ama bu bıden da iyi biri değil bence zaman göstercek.

• 3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tunc@y kullanıcısına yanıt

Gevşek yular, yumuşak kırbaç

Türkiye’deki Trump destekçiliği daha iyi özetlenemezdi

• quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

bence trumpa haksızlık yapıldı.buradakilerin coğu trump ak partiyle arası iyi diye bıdenı destekliyor yoksa bıden ı tanıdıkları yok. 

Alıntıları Göster
    3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN)

• Corona olmasaydı trump %80 ile alırdı

• Oy oy oy nevada beklerken hançer sarı oğlanın sol böğrüne geldi.

ah be sarı oğlan😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • georgia düşmüş Biden kazanmış artık.

• Georgia'yı Biden kazanmış. Biden kesinleşti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 6 Kasım 2020; 13:45:35 >
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt

posta ile giden oylar iptal edilsin ikametlerine bakılsın kac kişi kalıyorlar diye polis gezsin her evleri :D

bakınız binali :D

• ver mehteri ver mehteri..

• ingilizlerde harekete geçti,putinin görevi bırakacağını söylüyorlar.biden netleşince dengelerde değişmeye başladı şimdi dünyada.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.