Şimdi Ara

3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.942
Cevap
8
Favori
215.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki

3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN)

(En Son Oy Tarihi: 7.3.2021)
Giriş

Bunu taa 48 saat önceden söyleyen matematik modelcilere helal olsun.

Yalnız anket şirketleri ciddi yanıldı deniyordu Florida dışında Arizona dahil bildiler.

Demekki bilim işi biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 6 Kasım 2020; 12:38:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

bıden yüzde 90 medya elinde

dediğin kişide yüzde 90 medya elinde.

Alıntıları Göster

yav abdnin en buyuk kanalından biri ve ciddi trump destekcisi olan Fox news bile yeter artık sacmalama dedi adama

• An itibariyle George Eyaleti de Biden’e geçti Trump’un kazanma şansı artık hiç kalmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • trumpın elinde ideolojik koyunları kaldı sadece onları fişekliyor şu an halk nekadar yer bekleyip görücez adamın kalkmaya niyeti yok zaten koltuktan dünyaya iyi rezil oldular ama iyi oldu3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Kasım 2020; 12:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

yav abdnin en buyuk kanalından biri ve ciddi trump destekcisi olan Fox news bile yeter artık sacmalama dedi adama

Alıntıları Göster

amerikalılar cok dürüstler diyorsun ırakta suriyede vietnamda japonyada ve başka ülkelerde yaptıklarıyla cok dürüstler hiç sacmalamazlar.3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) 3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) bilmesek kandırcan.

• biden, georgia’da öne geçti

trump’a mapus yolları gözüktü

• quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Bu mesaj silindi.

Adamlar seçim sonrasında onca küfür yediklerinde halen araştırmamızın arkasındayız Florida'da neden yanıldık ona bakıyoruz diğerlerinde bildik diyorlardı. Demekki erken konuşmamak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

amerikalılar cok dürüstler diyorsun ırakta suriyede vietnamda japonyada ve başka ülkelerde yaptıklarıyla cok dürüstler hiç sacmalamazlar.  bilmesek kandırcan.

Alıntıları Göster

ben dürüstler mi dedim? kendisini destekleyen en buyuk yayın organı bile adamı suan sallamıyor dedim

• Trump kazanamayacağı seçime girmez . Kesin kazanacak

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Hocam neyi kazanıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

ben dürüstler mi dedim? kendisini destekleyen en buyuk yayın organı bile adamı suan sallamıyor dedim

Alıntıları Göster

bence trumpa haksızlık yapıldı.buradakilerin coğu trump ak partiyle arası iyi diye bıdenı destekliyor yoksa bıden ı tanıdıkları yok.3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) 

• Yeni başkan biden

• 3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) Georgia da Biden a geçti

• Valla ister Trump alsın ister Biden bizim için farkı olmayacak gerilemeye devam.

Sırf değişiklik olsun diye Biden diyorum. Trump'ı görmekten sıkıldım 3 KASIM ABD SEÇİMLERİ (TRUMP VS BİDEN) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkanctn98

Hocam neyi kazanıcak

Başkanlığı hocam

• Trump yada Bidenın Türkiyeye tavırları tamamen aynıdır.

Söylemleri farklı olabilir ama ülke çıkarları doğrultusunda yapacakları birebir aynı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

trumpın elinde ideolojik koyunları kaldı sadece onları fişekliyor şu an halk nekadar yer bekleyip görücez adamın kalkmaya niyeti yok zaten koltuktan dünyaya iyi rezil oldular ama iyi oldu 

bu saatten sonra bir şey olmaz. anket şirketleri yanıldı falan diyorlardı ama son düzlükte biden kontrolü eline aldı, net galibiyet aldı. 300 üzeri delegeyle bile bitirebilir.

• Anlık Trump

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.