Şimdi Ara

3 kapı şaka makinesi tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam polo düzgün eli yüzü ve bakımlı bulursan kaçırma derim sen bilirsn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şikirokko?

• Sirokko öneririm 160 lik bı de yazılım hop ucar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği araç gti değil blue gt. 150 act lik motor mevcut. Ayrıca bildiğim kadarıyla160lıklarda piston kırma sorunu mevcut, 180likler hakkında ise tam olarak fikrim yok.

• Düzgün vag bulman zor hepsi rol kovalamıs arac oluyor tavsiyem 208 gti, 207 rc veya 1.7dti, 1.6 tdi polo ile setup yapmanız

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ar-al-motors-320-hp-dsg-cupra-55-bin-tl-extrali-880115523/detay

Bu cupraya bir bak 350beygir

• Alıntı

metni:
    "şaka makinesi"

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    'sleeper' diye geçen Türkçe meali halk arasında şaka makinesi hocam. Özetle bu arabadan bu güç nasıl çıkıyor diyeceğimiz tipler.

• Saka kime yapılacak ona göre yazalım..

• 2.5 T5 C30.

• Fiat Coupe alıp yükleyin. Stok motor ile 900 beygir kaldırıyor

• Özel mesajını gördüm o yüzden direkt konuya yazayım dedim belki başkaları da faydalanır.

Eskiden de araçlar pahalıydı ama B sınıfı F/P segmentiydi bir nevi. Şimdi bu araçların temizleri ki çoğu ilan yalan şeylerle dolu. Adam iç dış yıkatmış pasta cila yaptırmış sıfır gibi görünüyor ama o arabanın halini kimse bilemez neler yapıldı neler edildi bilemezsin. Belki yazılım yaptırdı satmadan önce orijinal haline döndürdü.

Benim aracım 2014 model Ibiza Cupra yani bana da inanmayabilirsiniz ama benimki garaj arabası, oldukça temiz kullanmaya çalıştım kimseyle roll falan atmadım. Gazladım ama yalan yok çoğu zaman 7'den 4'e düştüm gazladım zaten bunun için aldım ben bu arabayı. Satarken temiz olsun diye 60-70 ile gidecek halim yok.

Benimki CTH motor kodlu yağ sorunu hiç olmadı ama şöyle bir şey var ben son senelerde çok az km yaptım. Hatta geçen seneki bakımdan beri 1000 km yapmışım. Pandemi nedeniyle evdeyim zaten evde tek araba değil benimki çoğu zaman diğerlerinden geçiniyorum böyle rahat park yeri bulamayacağım yerlere gitmiyorum öyle de saçmalıklarım var benim  

Neyse sözün özü zamanında güzel paralara alındı bu araçlar asgari ücretlinin 25-30 aylık maaşıyla satıldığı zamanlar oldu 43 bin TL falandı 2013 modeli sunroofla beraber 45'e denk geliyordu.

Şimdi ise benim araca ben bir ara baktım bu temizlikte, 34 bin kmde tek araç benimki oluyordu ve 200 bin yazmam gerekiyordu.

Şunu söyleyebilirim 200-250 bin TL vereceksem alır mıydım? Çok zor bir karar gerçekten B sınıfı araçlar 180 beygir de olsa bu parayı hak etmiyor.

https://forum.donanimhaber.com/ibiza-cupra-6j-2014-incelemesi--141767292

Bu da açtığım konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 23 Kasım 2020; 15:37:24 >

• Audi TT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    2013 Cth Polo Gtı aracımı satmayı düşünüyorum.92.300 km . de yetkili servis bakımlı.Kurcalanmış,koşturulmuş araç değil.675 TL. tramer var.İlanlarda yok ilgilenirseniz görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi true lies -- 23 Kasım 2020; 23:11:4 >
  • colt czt

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.