Şimdi Ara

3 kameralı telefon 'Snapdragon 835 VR konusunda iddialı'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yakında multi kamera savaşları çıkıp telefların bütün arkası sinek gözü gibi kamerayla kaplanmasıyla sonuçlanmazsa iyidir.

apple'ın 2 kamerasını gören samsung 3 kamerayı öne sürer, apple altında kalmaz 4. kamera, samsung 5 ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 7 Ocak 2017; 0:43:14 >
  • Aga siz bu videoları nereye yüklüyorsunuz. Mobilde çok geç başlıyor, alternatif oynaticiya gecince yarisinda takılıyor. Bircok videonuzu bu yuzden izlemekten vazgeçtim. İnsanin kotosainida boşa harciyorsunuz

• Tablet sınıfı :(

• Telefona değil 3, 2 kamera bile koymamalılar. Tek kamera yeter. Benim açımdan maliyetin yükselmesinden başka bir şey değil. Yazılımla kalitenin arttırılabileceğini düşünüyorum. Çok kaliteli fotoğraf isteyenler için zaten fotoğraf makinesi diye bir cihaz var. Ha illa böyle şeyler yapılacaksa yan model olarak sunulsun, isteyen daha fazla para verip alsın.

• Şimdi enerji verimliliği derler, yanına vr vs desteği diye 2K-4K ekranı dayarlar, biz yine priz ile kanka olmaya devam ederiz.

• Çekirdek yarışı, cigolayt yarışı, cigapiksel yarışı derken kamera yarışı hayırlı olsun.

• iyi abartılar, 3 kamerada ne fiyatı artırmak için elinden gelen herşeyi yapıyorlar.pil performansı hala yerlerde biz sadece tüm gün boyunca pili bitmeyen bir telefon istiyoruz.

• 3 bıçaklı traş biçaği gibi olmuş
    bir yerden sonra yükseltilen megapixel oranları gibi
    size duvar afişi baskısından başka bir yarar sağlayamayan bununla beraber
    işlemci yükü,pil sarfiyatı ve yüksek saklama alanı ve maliyet dezavantajları getiren bir yenilik olmuş
    bu sidik yarışını başka bir alana taşısınlar artık
    Fotoğraf makinası demek sensör ve objektif demektir
    bunuda ne yaparsan yap düdük kadar telefona sığdırman fiziksel olarak mümkün değil

• vallaha nexus 4 var gayet yetiyor rom da attım donma kasma yok neden gidip 2000 tl gibi rakamları telefona bağlayayım ? Artık bu olay çığrından çıktı arkadaşların da dediği gibi sidik yarışına döndü olay...

• oynanan oyunun adını bilen ?

• Hepsi yalan dolan. Tüketiciyi kandırmaktan başka bir şey değil. Üç tane koyacağınıza bir tane koyun adam gibi sensör koyun. Hey gidi gözünü sevdiğimin Nokia'sı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az üç kamera

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice suyunu çıkardılar. İnsanları resmen sömürmek için napsak diye yarışıyorlar. Adam gibi tek lens olsun yeterli.

• Abi o telefon ne ya, gelen dokunmuş giden dokunmuş... mikrop yuvasıdır o...

• quote:

Orijinalden alıntı: Symbianist

Hepsi yalan dolan. Tüketiciyi kandırmaktan başka bir şey değil. Üç tane koyacağınıza bir tane koyun adam gibi sensör koyun. Hey gidi gözünü sevdiğimin Nokia'sı.

Nokia dediğin marka 2MP çözünürlüklü kameralı telefonların kasasını, kapağını değiştirip değiştirip yeni bir model gibi satan bir firmaydı. Paylaştığın Nokia 808 modeli ''kamera'' odaklı bir telefondu, kasa kalınlığı, ergonomisi vs. had safhada olan bir modeldi. Şu an yapılan gelişmeler, teknolojiler ''tipik Türk insanını'' tatmin etmese de, ''Bu ne yaggğ 3 kameralı telefon mu olağr, şimdide kamera yarışına girdiler arkadaş, 3 bıçaklı tıraş bıçağı gibi yagğ'' vs desede, ilk kullanıp hava atacak, b*kunu çıkartacak, teknoloji adına hiçbir katkısı olmayacak ve bilgisayar başında gelişen teknolojiye böyle teknoloji mi olur ufaltıp koysana Leica kamerasını diyecek olan yine ''tipik Türk insanıdır.'' Ben şahsen beğendim teknoloji adına en ufak gelişme bile iyidir, kullanıp kullanmamak ayrı mesele. Ben Xperia Z2 kullanıyorum bana şu an bu yetiyor yetmediği yerde değiştiririm ama oturduğum yerden gelişen teknolojiye b*k atmam. Beğenmediysen, senin telefonun yeterliyse, yeni çıkan teknolojiler cezbetmediyse almazsın olur biter, kafana zorla silah dayayıp telefon satmıyorlar.

• 240p'de izlemek istiyorum ve sonuç... Çoğunlukla oluyor bu.

Şu videoları Youtube kanalında yayınlasanız da sorunsuzca izlesek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haggard1963 -- 7 Ocak 2017; 13:13:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel gelişme.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.