Şimdi Ara

3. İSTANBUL BULUŞAMAMASI YAPIYORUZ İLGİLENENLER BURAYA:))) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CİTİZEN KANKA BAK ŞİMDİ PAZAR GÜNÜ BULUŞUCAZ 5 ARALIKTA ( TABİİ BU BENİM FİKRİM )

GELENLERİ EN AZINDAN ŞUANDA GELECEKLERİ PAZAR GÜNÜ YADA YARIN AKŞAM LİSTELİYECEĞİM TABİ DAHA ZAMAN VAR O ZAMANAKDAR DA EKLENEBİLİNİR BEN MAİL ADRESİMİ VERDİM KESİN GELECEKLER ORAYA CEP TELEFONUNU VE ADINI YAZSIN OLAY BİTMİŞTİR

TEDOA KARDEŞ SENİN SÖYLEDİĞİN ŞIK İMKANSIZ ÇÜNKÜ

DESTANLARI TARİH YAZAR TARİHİDE GALATASARAY
  • takım falan karıştırmayın bu olaya

ayrıca ben espri olsun diye gelirim demiştim listede ismim yazıyorda ama listede kalabilir..
  • tama bırakalım takımıda tarihi ve gelcekleri kesinleştirelim
  • tamam ya ne takımı takılıyoruz oyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: sca®fa©e

takım falan karıştırmayın bu olaya

ayrıca ben espri olsun diye gelirim demiştim listede ismim yazıyorda ama listede kalabilir..

o zaman kara listeye alırız
  • arkadaslar bende gelırım.benden temız bı 5 lık calısır.0 ı bılerek yazmadım..cunku 50 mılyon param olsa ıs aramasdımama bulusma olursa hepınızı gormeye gelırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

quote:

Orjinalden alıntı: sca®fa©e

takım falan karıştırmayın bu olaya

o zaman kara listeye alırız

kara listemi yapma yaw şaka yaptım oku üstteki mesajları izmir de olmasam gelirdim kesin..

• Ben gelmek istiyorumda 15 Yaşındayım ayrıca Negative beni dövecek diye korkuyom Haftasonuda dersanem var bumm gibi geliyo bana belki gelemem
  • tüh. iski hocanın topiği de kitlendi. iski hocada gelsin bence yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: 23-Beckham

Ben gelmek istiyorumda 15 Yaşındayım ayrıca Negative beni dövecek diye korkuyom Haftasonuda dersanem var bumm gibi geliyo bana belki gelemem

he yav şimdi benım dusmanlarım benı dovmek isteyenler de gelecek

neyse gelecegı varsa gorecegı bırseylerde vardır elbet

• Bakın Pazar günü kadıköyde buluşacaksak gelirim. Kesinleştirin şunu artık aaa nerde bu organizatör nerde bu Citizen
  • buraya kesin bir katılanlar listesi mesajı koyunda ayarlayalım bi sticky
  • yaw kankı senıde ozledık bayagı artık eskısı gıbı ugramıyorsun işlerin cok yoğun herhal
    ugramak dedınde eskiden cıtızen gunde 25 saat ugraradı şimdi mod oldu artık ugramaz
  • ya sadece her topiğe mesaj atmıyorum da ondan
  • yani pek bellı olmasamda nefesim her zaman uzerınızde dıye ınceden bır mesaj atıyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: tedoa

yani pek bellı olmasamda nefesim her zaman uzerınızde dıye ınceden bır mesaj atıyosun

• Haftasonu olursa gelemem ... Zaten haftaiçi olursa da okul var gelin 1 Ocak ta bulusalım
  • yaw ne zaman mod oldun bea citizen

hayırlı olsun tepe tepe kullan

bizi de görürsün artık
  • beyler bayanlar modlar dostlar istanbul buluşması iki topice ayrılmış durumda bende iskinin açtığı topice geçerek orada tek bir topicde buluşmayı öneriyorum
  • bence en uygunu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.