Şimdi Ara

3 İdioit 'i İzledim Acayip Moral Oldu.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler şuan gaza geldim o kadar çalışmıştım sınava aman kazanmasam nolcakki havasına girdim

• Ben de izlemeye çalıştım..Tabi hint filmi alakasız biryerde zubi dubi zubi dubi diye şarkıya başladı sinirlendim kapattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Kagan

Ben de izlemeye çalıştım..Tabi hint filmi alakasız biryerde zubi dubi zubi dubi diye şarkıya başladı sinirlendim kapattım.

hocam o her hint filminde var önyargılı davranmayın film güzel
  • quote:

Ben de izlemeye çalıştım..Tabi hint filmi alakasız biryerde zubi dubi zubi dubi diye şarkıya başladı sinirlendim kapattım.

ahahah güldürdünüz hocam kesinlikle izleyin
  • quote:

• My Name İs Khan hariç hepsinde vardır ...Ama o şarkı bitene kadar çok sinirleniyorum hocam çok uzun sürüyo..Hadi normal şarkı olsa neyse kadın duygusal yerde 'Zubi dubi zubi dubi' diyor yav..Zubi nedir? Hadi onu geçtim dubi ne?
  • quote:

hiç de alakasız bir yer felan değil hint filmi diye ön yargılısın anladığım kadarıyla ama şu filmi o herkesin hayran olduğu hollywood yapsa yapamazlar o ayrı da emin ol her yerde 1 numara diye görürdün.
  • zubi dubi zubi dubi pamparaaaam zubi dubi barampaaaaaaa zubi dubi zubi dubi maçhena aklnasdxsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.