Şimdi Ara

3 haftalık Beyaz İphone 4 ( Turkcell'den alındı ) 1550 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar mayıs 23 ünde turkcell den aldığımız beyaz iphone 4 ümü satıyorum faturasını evde bulamadım muhtemelen bulacağım eğer bulamaz isem capitol turkcell den fatura fotokopisini tedarik edebilirim.

cihazımda cizik yoktur fakat af edersiniz ama dangalak adamın birisi almak istedi ben yanına gittim bana surasında çizik var dedi ben göremedim o illa var dedi bende göremedim dedim fiyatı 1450 ye verirsen olur dedi bende olmaz dedim vazgectim eve geldim nikkor 105 mm makro lens ile foto cektim baktım saclarımdan daha ince bir çizik göründü bu bahsettiğim mikroskop ile görünecek çiziği sorun edecek kişiler lütfen aramasın sormasın tek ricam budur.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiDNiGhTKiSs -- 13 Haziran 2011; 12:18:46 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam merhaba resmini cekmissin madem siteye ekleyebilirmisin görmek acisindan eger zahmet olmazsa

saygılar
  • Hangi Resimler?

quote:

Orijinalden alıntı: MiDNiGhTKiSs

arkadaslar mayıs 23 ünde turkcell den aldığımız beyaz iphone 4 ümü satıyorum faturasını evde bulamadım muhtemelen bulacağım eğer bulamaz isem capitol turkcell den fatura fotokopisini tedarik edebilirim.

cihazımda cizik yoktur fakat af edersiniz ama dangalak adamın birisi almak istedi ben yanına gittim bana surasında çizik var dedi ben göremedim o illa var dedi bende göremedim dedim fiyatı 1450 ye verirsen olur dedi bende olmaz dedim vazgectim eve geldim nikkor 105 mm makro lens ile foto cektim baktım saclarımdan daha ince bir çizik göründü bu bahsettiğim mikroskop ile görünecek çiziği sorun edecek kişiler lütfen aramasın sormasın tek ricam budur.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.