Şimdi Ara

3 günlük forma satış rakamı belli oldu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
7.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Forma satış rakamı kesinlikle açıklanmıyor arkadaşlar. O yüzden ortada dolaşan rakamlar %99 tahmini uydurma sayılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

Orijinalden alıntı: xakah74

quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Nasıl 20-40 kalıyor kulube?sponsorlarla ne alakası var para alıyoruz para vermiyoruz sponsora.
    Artı olarak o formalarda Gs logosu amblemi markası olmasa 50 tl den fazla kim verir? Söyleyim hiç kimse ki zaten nike mağazalarında var dediğim tarz tshirtler

Dogru paranin hepsi kaliyor Nike babasinin hayrina basiyor armasini koyuyor sana sirf hediye diye kar veriyor.
    Kardesim bir ürünün üretim, ulasim, dagitim, vergi gibi seylerinden haberin yoksa bari konusma bunun yaninda magaza acilmasi, kira isci vs vs gibi seyleri var yetmedigi gibi bir firma ile ortak calisiyorsun ve o firma seninle bu satislarda gene kar ortagi yetmedigi gibi sen orjinal satis yerlerinden satilmayan formalarda baska magazalara kar vermek zorundasin adam kerizmi senin ürününü saticak yani kardan hem Gs hem Nike gene feraget ediyor zaten adam sendeki 112 tl formayi fazla fiyata satmaz.
    Neyi anlaticaz size 30 tl kar varsa mutlu ol ticarette sattigin herseyi 100 % 100 kar görme zihniyeti size ait sanirim evet o forma maliyetleri normalde 1 ila 3 tl arasi ama sadece fabrika cikisi sonrasinda bu fiyatlar yazdigim sebeblerden dolayi sürekli yükselir.
    Zaten sistem Nike, Adidas gibi firmalar ile forma reklam anlasmasi yaparsin bunun yaninda adamlar senin formani basar ve senle kar ortagi seklinde ürünlerini pazarlarsin bu dünyanin her yerinde bu sekilde dönen bir sistem.
    Sponsor o parayi sana hediye olarak veriyor anlasma bedeli olarak sadece zaten o parayi cikartacagi icin o sistemi kabul ediyor.

Aynı türkçeyi kpnuşuyoruz. Diyorumki en az %50 si kulube kalıyordur.

Biz aciklayimda arkadas bilmiyen arkadaslarimiz ögrensinler en azindan olayin nasil döndügünü anlarlar ve 112 liralik satistan 100 lira kar kaliyor gibi sacmaliklarla konusmazlar gerci bunu en fazla Fenerbahce taraftari yapiyor.
    Aslinda bir nevi amerikan tarzi pazarlama sistemi bu mesala örnek olarak Apple Iphone örnek alirsak adamlar parcalari toplatip Cinde Foxcon firmasina bastiriyorlar ve sonra pazarliyorlar.
    Adidas hala Bursada eskisi kadar üretim yapiyormu bilmiyorum ama mesala Taylandda 1 2 dolara mal ettigi formalari 100 dolardan basliyan fiyatlardan satar ama elde ettigi kar 50 dolar seviyelerindedir cünkü dedigim gibi vergi, reklam ve degisik seyler araya giriyor ulasim vs vs gibi yada dagitici firmalara giden paralar.

• Banada uydurma geldi arkadaş 105.000 hiç sanmıyorum hadi en kötü 200.000 bulur ki kırmızı formayla ilgisi yok 3 formada ilgi gördü bayağı eğer bu dediğiniz halledilirse 700-800 binleri görebiliriz belkide tekrar rekor kırabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Banada uydurma geldi arkadaş 105.000 hiç sanmıyorum hadi en kötü 200.000 bulur ki kırmızı formayla ilgisi yok 3 formada ilgi gördü bayağı eğer bu dediğiniz halledilirse 700-800 binleri görebiliriz belkide tekrar rekor kırabiliriz.

700-800 rakamı zor ama hedefin 400 bin rakamı ve üstü olması gerek. Bu ülkede bir takım bir sezonda en fazla 360.000 forma satabilmiş. Bizim hedefimiz ise 400.000 olmalı. Rüzgar arkamızda 3 formamızda çok güzel benim gibi daha binlercesi var forma alamayan. Ben Gsstore ya 700 lira gömdüm son 2 ay içinde ama forma almadım 2 forma alacağım. Benim gibi binlercesi vardır. Kırmızı forma bekleyen , para biriktiren bayrak bekleyen binlercesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

quote:

3 günlük forma satış rakamı belli oldu

Yorumsuz!

Gsstore İzmir mağasında gördüğüm an karttan geçiririm ama yok böyle bi mont.

Gsstore.org ya da Ankaragsstore.org adreslerinden de sipariş verebilirsiniz. Ama mont beklemeyin, sweat bu :)

Link verebilir misin ?

• ''Nike babasının hayrına mı koyuyor amblemini?'' demiş birisi.
    Acaba orada Gs logası olmasa Nike o amblemi neresine koyar..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

quote:

quote:

quote:

Yorumsuz!

Gsstore.org ya da Ankaragsstore.org adreslerinden de sipariş verebilirsiniz. Ama mont beklemeyin, sweat bu :)

Link verebilir misin ?

Tüm bedenler yeni yüklendi...

http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=18995

Burdada tüm bedenler var...

https://www.ankaragsstore.com/1868_Formalar-Gunluk--E12406-Nike-486271-GS-CORE-TRAINER-JACKET.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

''Nike babasının hayrına mı koyuyor amblemini?'' demiş birisi.
    Acaba orada Gs logası olmasa Nike o amblemi neresine koyar..?

+1
  • bugün gsstore.org dan ilk alışverişimi yaptım. 119 TL yi geçtiği için özel kapaklı dergi de geliyormuş. fotoğrafı koydum harika oldu. Galatasarayımıza hayırlı olsun
  • quote:

quote:

quote:

Yorumsuz!

mont dediğime bakma Ben Erkek Sweatshirt + mont yelek kategorilerine bakıyordum, görmemişim. Halbuki Nike Football>Express kategoresi altındaymış.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.