Şimdi Ara

3 gündür kotam yükselmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar modemim pikatelde garanti,ye gitti sağolsun 1 ay yok.Bende arkadaştan asus modem alarak adsl ye bağlanıyorum.O günden beri kotam hep sabit.Telokom sayfasında mı sorun var yoksa bendemi?Veya bi sorun çıkabilirmi?Bu durumda olan arkadaşlar varmı.Yardımlarınızı bekliyorum.Teş.ederim.

• arkadasım bu borsa endeksi değilki yaptığın her değişiklik hemen ekrana yansısın
    turk telekom bu
  • kardeş bende 3 gün oldu diyorum zaten.
  • Belkide sistemde sorun vardır. Mutlaka yansır merak etme. Bende o kadar gecikmemişti ama belkide daha geç güncelliyordur site kendini.
  • Yok benimde gelmiyo 3 günde benim oldu.
  • arklar ona kanıp bence harcamayın sistem arızalıdır ama telekom bu parasını kesin alırr
  • benimde artmıo ya geçersem
  • arkadaştan aldığın modeme kendi kullanıcı adını ve şifreni girdin öyle değil mi?
    arkadaşının kullanıcı adı ile giriyorsan birde onunkinin kotasının değişip değişmediğine bak istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: elderscrolls

arkadaştan aldığın modeme kendi kullanıcı adını ve şifreni girdin öyle değil mi?
    arkadaşının kullanıcı adı ile giriyorsan birde onunkinin kotasının değişip değişmediğine bak istersen

E hadi o öyle yaptı bendemi öbürüde mi yok yok kota sitesinde bir arıza var Netmetter'ı yükleyin kesin bence.
  • biz hala giremedik yaw.
    bi de site açıldı düzeldi diyolar
  • netmetter link warmı
  • 3-4 gündür benim kotada 50-60mb bir artış var fakat ben bu sürede en az 500mb'lık download yaptım.
    yakında düzeltirler birden yükselir kota heralde
  • Hergün download yapmıyorsanız kota kontrol etmenize gerek yok. Tabii benim gibi sadece surf ile uğraşıyorsanız hiç gerek yok.
  • kardeş,arkadaşım iptal ettirmiş üyeliğini ve onada baktım yok bişey ama hala aynı duruyor.Bakalım ne çıkacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guenen

netmetter link warmı

http://serazat.trky.net/trky-netmetre_in.asp
    bu adresten indirebilirsin.
  • saol bab
  • Arkadaşlar bugün düzeltildi yanlız 4 günlük kotam 50 mb artmış.Bilmem ne iş.ilgilenen arkadaşlara ve aynı durumda olan arkadaşlara duyrulur.
  • bendede normalde netmetr az kota sayfası fazla çıkartırdı şimdi tam tersi durumda
  • Benimde aynısı olmuştu.Ama ben kotayı çok aşmışım 3gb olması gerekirken 6 gb olmuş ya umarı şu 60 milyon üstü artık gelmeyecek sözü doğrudur yoksa ben yaaaannndddııımmm

Not: eee hata benim tabiki
  • Telekomun 3-5 gunluk işi olmaz burası turkıye sen bekle bence biraz ve tedbirini al.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.