Şimdi Ara

3 gün amsterdam 4 gün ispanya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. 3 gün amsterdam 4 gün ispanya tatilim için vize başvurusunu nereye yapmam lazım. ilk giriş yerim amsterdam olucak. Yada planımı önce ispanya daha sonra amsterdam olarak mı değiştirsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnLimiteD. -- 24 Eylül 2017; 1:12:40 >

• seyahat programında 1 den fazla ülkede konaklama var ise schengen kurallarına göre giriş yapılan ülke değil, en çok süre geçilecek hangi si ise ona baş vurmanız gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

seyahat programında 1 den fazla ülkede konaklama var ise schengen kurallarına göre giriş yapılan ülke değil, en çok süre geçilecek hangi si ise ona baş vurmanız gerekir.

Teşekkürler hocam
  • Ben 3 gün amsterdam 6 gün brüksel de kalacağım, Vize için Hollanda konsolosluğuna başvurdum. geçen hafta da geldi zaten pasaportum. Yani giriş yapacağım ülkeden aldım, rezervasyonlarım da bu şekildeydi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serginho1912

Ben 3 gün amsterdam 6 gün brüksel de kalacağım, Vize için Hollanda konsolosluğuna başvurdum. geçen hafta da geldi zaten pasaportum. Yani giriş yapacağım ülkeden aldım, rezervasyonlarım da bu şekildeydi hocam.

Anladım hocam. Çokta önemli değil sanırım, iki türlüde veriyorlar anladığım kadarıyla
  • ispanya'dan al. hem kolay vize verir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.