Şimdi Ara

3. Geleneksel kod dağıtımı. [Ashe and Graves] [TÜM SONUÇLAR AÇIKLANMIŞTIR!] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
4.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Bozuk Bir Para*

3. geleneksel Blablanco (yeni nick Kafası Bozuk Bir Para*) kod dağıtımına hoş geldiniz

Bundan öncede bir çok arkadaşa riot graves ve ashe kodu dağıtmıştım.. Ne yazık ki 3 veya 4 tane dağıtabildim.. Bu sefer çıtayı yükseltiyorum! 9 Graves ve 5 ashe kodları ile karşınızdayım!

Bir çok forumda kod dağıttım fakat artık sıkıldım.. "Benide ekle, graves talibim, ashe verirsen sevinirim" diyenlerden.. Konuyu sohbet amaçlı açıyorum.. Sohbetimizi edelim, attığınız postların sonuna hangi skini istediğinizi not olarak yazın..

Random.org üzerinden yapacağım.. Yaptığım her listeyi burada editliyeceğim.. Kazanan arkadaşlara özel mesaj ile kodlarını teslim ederim.

İlk random > saat 15.10'da
    İkinci random > 16.10'da.

15:10 Ashe:
     3. Geleneksel kod dağıtımı. [Ashe and Graves] [TÜM SONUÇLAR AÇIKLANMIŞTIR!]

15:15 Ashe 2:

dstum 2 tane ashe koymussun.biraz acar misin nasil cekilis yapildigini alamadim da

edit:sanirim birer birer 9 a kadar düsüreceksin

Bende çok pis anlamadım bu olayı

Her bir saatte, 5 dakikada bir 3 kod dağıtıyorum.. Kazanan arkadaşlar diğer çekilişlerden çıkarılıyor.

• Kod isterim ashe kodu sohbet için alıntı yazıp cevaplayın bu mesajı o zaman dönerim.
  • Katılmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Katılmak istiyorum

Hayır olmaz.. Senide katacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

quote:

quote:

3. geleneksel Blablanco (yeni nick Kafası Bozuk Bir Para*) kod dağıtımına hoş geldiniz

Bundan öncede bir çok arkadaşa riot graves ve ashe kodu dağıtmıştım.. Ne yazık ki 3 veya 4 tane dağıtabildim.. Bu sefer çıtayı yükseltiyorum! 9 Graves ve 5 ashe kodları ile karşınızdayım!

Bir çok forumda kod dağıttım fakat artık sıkıldım.. "Benide ekle, graves talibim, ashe verirsen sevinirim" diyenlerden.. Konuyu sohbet amaçlı açıyorum.. Sohbetimizi edelim, attığınız postların sonuna hangi skini istediğinizi not olarak yazın..

Random.org üzerinden yapacağım.. Yaptığım her listeyi burada editliyeceğim.. Kazanan arkadaşlara özel mesaj ile kodlarını teslim ederim.

dstum 2 tane ashe koymussun.biraz acar misin nasil cekilis yapildigini alamadim da

edit:sanirim birer birer 9 a kadar düsüreceksin

Bende çok pis anlamadım bu olayı

Her bir saatte, 5 dakikada bir 3 kod dağıtıyorum.. Kazanan arkadaşlar diğer çekilişlerden çıkarılıyor.

peki 16:10 da 2 tane mi ashe dagitilcak ve ayni anda hem ashe. hem graves katilabilir miyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Katılmak istiyorum

Anlamadım pardon ne yazıyorduk
  • quote:

quote:

quote:

Katılmak istiyorum

Katılmak istemiyorum diye okudum, kafa sulandı benim Yanlış anlaşılma.
  • ashe koduna talibim
  • Ashe koduna katılmak ıstıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılmak istiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Katılmak istiyorum

Katılmak istemiyorum diye okudum, kafa sulandı benim Yanlış anlaşılma.

benide yaz hocam ashe e talibim graves de olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 16 Mart 2013; 16:15:24 >

• Graves çekilişine katılmak istiyorum
  • quote:

ÖNEMLİ! HERKES YANLIZ 1 ÇEKİLİŞE KATILABİLİR. İSMİ ASHE ÇEKİLİŞİNDE OLUPTA GRAVES ÇEKİLİŞİNE KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN İSİMLERİ LİSTEYE YAZILMAYACAKTIR..
    "GRAVES VEYA ASHE OLABİLİR" DİYEN HERKESİN İLK SEÇTİĞİ, "İKİSİDE OLABİLİR" DİYENLERİNDE KAFAMDAN ATARAK GRAVES YADA ASHE LİSTESİNE YAZABİLİRİM.(İSTEDİĞİNİZ KODU BELİRTİN YADA)

15:20 Ashe 3:

15:10/15:15/15:20 Çekilişleri tamamlanmıştır.. Kazanan arkadaşlara mesaj olarak kodlar atılacaktır.. birdahaki çekiliş saati üstte yazmaktadır. Bol şans!

Ashe skini için katılmak istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reuges -- 16 Mart 2013; 15:55:47 >

• Gravese talibim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laech -- 16 Mart 2013; 16:16:26 >
  • Yine boşa umutlandık :D Neyse 2. cekişişe artık :)

Ashe bittiyse gravese talibim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Konu ilgili bolume tasindi.

Teşekkürler dostum, yazıyım senide randoma ?

benle sohbeti çabuk kapattin

LoL oynarken dinleyebileceğim müzik önerebilir misiniz beyler? Yabancı güzel bir şeyler, coşturacak felan

Eminem - Till i Collapse
    Eminem - Lose Yourself
    Eminem - You don't know
    Eminem - Like Toy soldiers
    Eminem - Sing For the Moment
    Skillet - Awake And Alive
    Skillet - Monster
    Metallica - Master of pupets
    Metallica - Fuel
    Metallica - Memory Remains
    Metallica - Nothing Else Maters
    Rammstein - Du hast
    Kıraç - Bir garip aşk bestesi
    Duman - İçerim ben bu akşam
    Duman - Hepimiz bir hayvanız
    Duman - Senden daha özel
    Kıraç - Eşşeği saldım çayıra
    Eminem - Not Afraid
    Eminem - Beautiful
    The Black Eyed Peas - Pump it
    The Black Eyed Peas - Boom boom pow
    Üşendim daha çok var...

Ashe talibim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berat0600 -- 16 Mart 2013; 16:00:24 >

• Graves'a talibim
  • Şu ilk mesajı alıntılayanlar o uzun resimli mesajı silip yazsınlar. Tamam arkadaş görsün diye yapıyorsunuz ama aynı şeyden 1 sayfada 3-4 tane oluyor . Sayfaları aşağı indirmekten canım çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 16 Mart 2013; 15:54:56 >
  • Graves oynamak istediğim bi adc ve riot graves skini de gayet güzel duruyo. Sence nasıl bi adc graves. Denemek isterim. Yani graves skine talibim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.