Şimdi Ara

3. Geleneksel kod dağıtımı. [Ashe and Graves] [TÜM SONUÇLAR AÇIKLANMIŞTIR!] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
4.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Graves için talibim hocam ayrıca yağ çekmeyeceğim bazılarını gördükten sonra sonuçta kod için sallamasından çabaya girişiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 16 Mart 2013; 14:32:23 >
  • İkisi de olur.
  • O değil de westte troll yok diyorlar :O
    Not : Yan account falan değil sadece ( SaiTJerome ) ile ban yediğim için bundan yazıyorum
    - Graves'e benide ekleyebilirsin
  • Bende graves e talibim arkadaşım. Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBlackRose

Senin gibileri gerçekten bulmak zor. Güzel bir çalışma.
    TR serverında takımımın ADC oyuncusuyum. En zevkli şampiyonlardan birisi olarak düşünüyorum ADC'leri
    Neden diye sorucak olursanız yetenek gerektiren bir karakter. Çünkü TF sırasında nerde durman gerektiğini bilmen gerekiyor ayrıca oyunu taşıman gerektiği için ve çok kırılgan şampiyonlar olduğu için
    ayrı bir keyif veriyor bana :)

Bilmiyorum sizin düşünceleriniz nedir ADC ile ilgili.

NOT = Ashe kodu

Adc oynaması kolay degil özellikle yanında iyi bir sup yoksa karşı takımın sup'u surekli senin farm yapmanı önlüyor kasamadıgından dolayı tflerde eriyorsun bunun için iyi bir sup bulman lazım öncelikle adc oynuyorsan öbürtürlü sıkıntı oluyor.

Ashe talibim.
  • Türkiye sunucu pek iyiye gitmiyor Geçen oyunumda jarvan solotop'da jungler oynayanı beğenmedi diye gitti base afk'yım naparsanız yapın dedi ve bütün itemlerini satıp ward aldı base'yi aydınlattı ss'ini aldım ticket attım ama hala ses seda yok riot'tan ama ben umudumu koruyorum belki bir gün düzelir diye
    Graves kodu güzel olur
  • benıde yaz benıde bende talibim 2side olur moruk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DAT RamY -- 16 Mart 2013; 14:32:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Bozuk Bir Para*

quote:

TR serverında takımımın ADC oyuncusuyum. En zevkli şampiyonlardan birisi olarak düşünüyorum ADC'leri
    Neden diye sorucak olursanız yetenek gerektiren bir karakter. Çünkü TF sırasında nerde durman gerektiğini bilmen gerekiyor ayrıca oyunu taşıman gerektiği için ve çok kırılgan şampiyonlar olduğu için

NOT = Ashe kodu

Sağol bro, adc denemek istedim fakat hep kendimi tflarda yerde buluyorum Jungle iyi benim için.. İyi olduğumu söylemiyorum ama iyi olmaya çalışıyorum

Direk talibim diyenleri eklemiyorum randoma -.-

İlk oyuna başladığım zamanlar ben ADC şampiyonları ile karşı takımın içine girerdim TF sırasında.
    Uzaktan vuracağıma tank gibi içeride dolaşırdım ve ölürdüm doğal olarak :) Oyuna alıştıktan sonra çok keyifli gelmeye başladı ADC oynamak ve genelde ADC oynuyorum.
    Tabikide yanımdaki support arkadaşım olmasa belkide ADC oynamazdım bile. Tanımadığım supportlar ile gerçekten zor oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Bozuk Bir Para*

quote:

NOT = Ashe kodu

Sağol bro, adc denemek istedim fakat hep kendimi tflarda yerde buluyorum Jungle iyi benim için.. İyi olduğumu söylemiyorum ama iyi olmaya çalışıyorum

Direk talibim diyenleri eklemiyorum randoma -.-

İyi adc oynayabilmen için iyi bir supta bulmanlazım gerektigi zaman zorla kill aldırtan oyuncular var ister istemez kasıyorsun yani sup'un karsı takımın carysini sürekli rahatsız edicek sen o sıra farmına bakıcaksın kastıktan sonra zaten kolay kolay olmezsin supun iyiyse.

-Ashe talibiz.
  • Konu ilgili bolume tasindi.
  • smurf hesabımla öldürdüğüm zedden küfür yediğimden beri türkiye serverına girmedim
    not:katılmak istemiyorum
    edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmyLee<3 -- 16 Mart 2013; 14:37:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Konu ilgili bolume tasindi.

Teşekkürler dostum, yazıyım senide randoma ?
  • Graves icin talibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axxo45

Türkiye sunucu pek iyiye gitmiyor Geçen oyunumda jarvan solotop'da jungler oynayanı beğenmedi diye gitti base afk'yım naparsanız yapın dedi ve bütün itemlerini satıp ward aldı base'yi aydınlattı ss'ini aldım ticket attım ama hala ses seda yok riot'tan ama ben umudumu koruyorum belki bir gün düzelir diye
    Graves kodu güzel olur

Malesef riot(TR için geçerli) bu konularla ilgilenmiyor adam aklına gelecek tüm küfürleri ediyor ss alıp yolluyoruz malesef bu konuya yapabilecegimiz bişey yok diyor :)

Ashe talibim
  • Bende graves veya ashe kodlarına talibim.
  • Gravese tolursa güzel olur olmassa canın saolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

quote:

Orijinalden alıntı: axxo45

Türkiye sunucu pek iyiye gitmiyor Geçen oyunumda jarvan solotop'da jungler oynayanı beğenmedi diye gitti base afk'yım naparsanız yapın dedi ve bütün itemlerini satıp ward aldı base'yi aydınlattı ss'ini aldım ticket attım ama hala ses seda yok riot'tan ama ben umudumu koruyorum belki bir gün düzelir diye
    Graves kodu güzel olur

Malesef riot(TR için geçerli) bu konularla ilgilenmiyor adam aklına gelecek tüm küfürleri ediyor ss alıp yolluyoruz malesef bu konuya yapabilecegimiz bişey yok diyor :)

Ashe talibim

Tribunalın acilen devreye girmesi lazım Türkiyede.

Graves için talibim bende.
  • Türkiyenin hali kötü çok kötü . Ban darius 2 ulti attımı arasın darius'ta çekme hilesimi arasın ( Smurf hesapta oluyor bunlar )

Ashe koduna talibim bu arada .
  • Ben tr sunucusuna geçmek istiyorum ücretsiz fakat nasıl geçileceği hakkında bi bilgim ve fikrim yok yardım eden de yok yardımın dokunursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sohbet öncesi soralım, kodlar TR serverı için mi? :P
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.