Şimdi Ara

3. Geleneksel kod dağıtımı. [Ashe and Graves] [TÜM SONUÇLAR AÇIKLANMIŞTIR!]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
4.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. geleneksel Blablanco (yeni nick Kafası Bozuk Bir Para*) kod dağıtımına hoş geldiniz

Bundan öncede bir çok arkadaşa riot graves ve ashe kodu dağıtmıştım.. Ne yazık ki 3 veya 4 tane dağıtabildim.. Bu sefer çıtayı yükseltiyorum! 9 Graves ve 5 ashe kodları ile karşınızdayım!

Bir çok forumda kod dağıttım fakat artık sıkıldım.. "Benide ekle, graves talibim, ashe verirsen sevinirim" diyenlerden.. Konuyu sohbet amaçlı açıyorum.. Sohbetimizi edelim, attığınız postların sonuna hangi skini istediğinizi not olarak yazın..

Random.org üzerinden yapacağım.. Yaptığım her listeyi burada editliyeceğim.. Kazanan arkadaşlara özel mesaj ile kodlarını teslim ederim.

ÖNEMLİ! HERKES YANLIZ 1 ÇEKİLİŞE KATILABİLİR. İSMİ ASHE ÇEKİLİŞİNDE OLUPTA GRAVES ÇEKİLİŞİNE KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN İSİMLERİ LİSTEYE YAZILMAYACAKTIR..
    "GRAVES VEYA ASHE OLABİLİR" DİYEN HERKESİN İLK SEÇTİĞİ, "İKİSİDE OLABİLİR" DİYENLERİNDE KAFAMDAN ATARAK GRAVES YADA ASHE LİSTESİNE YAZABİLİRİM.(İSTEDİĞİNİZ KODU BELİRTİN YADA)

İlk random > saat 15.10'da
    İkinci random > 16.10'da.

15:10 Ashe:

15:15 Ashe 2:

15:20 Ashe 3:

15:10/15:15/15:20 Çekilişleri tamamlanmıştır.. Kazanan arkadaşlara mesaj olarak kodlar atılacaktır.. birdahaki çekiliş saati üstte yazmaktadır. Bol şans!

Graves 1:

Graves 2:

Graves 3:

Graves 4:

Çekiliş bugunlük bu kadar, katılan herkese Teşekkürler.. Görüşürüz güzellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafası Bozuk Bir Para* -- 16 Mart 2013; 17:02:28 >

• peki bi konu aç sohbet edelim

edit: hadi ben basliyayim.suan ki main heron ne ve onla ilk oynayislarin nasildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoL_Game -- 16 Mart 2013; 14:21:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlerden.
  • ashe için talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

peki bi konu aç sohbet edelim

Türkiye sunucusu nereye gidiyor kanka?

Edit ; bu sıralar takımımla birlikte Türkiye sunucusuna geçtik, turnuvalara katılacağız her zaman jungle oynarım ve favorim vi,lee sin, jarvan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafası Bozuk Bir Para* -- 16 Mart 2013; 14:23:07 >
  • Bende graves yok skin alabilir miyim?
    Önlerden.
    Ashe yaz beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berat0600 -- 16 Mart 2013; 15:49:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Bozuk Bir Para*

quote:

Orijinalden alıntı: LoL_Game

peki bi konu aç sohbet edelim

Türkiye sunucusu nereye gidiyor kanka?

Edit ; bu sıralar takımımla birlikte Türkiye sunucusuna geçtik, turnuvalara katılacağız her zaman jungle oynarım ve favorim vi,lee sin, jarvan

bence editledigim konuyu konusalim.yoksa tr serveri konus konus bitmez

edit: peki bi main sec ve ilk baslarsa o hero hakkinda ne dusunuyordun

ayrica adam sohbet etmek istiyo ve kod istiyorum,onlerden diye mesaj atmayin demis yorumlara bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoL_Game -- 16 Mart 2013; 14:25:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç iyiye gitmiyor,Orianna ultisine çekme hilesi diyenler var :(
    (Riot Graves,ashe de olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadi canım -- 16 Mart 2013; 15:47:21 >
  • Bende önlerden.

Graves talibim
  • Katılmak istiyorum.
  • Önlerden arkadaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün sazanlar direk talibim katılmak isityorum yazmış adamın yazdııgını mesajı bi okuyun kör cahiller...
    Bu hafta dünya beyin haftası ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında hep lol konuşmak yerine..

Ashe skini için talibim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrawHatLuffy -- 16 Mart 2013; 14:27:12 >
  • Yeni hero hakkında ne düşünüyosun ? Pbe de deneme fırsatı bulamadım bi türlü çok kalabalık.
    (Ashe'ye talibim)
  • Senin gibileri gerçekten bulmak zor. Güzel bir çalışma.
    TR serverında takımımın ADC oyuncusuyum. En zevkli şampiyonlardan birisi olarak düşünüyorum ADC'leri
    Neden diye sorucak olursanız yetenek gerektiren bir karakter. Çünkü TF sırasında nerde durman gerektiğini bilmen gerekiyor ayrıca oyunu taşıman gerektiği için ve çok kırılgan şampiyonlar olduğu için
    ayrı bir keyif veriyor bana :)

Bilmiyorum sizin düşünceleriniz nedir ADC ile ilgili.

NOT = Ashe kodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IBlackRose -- 16 Mart 2013; 14:26:35 >
  • ashe için talibim..
  • graves için talibim
  • Katılmak istiyorum hocam.İkiside uyar
  • ben de sıkılmıştım artık, bir de pm attımcılardan.

graves hoş olur :)
  • Graves için talibim
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBlackRose

Senin gibileri gerçekten bulmak zor. Güzel bir çalışma.
    TR serverında takımımın ADC oyuncusuyum. En zevkli şampiyonlardan birisi olarak düşünüyorum ADC'leri
    Neden diye sorucak olursanız yetenek gerektiren bir karakter. Çünkü TF sırasında nerde durman gerektiğini bilmen gerekiyor ayrıca oyunu taşıman gerektiği için ve çok kırılgan şampiyonlar olduğu için
    ayrı bir keyif veriyor bana :)

Bilmiyorum sizin düşünceleriniz nedir ADC ile ilgili.

NOT = Ashe kodu

Sağol bro, adc denemek istedim fakat hep kendimi tflarda yerde buluyorum Jungle iyi benim için.. İyi olduğumu söylemiyorum ama iyi olmaya çalışıyorum

Direk talibim diyenleri eklemiyorum randoma -.-
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.