Şimdi Ara

3 Fiyat Performans Telefonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2.Realme XT 8/128 2999₺
    3.Redmi Note 9s 6/128 2999₺

Telefon fiyatları malum çok yükseldi. Aralarından en iyi f/p olanlar bu telefonlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiberProfil -- 11 Mayıs 2020; 11:47:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• mi9 se garantisiz 1600 e satanlar var.o kadar verilmez.

realme 5i 4/64 de f/p cihazı n11 den kuponla puanla 1300 civarına alınabilir.

mi note8 de olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    9-10 yıl önce çıkmış Hd ekran + micro usbli bir cihaz almak ne kadar doğrudur diye düşünmek gerek.

• Realme 5 Pro 1800'den 2500'e geldiğinden listeden çıkardım. Onun yerine Mi 9 lite 2500 liraya düştüğünden listeye ekledim.

Bu arada Mi 9 se 2500'den 2000'e gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiberProfil -- 30 Mart 2020; 18:10:7 >
  • SiberProfil S kullanıcısına yanıt
    bundan önceki telefonum fulhd+ idi şuanki realme5i hd,sonuçta 106 ekran led tv değil telefon bu.micro usb olunca ne oluyor ben gayet memnunum.andoid cihazda en önemlisi ram hafıza işlemci pil hepsi realme5i 4/64 de 1400 tl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listeyi güncelledim.

• Tcl plex şu an kulladigim telefon fiyatına göre 10 numara,yazılım konusundan başlarsak çok stabil bir yazılımı var arayüz bence çok iyi hem kullanım hem hız olarak,donanım konusunda ise işlemci sd675 salt işlemci performansi çok iyi gpu tarafında 710'dan.kotu ama call of duty yüksek ayarlar çalışıyor ram 6gb hafıza 128gb fazlasıyla yeterli,kameralarda oldukça iyi 48mp ana kamera Sony imx582 kullaniyor,geniş açı kamera 16mp Samsung ki 16mp kaç telefonda var acısı 123 derece birde gece video çekimi için 2mp kamera koymuşlar ki buda 2.7um 1.8f gerçekten iyi sonuçlar veriyor.on kamera 24mp gece bile yeterli isikda iyi sonuçlar veriyor bunun disinda telefon özelleştirilmiş cihazda ekstra görüntü işlemcisi var,yanda ekstra bir tuş var buraya istediğin 3 işlevi atayabiliyorsun,batarya ennyogun kullanımda bile 1 günden fazla gidiyor.adi tcl olunca insanlar tereddütle bakıyor ancak cihaz malzeme kalitesi olarak bile çok iyi ki tasarımı hakikaten çok iyi,ben mi 9t'ye kadar çıktım fiyat konusunda ama tcl plex'de karar kildim.son olarak yazılım konusunda destek iyi android 10'verdiler,sorulara anında geri donuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum,1 hafta önce kardeşim ve ben aldık .Hemde çift sim kartlı.Telefon yağ gibi akıyor.Alan pişman olmayacak ama isimden yadirgiyorlar.O kadar güzel çekim yapıyor ki.Kardesimle resmen yarışıyoruz kim daha güzel çekecek diye.Evkur'dan aldık biz tanesi 1899 lira.Şuan en uygunu Evkur satıyor.

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    Hocam kırılmaz cam bulmak sorun oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlad the impaler

Hocam kırılmaz cam bulmak sorun oluyor mu?
    İnternette var dostum,ama ben almadın kutudan çıkan arka kapak var ve üstünde takılı olan ekranda ki film var

• Telefon fiyatları allak bullak oldu. Tcl plex 1999 lira etiketiyle en mantıklı telefon konumundadır.

• SiberProfil S kullanıcısına yanıt
    Liste güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiberProfil -- 11 Mayıs 2020; 11:46:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.