DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
3.dunya savasi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
166
Cevap
9
Favori
5.833
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 18 saat 7 dakika kadarı kaldı.
      15 Şubat 2017 23:04:04
      Konu yeri bura degil diyen olursa oncelikle tarih bolumune acmistim lakin 4 saat boyunxa cevap bile gelmedi ve bu ilerde yeni gundem olacak diye buraya yazma karari aldim.

Bastan yazayim Tarih tekerrurden ibarettir. Suan siyasi olarak osmanlinin son donemlerinde gibiyiz. Dostumuz kimle dost olacagimiz belli degil. Pyd ye destek veren, guleni iade etmeyen, turk askeri icin 23 sentlik maliyeti oluyor diyen abd mi dost olacak?

Yada 2 gun once suriyede turk askerini bombalayan rusya mi? 1.5 yil once ucagini dusurdugumuz rusya mi? Pkk yi teror orgutu gormeyen rusya ile mi ittifak olacak?

Ekonomik olarak cok iyi degiliz , urettigimiz bisey yok, askeri gucumuz var ama kendi uretimimiz olan silahlar. Siyasi olarak cok yalniz durumdayiz. (Araplar desen onlar bizden beter sadece paralari var ve kuklalar) muhtemelen onumuzdeki 10 yil icinde 3.dunya savasi resmi olarak baslayacak ( bence 2025 yilinda baslar) savasa da biz oyle direk girmeyecek ilk basta tarafsiz olmaya calisacagiz (aslinda bir bloga dahil olmak isteyecegiz ama hedefte biz oldugumuz icin bizi istemeyecekler sen burda kal girme diyecekler) yavuz midilli gemilerinde oldugu gibi zorla taraf secmek zorunda kalacagiz.(belkide savas basladi ve rus ucagini vurarak tarafimizi belirlerdik)

Bu bolum biraz farkli olacak. Herhangi bir siyasi amacla yazilmamistir.

Suana kadar yazdiklarim tamamen tekerrur olayi hatta yeni anayasa kabul edilirse hizli karar almak adina cb meclis fesih ederse bildigin osmanli gibi oluruz. Belkide bu yeni anayasa bir savas hazirligi da olabilir emin olamadim. Ama su kesin karanlik gunler cok yakin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >