Şimdi Ara

3.dunya savasi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
8
Favori
11.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MUCAH1T

Vala ilkokuldan beri duydugum seydi 100 yil gecerli gibisinden bayada duydugum icin arastirmadim bakayim bi

Sizlere bilerek bilmeyerek ya da kasıtlı yalan söylemişler.

Buna inananlar asıl 2023 te bu ülkeyi bu milleti bitirecek herneyse ona inanıyor demektir.

Üstteki örnek gibi

Evde kiracısınız kontratınız süresiz ama siz 5 sene sonra biteceğini düşünen kiracı iseniz 5 sene sonra tahliye edilirseniz sesiniz çıkmaz itiraz etmezsiniz.

İtiraz edilmesin diye uydurulmuş yalandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

Vala ilkokuldan beri duydugum seydi 100 yil gecerli gibisinden bayada duydugum icin arastirmadim bakayim bi

Sizlere bilerek bilmeyerek ya da kasıtlı yalan söylemişler.

Buna inananlar asıl 2023 te bu ülkeyi bu milleti bitirecek herneyse ona inanıyor demektir.

Üstteki örnek gibi

Evde kiracısınız kontratınız süresiz ama siz 5 sene sonra biteceğini düşünen kiracı iseniz 5 sene sonra tahliye edilirseniz sesiniz çıkmaz itiraz etmezsiniz.

İtiraz edilmesin diye uydurulmuş yalandır.

Lozan bu ülkenin tapusudur

Bu ülkede sağcısı solcusu müslümanı ateisti yaşar aralarında münazara tartışma siyaset olabilir.

Ancak bir ülkenin tapusunun tartışılması bu saydığımız herkese zarar verir.

Anlatabildim zannediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 16 Şubat 2017; 9:28:0 >

• Bak ne demiştim rus diplomattı bahane ederek bu tarz bir savaş başlatabilir rusya;

https://tr.sputniknews.com/rusya/201701161026790127-zaharova-abd-istihbarati-rus-diplomata-ajanlik-teklif-etti/

ya da ikinci bir uçak düşürme vakası olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESOES1981TR

Bak ne demiştim rus diplomattı bahane ederek bu tarz bir savaş başlatabilir rusya;

https://tr.sputniknews.com/rusya/201701161026790127-zaharova-abd-istihbarati-rus-diplomata-ajanlik-teklif-etti/

Aslinda beklemiyorum ama rusyanin rus korosunun da icinde bulundugu 40++ kisinin oldugu ucak kazasi haberinde acaba biz mi dusurduk diye dusunmedim degil.

Boyle birsey olsa rusya o kadar sakin kalmaz ve savas cikar gibi.

Ek olarak 3. Dunya savasi kacinilmaz atina butceyi askeriyeye ayiriyor

https://forum.donanimhaber.com/yunanistan-da-orduya-dev-butce-gelecek-yillarda-savasa-hazirlik--124087177

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bence 3. Dünya savaşı Suriye üzerinden başlayacak çünkü adamların bop projesi bölge petrollerinin akdenize Türkiyeyi aradan çıkaratıp aktarılması ayrıca doğu ve güneydoğu anadolu bölgesinde mezopotomya eşek familyası için kukla devlet kurulması amacıda var Türkiye bu savaşta tarafsız kalmamalı bence doğrudan rusya yanında yer alırsa karlı çıkacağını düşünüyorum

abd+israil+ab karşısında rusya+çin+türkiye+iran+kkore+türki cumhuriyetler+hindistan+ pakistan

savaşın başlangıcında nükleer bir başlangıç olabilir kavgada önce vuran kazanır mantıgı ıle bence oylede olmalı hatta hiç duraksamadan bizden tarafta olanlar bence bütün nükleer füzeleri tek kalemde düşman üstüne boşaltmalı özellikle finlandiya,ingiltere, almanya ve fransa üzerine zaten amerika deniz aşırı üslerinde ağır hasar alırsa bir halt edemeyecektir

yazıyı hiçe atamam haklılıkları var ama "hatta hiç duraksamadan bizden tarafta olanlar bence bütün nükleer füzeleri tek kalemde düşman üstüne boşaltmalı" kısmı şu karikatürü hatırlattı

3.dunya savasi

• quote:

Orijinalden alıntı: uyumak istemeyen adam

quote:

Bence 3. Dünya savaşı Suriye üzerinden başlayacak çünkü adamların bop projesi bölge petrollerinin akdenize Türkiyeyi aradan çıkaratıp aktarılması ayrıca doğu ve güneydoğu anadolu bölgesinde mezopotomya eşek familyası için kukla devlet kurulması amacıda var Türkiye bu savaşta tarafsız kalmamalı bence doğrudan rusya yanında yer alırsa karlı çıkacağını düşünüyorum

abd+israil+ab karşısında rusya+çin+türkiye+iran+kkore+türki cumhuriyetler+hindistan+ pakistan

savaşın başlangıcında nükleer bir başlangıç olabilir kavgada önce vuran kazanır mantıgı ıle bence oylede olmalı hatta hiç duraksamadan bizden tarafta olanlar bence bütün nükleer füzeleri tek kalemde düşman üstüne boşaltmalı özellikle finlandiya,ingiltere, almanya ve fransa üzerine zaten amerika deniz aşırı üslerinde ağır hasar alırsa bir halt edemeyecektir

yazıyı hiçe atamam haklılıkları var ama "hatta hiç duraksamadan bizden tarafta olanlar bence bütün nükleer füzeleri tek kalemde düşman üstüne boşaltmalı" kısmı şu karikatürü hatırlattı

3.dunya savasi

İsteyen istediği kadar yok çıkmaz desede işte Astana görüşmelerini takip edin bölgede görüşmelere çağrılmayan ülkemizce terörist unsur olarak görülen adamlar ABD ye güvenip biz yoksak görüşmelerin hükmüde yoktur deyip duruyor yani her ne kadar savaş kesilmiş olsa da Bop planları için devam edeceklermiş gibi duruyor küllense bile bu Suriye meselesi sönmeye yakın yeniden alevlendirecekler bence ayrıca bu Daeş basında global bir örgüt havasıyla gösteriliyor bence bölgede ki başka ülkelerde de yapılanma aşamasında tahminim gelecek 10 yılda bu bölgeyi İranın da dahil olduğu ağır kanlı savaşlar bekliyor çünkü ne olursa olsun hem petrol fiyatları hemde güç savaşları daha da artacaktır

• quote:

quote:

Bak ne demiştim rus diplomattı bahane ederek bu tarz bir savaş başlatabilir rusya;

Aslinda beklemiyorum ama rusyanin rus korosunun da icinde bulundugu 40++ kisinin oldugu ucak kazasi haberinde acaba biz mi dusurduk diye dusunmedim degil.

Boyle birsey olsa rusya o kadar sakin kalmaz ve savas cikar gibi.

Ek olarak 3. Dunya savasi kacinilmaz atina butceyi askeriyeye ayiriyor

https://forum.donanimhaber.com/yunanistan-da-orduya-dev-butce-gelecek-yillarda-savasa-hazirlik--124087177

zaten zamanında ukrayna tarafında düşürülmeye çalışılan uçak aslında Putinin uçağı idi yanlış uçak düşürmüşlerdi;

http://www.gazetevatan.com/-nato-putin-e-suikast-duzenlemek-istedi--661208-dunya/

yani bunlardan her bir halt beklenir İnsanlar artık Nükleer bir savaş olmaz diyor ama bakın bu görüntüde Nötron bombası Yemende ki Husiler üzerinde kullanıldı 2015 Mayısında bomba sığınak delici kalıba konduğu için yerin altında patladı tam tesir göstermedi sadece alev çıktı eğer yüzeyden 200-300 metre ötede patlasaydı orada yerleşim yeri kalmazdı;

O silahlar günün birinde er geç kullanılacak milyarlarca dolarlık Nükleer tesisler boşuna üretilmedi bir taraf diğerini mutlaka köşe sıkıştırdığında kullanacak zorda kalan taraf İnşallah Tez vakitte olur.

Not: Bahsedilene göre bu nötron bombası daha çok öldürücü etkisi radyasyon yayması ile gerçekleşiyormuş atom bombasından daha çok radyasyon yayıyormuş yazanları söylüyorum pek bilgim yok bu silahlarda denilen doğruysa bölgede ki adamların durumunu merak ettim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 17 Şubat 2017; 11:27:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: setup4pc

nokia 3310 um ve su arıtma cihazım var korkmuyorum gelsin savaş

Adamlar anladi heral savas cikacagini yeniden geliyor :)

http://www.cnnturk.com/teknoloji/nokia-3310-efsanesi-geri-donuyor

• quote:

hindistan ve pakistan aynı tarafta yer almazlar,onun dışında çoğu kişinin az çok tahmin ettiği bir şekilde yazmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

quote:

Orijinalden alıntı: setup4pc

nokia 3310 um ve su arıtma cihazım var korkmuyorum gelsin savaş

Adamlar anladi heral savas cikacagini yeniden geliyor :)

http://www.cnnturk.com/teknoloji/nokia-3310-efsanesi-geri-donuyor

Zaten savaş falan çıkarsa direk bu elde ki telefonu fırlat at üstünde casus mikrofon gezdirmek gibi bir şey direk kullanacak durum olursa eski telefon, radyo ve telsiz kullanılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

hindistan ve pakistan aynı tarafta yer almazlar,onun dışında çoğu kişinin az çok tahmin ettiği bir şekilde yazmışsın.

Güncellenmiş versiyonu sonradan ekledim,

ABD + AB + İNGİLTERE + İSRAİL + KANADA + AVUSTRALYA + TÜRKİYE + PAKİSTAN + JAPONYA + ÇİNİN EGEMENLİK ALTINA ALMAK İSTEDİĞİ ORTA ASYA ÜLKELERİ

<====>

RUSYA + ÇİN + KUZEY KORE + İRAN + ORTA ASYA TÜRK DEVLETLERİ + HİNDİSTAN + SIRBİSTAN + ERMENİSTAN + GÜRCİSTAN + ÇEÇENİSTAN

dur düzelteyim baştaki yazıyı

• herkes çıksın gözüyle bakıyor ama hayatlarınız eskisi gibi olmaz beyler emin olun ömrünüz sevdiklerinizden uzak cephelerde geçer ve savaş ülke savunmasını gerektirmiyorsa cinayettir bence suriye politikasıda başta böyle değildi ülkeyi korumak amaçlıydı ama nedense suriyenin içindeyiz şuan sebebide belli değil şimdi ordan çıksınlar bakalım çıkabilirlerse savaşı başlatması girmesi kolay ama bitirmesi ve çıkması çok zordur .
  • İstanbul'da ve her yerde umarsızca eglenenlerin eğlenebilmesinin diyeti her hafta 2-3 askerimin canı olacaksa onların kanı üzerinde yasayacagima toprağın altında yaşamayı tercih ederim başlar İnşaallah tez vakitte

• quote:

İstanbul'da ve her yerde umarsızca eglenenlerin eğlenebilmesinin diyeti her hafta 2-3 askerimin canı olacaksa onların kanı üzerinde yasayacagima toprağın altında yaşamayı tercih ederim başlar İnşaallah tez vakitte

onlar ilk kaçacak olanlar zaten boşver .
  • Bence bu sefer bu ateşten kimse kacamayacak

• Aklima geldi yazayim osmanlinin son zamanlarinda verilen kapitulasyonlar ve azinlik haklari , ulkedeki azinlik olmayanlardan daha iyi konumdayi. Suan da bu durum soz konusu. Elin suriyelisene verilen imtiyazlar bu topraklarda dogmus ve yasamis tc vatandaslarina verilmiyor.

Hep kitaplarda yazar halk agir vergiler altinda eziliyordu. Suan da pek bi farki yok gibi. Aldiginiz brut maas ile net maasa bakarsaniz anlasilir. Ustelik net maastan aldigin urunlerin rahat %10 uda vergiye gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Aklima geldi yazayim osmanlinin son zamanlarinda verilen kapitulasyonlar ve azinlik haklari , ulkedeki azinlik olmayanlardan daha iyi konumdayi. Suan da bu durum soz konusu. Elin suriyelisene verilen imtiyazlar bu topraklarda dogmus ve yasamis tc vatandaslarina verilmiyor.

Hep kitaplarda yazar halk agir vergiler altinda eziliyordu. Suan da pek bi farki yok gibi. Aldiginiz brut maas ile net maasa bakarsaniz anlasilir. Ustelik net maastan aldigin urunlerin rahat %10 uda vergiye gidiyor.

E tabi bunlara çöküşü hızlandıran ama akıllarınca birlik sağlamak ve dış ülkelerin baskısından kurtulmak için verilen haklardı ama artık dünyada teknolojiler ve siyaset değişti farklı durumlar var dünya kutuplaştı beklenen savaş İnşallah doğu vs batı şeklinde gerçekleşecek yani it iti kıracak tahminim;

• araplar yakıcak başımızı İbrahim demedi deme :)
  • 40 yil icinde petrol kullaniminin bitecegi ongoruluyor bunu goren araplar bile collere gunes panelleri kurmaya basladi siz hala petrol uzerinden savas tahmini yapiyorsunuz gelecekte fosil yakit tuketilmeyecek cok nadir yerler hariç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

40 yil icinde petrol kullaniminin bitecegi ongoruluyor bunu goren araplar bile collere gunes panelleri kurmaya basladi siz hala petrol uzerinden savas tahmini yapiyorsunuz gelecekte fosil yakit tuketilmeyecek cok nadir yerler hariç.

Petrol üzerinden savaş tahmini yaptıgımızı kim diyor şahsi tahminim gelecekte ki konumların sağlamlaştırılması için bir savaş çıkarılacak benim temel görüşüm bu dolayısıyla yüklü kıyım olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 18 Şubat 2017; 15:25:48 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.