Şimdi Ara

3 defa ''ALO'' demek = 1 TL oldu. Artık iyicene yolunuyoruz. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: esereser

quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

Cayma bedelli , haftada iki gün , otomatik ödeme Pazar bedava , efatura Cumartesi bedava vs bu detayları takip ederseniz 3 aydabir fatura gelir 10-15 arası , hemde Turkcell kalitesiyle görüşmeye devam edersiniz ;)

işim güçüm yok da turkcelimi takip edecem.

Aynen bu nedir böyle. Haftada 2 gün, akşam şu saatten şu saate kadar, 3 yükle 5 gelsin ama 1 aylık sadece Turkcell içi, arabada 5 evde 15 Amuda kalkıp ararsanız %20 sinyal tasarruf indirimi yahu kim uğraşıcak bunlarla

• quote:

Orijinalden alıntı: CODY

quote:

quote:

Cayma bedelli , haftada iki gün , otomatik ödeme Pazar bedava , efatura Cumartesi bedava vs bu detayları takip ederseniz 3 aydabir fatura gelir 10-15 arası , hemde Turkcell kalitesiyle görüşmeye devam edersiniz ;)

Aynen bu nedir böyle. Haftada 2 gün, akşam şu saatten şu saate kadar, 3 yükle 5 gelsin ama 1 aylık sadece Turkcell içi, arabada 5 evde 15 Amuda kalkıp ararsanız %20 sinyal tasarruf indirimi yahu kim uğraşıcak bunlarla

Uğraşmamak için numara tasıma çıkmadı mı? Biz burada su operatörü kullanın demiyoruz kimseye, bu operatörü kullanıyorsan daha ucuza bu yolla kullanabilirsin diye yol göstermeye çabalıyoruz, beğenmezseniz numaranızı taşırsınız, bu kadar basit.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Uğraşmamak için numara tasıma çıkmadı mı? Biz burada su operatörü kullanın demiyoruz kimseye, bu operatörü kullanıyorsan daha ucuza bu yolla kullanabilirsin diye yol göstermeye çabalıyoruz, beğenmezseniz numaranızı taşırsınız, bu kadar basit.

Hediye dakikalar bitince yine aynı fiyata konuşuyosun (Turkcellde faturasızda her yöne bedava diye bi şey yok gerçi ya). Saniye bazlı tarifelere geçincede bu sefer uzun konuşulunca tuzlu oluyor.

Burda çekilen tepki oparatörlere değil onlar zaten iyi kazanıyor niye düşürsünki. Burdaki tepki BTK nın pasifliğidir. TL ye geçişle aynı gün hemen tüm oparatörler minumum konuşma ücretini 0,30 TL ye çektiler.

O zaman hem saniye bazlı tarife hemde şebekeiçi uzun konuşturan 2 telefon taşımak lazım.

Ha buna ne gerek var dersen o zaman şb. içi 15 konuşturan tarifeler 20 şer saniyeyle artıcak yada ilk 2 dakikası ücretlenrilcek ondan sonra uzun konuşma ücreti tarifesini yansıtmalıdır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hediye dakikalar bitince yine aynı fiyata konuşuyosun (Turkcellde faturasızda her yöne bedava diye bi şey yok gerçi ya). Saniye bazlı tarifelere geçincede bu sefer uzun konuşulunca tuzlu oluyor.

Burda çekilen tepki oparatörlere değil onlar zaten iyi kazanıyor niye düşürsünki. Burdaki tepki BTK nın pasifliğidir. TL ye geçişle aynı gün hemen tüm oparatörler minumum konuşma ücretini 0,30 TL ye çektiler.

O zaman hem saniye bazlı tarife hemde şebekeiçi uzun konuşturan 2 telefon taşımak lazım.

Ha buna ne gerek var dersen o zaman şb. içi 15 konuşturan tarifeler 20 şer saniyeyle artıcak yada ilk 2 dakikası ücretlenrilcek ondan sonra uzun konuşma ücreti tarifesini yansıtmalıdır.

Bu kurum Turkcell e ceza ya da uyarı yağdırırken forumdaki arkadaşların %90 ı memnundu, ben de aksine bu kuruma hep şüpheyle yaklaştım, hatta Bakan bey lisans iptalinden bahsediyordu, sonuç ne oldu biliyor musun? Ben söyleyim faizi ile 400 Milyon TL olan Turkcell 'in vergi borcu 50 Milyon TL ye indirilerek anlaşıldı, BTK dan en memnun olan şirketi biliyor musun? TürkTelekom, ne bir ceza ne bir uyarı, ne yalın ADSL geldi, ne başka şirketlere numara taşıma gerçek anlamda sağlandı, bir adam gibi çalışan 118 vardı onu da 50 ye böldüler dakikası 2 TL - 5TL arası değişiyor..

Şimdi kusura bakmasın kimse de şikayet etmeye pek hakkımız olduğunu düşünmüyorum, aylardır bir yalın ADSL i bile halledemediler, durmadan şikayet eden Avea ne devlet arazilerindeki ne de devlet binalarındaki baz istasyonları için kira ödemiyor, aksine diğerleri bir apartmana baz diktiği zaman yıllık 100.000 usd para ödüyor (bölgesine göre).

Bu güya REKABET OLUŞTURMA ORTAMI baştan belliydi zaten, bakanlığın ve devletin korunmasındaki hatta ortaklığındaki şirketler ne uyarı ne ceza almadı bu yüzden baştan beri ben bu kuruma güvenmedim, hatta bazı arkadaşlar beni Turkcell i savunmakla bile itham etmişlerdi, neyse canları sağ olsun, sonuç olarak kurumun asıl hedefi gün yüzüne çıkmış oldu artık...

• Bende 2 kez alo demek 1 lira...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

bedavalar sadece kendi içerisindemi,yoksa diğer yönleri içeriyor mu DSGNRY dostum,şu devirde heryöne mantıpını içermeyen tarifeler bana garip geliyor da.

isterse bedava 24 saat olsun,diğer yönlere bedava değilse bana cazip gelmiyor.bu yüzden turkcell tarifelerinde akşamdan sabaha bedava derken turkcellden turkcelle

diye söylememeleri bence bir pazarlama kurnazlığı.Çok mu zor,sabaha kadar bedava hafta sonu bedava derken yanına turkcell den turkcelle diye yazmak.

İcerisinde olsa da pek birsey değişmez ki 36 milyon abone :)) herkes Turkcell li olursa bu şebeke ici dısı muhabbeti de sorun olmaz o saat itibariyle dostum ;)

Herkes Turkcell'li olsa sen o bedava dakikaları, konuşmaları, bedava günleri RÜYANDA görürdün.

• Bundan 10 sene oncesine bakilirsa dedigin dogru.
    Turkcelin bu kadar pahalı olmasının sebebi 36 milyon abonesinin olmasıdır. Diyiceksinizki bu kadar aboneyi nasıl elde etti. Ne gariptirki milletimiz asgari ucretle calışırken 1000 liraya telefon alabiliyor (arkadaşlarımdan bahsediyorum)

Bir başka arkadaşımın telefon bayisi var ve bir kaç defa: yeni hat almak istiyorum, hangisini onerirsiniz gibilerinden diyaloglara tanık oldum. Telefoncu arkadaşım; kesinlikle Turkcell almalısın cok kaliteli, digerlerini boş ver turkcell her yerde çekiyor, kampanyaları harika nar var, canımın 3 u var tek numarayla seç dakikası 1 kontor olur bundan uygununu nerden bulucan( o zamanki turkcelin tarifeleri). Hatta birine 20 milyon abonesi var iyi olmasa bu kadar kişi kullanır mı dedigine tanık oldum. Ama kendisi o aralar avea kullanıyodu.

Birgun dayanamayıp sordum neden en pahalı oparatoru gelene gidene tavsiye ediyorsun diye. Bana dedigi. Gunde 100 e yakın kontor satıyorum turkcell sayesinde. Kontor cabuk bitsınki benden kontor alsınlar bunun icin en iyi oparator turkcelldir ve işime geliyor. Bu civarda tek satıcı benim ve aylık 1 milyardan fazla sırf kontorden kar ediyorum şeklindeydi cevabı.

Bu dedigim olay yıllar onceydi simdi turkcellden bayilik aldı. Şu geçen zamanda çok şey degisti buyuk şehirlerde tum oparatorler gayet guzel cekiyor ama lux tuketim turkceli bir numara yapmaya devam ediyor.

Turkcell bu aralar iyi kampanyalar yapıyosa bunu diğer oparatorleri kullananlar sayesindedir.

• neyseki konusmak yerine sadece sms kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.