Şimdi Ara

3 dakika kala tıp tercih ettim lütfen yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
3
Favori
7.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraya para demezsin 4 5 yıl sonra ne pişmanı ya.
  • Neyse kardesim umarim 1 2 sene sonra birakmazsin seversin iyi bir doktor olursun, ve umarim bu haraketinden etkilenen olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten Uludağ için sınırdayım ben. Obp 300 kişi geri atmış. Sınavda yaptığım soruları işaretlememişim. Şimdi bir de istemeyerek yazanlardan bana sıra gelmesini bekleyeceğim.

• Dostum 3-5 adamla senin önün kapanıyorsa milletin önüne kamyon çekmeleri lazım

• Hocam merak etme. İlk seneyi oku begenmezsen merkezi puaninla yatay gecis yapabiliyorsun istedigin yere ( puaninin yetmesi sartiyla) ama ozeller tam burs vermiyor devlet tercih et o yuzden

• BirinciGelenSperm kullanıcısına yanıt
    İstediğin her türlü küfürü edebilirsin ama doğruysa ben senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 15 Ağustos 2018; 11:57:1 >
  • İlk bir sene bir oku baktın hoşuna gidiyor, devam edersin. He hiç sevmezsen de sıkıntı değil merkezi yerleştirme puanı ile Fizik bölümüne geçiş yaparsın olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4216716F6 -- 16 Ağustos 2018; 11:29:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Kaç yıllık hesabımı senin gibi karaktersiz birisi için banlatmayacağım şu köşeden çıktır git asabımı bozma.
    VELET BLOK
  • Benim tanıdığım böyle biri vardı boğaziçi fizik istiyodu ilk 100e girsem yazarım diyodu şuan Akdeniz tıpta başarılı da hatta bence sen osun bu nasıl benzerlik smdlsmdlv

• Ya bu önümü tıkadın diyenler trollük mü yapıyor ulan adam 6k yapmış boru gibi tıpını da yazmış size ne ulan nereyi yazdığı çok sinirlendim bi de laf atmışlar adama.

Ağır mental ve psikolojik sıkıntıların var gibi gözüküyor maalesef. Hayatta bir şeyler başarınca bir nebze geçer belki ya da daha kötü duruma da gelebilirsin tabii ne oldum delisi olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aidenholmes19 -- 15 Ağustos 2018; 19:21:23 >
  • Begenmezsen yatay geçiş yaparsın takma kafaya

• Sambacı Golcü kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben ne yaptığına bir şey mi dedim? Sadece istemediği bölümü yazanlar yüzünden belki de çok isteyen insanlar istediği yere gidemeyecek.

• hocam hangi tıpları yazdınız
  • Bırakın bu idealizm ayaklarını bence hayatinin dönum noktasini yapmissin.Pisman olacagini zannetmiyorum.Dogru karar vermissin dostum hic sıkma canını.

• Haha uruk adamsin

• Çok iyi yapmışsın uzulme

• bir mutsuz doktor daha geldi artık anatomi ezberlerken fizik düşünürsün buda senin suçun degil ailerlerde de var ama keşke karşı koysaydın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.