Şimdi Ara

3 çocuk sahibiyim iş için yardımlarınızı istiyorum (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
6
Favori
79.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
491 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mustafa bey geçmiş olsun, tez zamanda bir iş bulmanız dileğiyle..
  • Kim bilir o iş yerinde hakkını aramadan kaç saatlik çalıştın. Bence müstehak sana. Türkiye de işçiler emeğinin hakkını aramadıkları sürecek 14 saat köle gibi çalıştırıp eşek gibi tepip 3 kuruş parayla tekmeleyenler çok olur.
    O değilde 2020 TL ye yeterli diyen mallar 1 aylık maaşının yarısıyla üst seviye bilgisayar toplayabiliyorlar mı bunun cevabını versinler.
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    doğruyu söyledin ya linç ederler seni şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun ancak daha kendi hayatını bile adam gibi düzene sokmayan birinin 3 tane çocuk yapıp gelip bir de foruma konu açıp insanlardan böyle bir zamanda iş istemesi ve yardım talebinde bulunması ne kadar doğrudur? Allah herkese böyle hastalıklar verebilir. Bunun bilincinde olmayarak yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü başkalarından medet ummak, kelimenin tam anlamıyla kendini bilmezlik ve sorumsuzluğun dik alasıdır! Kaldı ki bel fıtığı çoğu insanda olan bir rahatsızlık, ekseriyetle de insanların spordan uzak bir yaşam tarzına sahip olmasından kaynaklanıyor. Yani bu da sizin hatanız...

Böyle birçok konu var forumda, falanca kadar çocuk yaptım işsizim iş arıyor vs. şeklinde. Kendi hayatınızı kendiniz harcıyorsunuz. Yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41A5AE05

doğruyu söyledin ya linç ederler seni şimdi.
    Sıkıntı yok köyü terk ederim.
  • Asıl bütün forumun sana soveceginin farkindamisin ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmiş olsun. Umarım iyi bir iş bulabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • milletin canı burnunda senin dediğine bak, sanal ortam ya konuşun anasını satayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    2020TL yeterli. Bir arkadaş anlattı. Bursa İnegöl'deki fabrikalardan birinde 1300TL'lik işe yerleşmek için torpil bulmak gerekiyor dedi!!!! Anlatan arkadaş AKpartici!!! Şu anda 2020TL maaş alıp maaşı zamanında yatan kişiler için iyi durumda deniliyor. İstanbul'da mühendislik yapan bir akrabamız asgari x3 maaş alıyor fakat maaşı 3 aydır yatmadı. Bizden borç istedi. Kendisi AKpartili :) Bizde de para yok hükümet ekonomiyi mahvetti dediğimizde de suçü hükümette değil, insanlarda bulmasını da biliyor ama. İnsanlar cok sorumsuzmuş, herkes iPhone alıp lüks arabaya biniyormuş insanların hükümetin çalışmalarını sabote ediyormuş ekonomi o yüzden bu haldeymiş, vs vs.
  • Mallar toplanmis. Adam zaten meslegim var, saglik nedenleri ile artik o isi yapamiyorum. Bursa civarinda saglik durumuma uygun is ariyorum demis. Burada okudugunu anlamayan guruh gelin beni dovun tarzinda yorum yapmis. Lan ahmak herif, yarin kaza gecirsen, kor kalsan ya da bir organini kaybetsen durumuna uygun is aramayacak misin? Adam is ariyor. Gel cocuguma bak mi diyor. Olun ameke hepiniz. Dunya kurtulsun boyle gerizekalilardan.
  • Ehliyetiniz varsa pastanelerde ya da toptancılarda mal için araba sürebilirisniz, yalnız taşımamanız lazım ürünleri iyi bir iş yeri lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-313783FBA

milletin canı burnunda senin dediğine bak, sanal ortam ya konuşun anasını satayım.
    Parali asker bunlar zaten neymis sadece zenginler birden fazla cocuk yapmaliymis ulan zaten zenginler tek cocuk yapiyor refah durumu iyi olan ulkelerde genc nufus surekli azaliyor.

Forumdaki inancsizlarin surekli sikayet etmesinden artik gina geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu sahibine sorum

sizden yaşça küçüğüm ve bekarım.

Şuan ki aklınız hayat tecrübelerinize istinaden kaç çocuk yapardınız?

Vecereğiniz cevap evlenmemiş evlenecek kişilere ders niteliğinde olucaktır.

Umarım aradığınız iş bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 14 Ağustos 2019; 14:28:31 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.