Şimdi Ara

3 çocuk sahibiyim iş için yardımlarınızı istiyorum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
6
Favori
79.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
491 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi de adama sen nasıl yardımcı olacaktın? Her ay 500TL para mı göndercen adama yoksa bir kereliğine adamın eline 50TL falan verip yardımcı olacağını nı sanacaksın? Yoksa hiçbirini yapmayıp başkalarının yorumlarına yorum yazacaktım üşendim diye yorum yaparak kendi mi tatmin edecektin :)
  • İlk yoruma bakınca çocuk sayısının değilde ahlaklı çocuklar yetiştirmenin ne kadar önemli olduğunu fark ediyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

İyi de adama sen nasıl yardımcı olacaktın? Her ay 500TL para mı göndercen adama yoksa bir kereliğine adamın eline 50TL falan verip yardımcı olacağını nı sanacaksın? Yoksa hiçbirini yapmayıp başkalarının yorumlarına yorum yazacaktım üşendim diye yorum yaparak kendi mi tatmin edecektin :)
    Adam iş arıyorum demiş iş konusunda yardımcı olabilecek iş verebilecek biri varsa yazsın veya arasın, geri kalan senin gibiler boş boş konuşmasın dedim ama hala yazıyorsunuz işte.

Edit: bu arada ben yardımcı olacağım gibi birşey yazmadım onu nerenden uydurdun yoksa okuduğunu anlamakta güçlük mü yaşıyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-06A76CC2B -- 14 Ağustos 2019; 8:45:38 >
  • Pasta yapımı ile ilgili eğitim verebilirsin. 1 günlük 10 ar kişilik eğitim ver, yeni açılan pastaneler ile görüş hem onların reklamını yapmış olursun hemde para kazanırsın. İnternetten sosyal medyadan duyurunu yaparsın.

• qaanx kullanıcısına yanıt
    Neyine acısın vicdan yapsın? 32 yaşındayım. Çoçuk yapmak için eşimle birlikte birikim yapıyoruz,yarın bir gün başımıza bir hal olursa ortalıkta kalmayalım diye. Eşim alman inşaat firması da çalışıyor ben hollandalı firma da mimarim ve benim gelecek kaygım var. Aynı okuldan mezun arkadaşım asgari ücretin biraz üstü maaşla 2. Çocuğunu yaptı ve bana akıl veriyor çok düşünüyorsun diye. Bırakın bu işleri.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anne baba biri veya ikisinde dogal beklenen aile olma roller yoksa ( veya karsi cinsteki otekinin aile rollerini yerine getiriyorsa ) cocuklarinin cinsel egilimi degismektedir.

Boyle birini hic taniyor musun ? ....

Ayrica gereken cevaplar verilmis tekrarlamak istemiyor hemfikir oldugum kisimlarca...
  • lütfen uzatma artık genç arkadaşım.

• IOserI I kullanıcısına yanıt
    ömür geçiyor, bu dünyada sadece maddi durumu çok iyi olanlar çocuk yapsaydı çoktan insanların nesli tükenmişti. çocuğun her şeyi dört dörtlük olacak diye uğraşmayın; çocuk için de mücadele edecek bir şeyler bırakın ki elindekinin kıymetini bilen bi birey olsun.

• Ülkenin haline bak sen gitmişsin 3 çocuk yapıyorsun müstehak. Evlenmek ve çocuk yapmak yasaklanmalı.
  • Tuzu kuru olan atıp tutuyor ..keyfiniz yerinde demi gençleerrrr

• Baby TV B kullanıcısına yanıt
    Allah da dusecek ne demek aciklar misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41A5AE05

Bu mesaj silindi.
    Yasin kac senin arkadasim?

Arkadasin durumu onceden iyiymis diyelim ona gore 3 cocuk sahibi olmus. Klavye delikanliligi yapmayin. Sanal ortamdan cikin gozunuzu acin etrafa bakin.

Forumun adminleri yatiyor. Eskiden cidden boyle yorumlar gelmez arkadasa destej olunurdu.

• Allah kimseyi dusurmesin, bu forumdan rahatlikla gorulecegi uzere zayifi herkes ezer, daha fazla ezer, cok daha fazla ezer.
    Herkes adalet ister, mesele adalet istemek degil, güçlü iken adaletli olabilmek, zayifi da koruyabilmektir.
    Gidisat iyi degil, bir insanin is aramasi da dilencilik degildir, sadece iş aramaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 14 Ağustos 2019; 10:36:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Yasin kac senin arkadasim?

Arkadasin durumu onceden iyiymis diyelim ona gore 3 cocuk sahibi olmus. Klavye delikanliligi yapmayin. Sanal ortamdan cikin gozunuzu acin etrafa bakin.

Forumun adminleri yatiyor. Eskiden cidden boyle yorumlar gelmez arkadasa destej olunurdu.

Alıntıları Göster
    Herkes istediğini yazabilir, hakaret, asagilama, küçümseme ve küfür olmadigi surece, hoşumuza gitmeyen yorumlari sileceksek konu acmayacagiz burada.
    Bu yoruma katilmasam da, yukarda yazilan unsurlari barindirmadigi icin, bu arkadas da fikrini yazacak, toplumun en büyük sorunu bu, karsit fikirlere acik olmamak, okullarda bununla ilgili ders bile olmasi lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 14 Ağustos 2019; 10:40:58 >

• Hocam bel fıtığına karşı dış iskelet çözümleri var, medikal firmalarıyla görüşebilirsiniz açıkçası böyle bir ortamda 5 kişilik bir aileye yetecek masa başı iş bulmak zor.

Linç olayına gelirsek de insanları suçlamak yanlış, krizibn başladığı yıllarda bir çocuğunuz olmuş yetmemiş bir tane daha yapmışsınız, 3. Çocuğu ertelemeniz gerekirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: trmeto

Sana ne? Adam is ariyorken bir de bu sacma sapan laflarla milletin asabini bozup konuyu baltalama. Senin mantiginla hareket edelim diye ne yapalim, ulkedeki cocuklari kilictan mi gecirelim? Kendin ileride refaha kavusmadan cocuk yapmazsin o zaman ki ben de senden cok farkli dusunmuyorum ama zor durumda kalan bir insanin canini sikmayin su cok bilmis yorumlarla.

Biz senin lgbti hareketine igneleyici yorum yapsak hosuna gider mi?

Alıntıları Göster
    Demekki adam i..e olduğu için normal çocuğu olmayacak. Kıskançliktan akıl veriyor şe....z

• aynı durumda olan, marangoz ustası tanıdığımız vardı. bekçilik işi bulmuştuk. size de en uygun, o tip iş olur

• Bu linc kulturunu anlamıyorum.
    Nerede cahil embesil hayatta bir bokuda basaramamis adam var hemen karsidakini linc eder. Akli basinda bir insan once karsidakini anlar. Cozumse cozum duygu paylasimi ise duygu paylasimi yapar. Bu embesiller hicbir bok bulamassa eger ki yi ayri yazacaksin deme kafasinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41A5AE05

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yarına ne olacağın belli mi. şu an 3 çocuğa bakacak durumun olabilir yarın bir araba çarpar birşey olur göktaşı düşer kolun bacağın kopar aç kalırsan sanada o şekil mi diyelim. keşke kurban bayramında kesilen hayvanların beynini kullanabilsek
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.