Şimdi Ara

3 çay'a 14 lira verdim (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
3.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prison-Break

quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Ulan bide fakir içeceği derler 14 tl ye 3 bardak çay mı.
    />

Bu gifi hep goruyorum ve merak ediyorim , obama gercekten boyle birsey yaptimi?

benden bilmiyorum sinirlenince aklıma bu geliyorr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Bilim Adami

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

İyi de hesabı niye sen ödüyorsun

1-)kızlara şirin gözükmek için
    2-)kendini kullandırmayı seviyor
    3-)parası çok harcıyor (ama lafını ettiğine göre parası az)
    4-)kızlardan birine asılıyor o kızda arkadaşlarınıda çağırıyor buda enayi gibi kahraman benim edasıyla hesabı ödüyor

Mekani kizlar secti, ben gittim yanlarina. Kizlara para yedirmeyi sevmeyen bir yapim var.

Bulustugum kizin arkadasi hesabi odemeye kalkti ama israr ettim odemek icin. Hani 3 cay ne olcak hesabina birde ilk bulusmada falso vermek istemedim. Kizlarin yaslari 18 ile 19du.

Zaten bir erkek disari cikiyorsa cebinde 20 lirasi 1paket sigarasi yoksa hic cikmasin.

Yolda arkadasini gorursun cafeye davet edersin, yolda kizla tanisirsin. En basit ornekler bunlar. Birde yanliz yasayinca yurttta kalan unili kizlar benim eve okey oynamaya cok geliyorlar

ben evden çıkarken 200-300 lirada alırım yanıma ama cafeye davet edeceksemde en pahalısı burda çay 2 tl. kusura bakma senin gibi ne olduğunu bilmediğim me kanlara gidip kahramanlık olsun diye hesap ödeyecek param yok herkes içtiğini ödesin sevgilim olsa direk eöderimde arkadaş nedir banane anca egoları tatmin oluyor. ayrıca sigarada içmem pakette taşımam hem paraya yazık hemde sağlığa

Bizde adamina(kizin kalitesine) gore muamele. Eve goturup 2 kahve yapacagim kizda var. Parka goturup bos bos oturtacagim. Birde varlikli bir kizla takilmak var. Onun varligina yetisemezsen bile en azindan; bulusmaya parasiz gelmememis veya giyime bak ozensiz dedirtmemek gerekir.

Akli basinda, parasini saga sola harcamayan ve bakimli, oturakli hos bir bayani; çayin 1-2 lira oldugu yerde bulamazsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

4-)kızlardan birine asılıyor o kızda arkadaşlarınıda çağırıyor buda enayi gibi kahraman benim edasıyla hesabı ödüyor

Mekani kizlar secti, ben gittim yanlarina. Kizlara para yedirmeyi sevmeyen bir yapim var.

Bulustugum kizin arkadasi hesabi odemeye kalkti ama israr ettim odemek icin. Hani 3 cay ne olcak hesabina birde ilk bulusmada falso vermek istemedim. Kizlarin yaslari 18 ile 19du.

Zaten bir erkek disari cikiyorsa cebinde 20 lirasi 1paket sigarasi yoksa hic cikmasin.

Yolda arkadasini gorursun cafeye davet edersin, yolda kizla tanisirsin. En basit ornekler bunlar. Birde yanliz yasayinca yurttta kalan unili kizlar benim eve okey oynamaya cok geliyorlar

ben evden çıkarken 200-300 lirada alırım yanıma ama cafeye davet edeceksemde en pahalısı burda çay 2 tl. kusura bakma senin gibi ne olduğunu bilmediğim me kanlara gidip kahramanlık olsun diye hesap ödeyecek param yok herkes içtiğini ödesin sevgilim olsa direk eöderimde arkadaş nedir banane anca egoları tatmin oluyor. ayrıca sigarada içmem pakette taşımam hem paraya yazık hemde sağlığa

Bizde adamina(kizin kalitesine) gore muamele. Eve goturup 2 kahve yapacagim kizda var. Parka goturup bos bos oturtacagim. Birde varlikli bir kizla takilmak var. Onun varligina yetisemezsen bile en azindan; bulusmaya parasiz gelmememis veya giyime bak ozensiz dedirtmemek gerekir.

Akli basinda, parasini saga sola harcamayan ve bakimli, oturakli hos bir bayani; çayin 1-2 lira oldugu yerde bulamazsin.

valla benimde kız arkadaşım vardı çok zengindi, 2 tl ye çay içiyorduk ben kimseyi ayırmam sevgilimi dahi

yerden yere fark eder benim şehir ist, ank ya göre kat kat ucuz

ayrıca 4 tl çaya vereceğime yakınıda avm de starsburck var gider adam gibi kahve içerim 5 tl miss

• quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

Ulan bide fakir içeceği derler 14 tl ye 3 bardak çay mı.
    />

bu niye boyle yapmis?

• Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

Çayın tanesi kaç lira?

Bende merak ettim gerçekten. Tane olarak baz alırsak, kuruş ödemeli bir fiyatı var demektir çayın.
  • bizim hayrola kafede çay 4 lira anasını satıyım

• Ozsut mu klas mekanmis Kezbanlarla takilmayi birak bence
  • Büyük ihtimal Csb boşuna mesaj kasmaya gerek yok :D
  • Çay içtiğinize emin misiniz?
  • Özsüt'te çay 3,5 Tl geçen aylarda sadece çay içip 56 tl ödeyince çok koymuştu Çayda çay olsa basıyorlar bergamotu..
  • çay evde içilitr.

3 çay'a 14 lira verdim
  • Hesabı niye sen ödedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Üstüne
     3 çay'a 14 lira verdim

verdiler mi

O 5 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

Büyük ihtimalle %15 civarı birşey bahşiş olarak eklenmiştir.

Harbi harbi böyle bir şey var mı?
    İllâ bahşiş mi vermek gerekiyor?
  • 3 çay 14 tl oda güzel

Biz burada beleş dağıtıyorduk...

• quote:

quote:

quote:

Sigara içmiyorsak nolcak?
  • Biri dün çaydanlık resmi koymuştu o aklıma geldi
  • özsütte çay 2.5 yada 3 lira neyi sallıyorsun?
  • Oda birsey mi dilenci cocuktan mendil aldım kız istedi die 10 lira verdim koşarak kacti

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.