Şimdi Ara

3 Büyükler kadro sıralamaları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Nagatomo>Caner>H.Ali
    Skrtel>Denayer=Tosic
    Pepe>Serdar>Neus
    Şener=Mariano>Gökhan

Medel=Fernando>M. Topal
    Souza>Donk=Tolgay
    Talisca>Giuliano>Belhanda

Babel>Garry>Aatıf
    Gomis>Soldado>Negredo
    Quaresma>Ciguli>Dirar

3-2-1 şeklinde puanlarsak.(2'lilerde 2-1)
    GS-> 22
    Fb-> 18
    Bjk->21

Yedekler için...

Kameni>Tolga>Eray

Adriano>İsmail>Lato
    Maicon=Vida=Neto
    Isla>Necip(?? Sağ bek yedekleriniz kim ağa, bunu geçiyorum herkese 0)

Oğuzhan&Atiba > Selçuk&Tolga = Ekici&Ozan

Valbuena&Alper > Yasin&Sinan > Lens(Başka kim var kanat?)

Janssen&Fernandao > Eren&Sinan > Love&Larin

Gs-> 8
    Fb-> 13
    Bjk-> 10

22+8= 30
    18+13=31
    21+10=31

Sonuç olarak GS nası düşük demeyin, yedekleri çok kötü Gsnin, ancak ne yazık ki uzun süreli bir Gomis, Muslera sıkıntıları olmadı. Buna kıyasla sezon başları Fenerbahçe ilk 11 maçı yedek saydıklarımla oynadı, BJK ise ilk 11'dekilerin eksikliğini yaşadı, bu bağlamda bir eşitlik söz konusu olacaktır.

Çöp Fb ile BJk nasıl eşit diyen olursa, puanları kişi bazlı yapmadık, mesela Quaresma dirardan 10 gömlek üstündür bunu sayılara geçirmedik, sadece öyle kabataslak kadrosal olarak.

Canım sıkıldı.

• Şener ve Babel hariç katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel liste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 1 Mayıs 2018; 17:37:17 >
  • hocam şöyle dolu ve argümanlı konular açmayın. bu foruma fazla geliyor. civiyorlar baksana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

güzel liste.
    Ohoo gençler siz tartışmaya değil amigoluk yapmaya gelmişsiniz, ee o zaman herkes kendi oyuncularını en yukarıya koysun. Bakın ben objektif olarak, objektif bir site, ve veriler ile sebebini anlattım. Bugün Başakşehir maçı berabere bitse o gol olmasa, Sakat gökhan>Mariano desem sesiniz çıkmazdı. Haliyle amigoluk yapmayalım verilerle konuşalım, Karabükte şov yapmakla olmuyor bu işler.
    Gel gelelim buraya "mariano çöp" yorumlarınızı sermeyeceğim ancak iki maç iyi oynadı diye Şener'den iyi olabileceğini düşünmeniz, iki şampiyonlukla oğuzhanı 150m yapan Bjklilerin kafasından farksız, yani o "görmemiş edebiyatı" dediğiniz "öfori" durumu diyorum ben, buna düşmeyin, yarın akhisara yenilseniz Bjkliler gibi siz de başlarsınız şu şöyle bu böyle, o yüzden buyrun objektif bir şekilde verilerle gelin, yoksa "ahaha tinerrr kafaaa" tarzı yorumların tartışma nezdinde bir gram değeri yok.

@Paşa Hazretleri

Yok yok, güzel oluyor. Zafer sarhoşluğu yapan Beşiktaşlılar böyle uçtular, bugün her mecrada rezil oluyorlar, bu hissi Gs'liler biliyor, şimdi kendileri de iki zaferde sezonu 7 puan altı götüren Mariano'yu övsünler de belki bir bakış açısı kazanırlar, holiganlığın takımı olmadığını görmüş olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sKjaer -- 1 Mayıs 2018; 16:43:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Ohoo gençler siz tartışmaya değil amigoluk yapmaya gelmişsiniz, ee o zaman herkes kendi oyuncularını en yukarıya koysun. Bakın ben objektif olarak, objektif bir site, ve veriler ile sebebini anlattım. Bugün Başakşehir maçı berabere bitse o gol olmasa, Sakat gökhan>Mariano desem sesiniz çıkmazdı. Haliyle amigoluk yapmayalım verilerle konuşalım, Karabükte şov yapmakla olmuyor bu işler.
    Gel gelelim buraya "mariano çöp" yorumlarınızı sermeyeceğim ancak iki maç iyi oynadı diye Şener'den iyi olabileceğini düşünmeniz, iki şampiyonlukla oğuzhanı 150m yapan Bjklilerin kafasından farksız, yani o "görmemiş edebiyatı" dediğiniz "öfori" durumu diyorum ben, buna düşmeyin, yarın akhisara yenilseniz Bjkliler gibi siz de başlarsınız şu şöyle bu böyle, o yüzden buyrun objektif bir şekilde verilerle gelin, yoksa "ahaha tinerrr kafaaa" tarzı yorumların tartışma nezdinde bir gram değeri yok.

@Paşa Hazretleri

Yok yok, güzel oluyor. Zafer sarhoşluğu yapan Beşiktaşlılar böyle uçtular, bugün her mecrada rezil oluyorlar, bu hissi Gs'liler biliyor, şimdi kendileri de iki zaferde sezonu 7 puan altı götüren Mariano'yu övsünler de belki bir bakış açısı kazanırlar, holiganlığın takımı olmadığını görmüş olurlar.

Alıntıları Göster
    TAMAM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 1 Mayıs 2018; 17:37:0 >
  • GS'lileri yok sayın. Her zamanki gibi başarıyla birlikte gaza gelmişler. Eboue = Lahm diyorlardı, Eboue GG'yi cebinden çıkarır diyorlardı, sonra ana avrat sövdüler. Eboue öldü GG hala oynuyor. Şener de öyle, yaşı 28. Fiziğini korursa 4 sene daha oynar.
  • kolay gelsin fenerli kankalar. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 1 Mayıs 2018; 17:36:45 >
  • Ben yine istendiği gibi Mariano ve Şener'in düzenli oynadıkları dönemden istatistiği bırakayım.

3 Büyükler kadro sıralamaları

Şener 13 Maç.
    7 maç 7 puan ve üstü
    3 maç 8 puan ve üstü
    1 maç Maçın adamı

Mariano 19 Maç
    6 maç 7 puan ve üstü
    1 maç 8 puan ve üstü
    Maçın adamı yok

Başka sözüm yok hakim bey.

Babel konusunda da düşüncem: Garry çok inişli çıkışlı, Babel şu son zamanlara kadar üst düzeydi, genel olarak sabit bir 7 puanlık adam ama.

Seviyeli tartışmak isteyen olursa buyrun beklerim.,
  • Adriano yedek değil ki bizde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Adriano yedek değil ki bizde?
    Sağ bek'inize Gökhan mı Adriano mu koysam karar veremeyince dedim orijinal mevkiye göre yapayım, Adriano'yu da yedeklerde vereyim. Çünkü diğer mevkide oynadı diye buranın adamı dersem çok karışıklıklar olur, Garry sağda da oynadı solda da, keza Valbuena aynı şekilde. Adriano'yu sağ bek diye alsam, gökhanı yedeğe koysam yedekten alacağınız 3 puan yedek sol bek alamayacağım için kırılacaktı aynı yola gidecekti vs... Bir sürü karışıklık olunca dedim uğraşmayayım, siz kenid gönlünüzce yapın bakalım fark etmez.
  • Burak'la Cristiano Ronaldo^yu kıyaslayanlara cevap vermeyin
  • __________________Muslera___________

Mariano____________Pepe_________X_________Adriano

Quarezma__________Josef________Fernando________Babel

___________________Valbuena___________________

__________________Gomis___________

X yazan yeri doldurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 1 Mayıs 2018; 20:5:25 >
  • ortalıkta beşiktaşlı yok, fenerliler full galatasaraylılara sallıyor. good old days.
  • şener = mariano
  • Muslera>Fabri>Volkan

Mariano>Şener>Gökhan
    Pepe>Skrtel>Maicon
    Serdar>Tosic>Neustadter
    Nagatomo>Adriano/Caner>Hasan Ali

Fernando>Souza>Medel
    Atiba=Donk>Mehmet
    Talisca>Guiliano>Belhanda

Quaresma>Feghouli>Dirar
    Babel>Valbuena>Garry

Gomis>Negredo>Soldado

Bunlar da benim görüşüm. 1/2 kısım yer değişebilir. Kararsız kaldım.
  • Çok zevkli bir kadro yapma konusu olmuş, bana göre de hocaların şans verdiği oyuncular arasında mevkilerinin en yeteneklilerin sıralaması aşağıdaki gibi...

Muslera > Volkan > Fabri

Mariano > Şener > Gökhan
    Pepe > Serdar > Roman
    Skrtel > Tosic > Denayer
    Nagatomo > Adriano > Hasan

Souza > Medel > Donk
    Fernando > Atiba > Topal

Quaresma > Feghouli > Dirar
    Talisca > Giuliano > Belhanda
    Babel > Rodrigues > Aatıf

Gomis > Soldado > Negredo

Bonus en iyi transferler;

LENS > Gomis > Giuliano
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Muslera>Fabri>Volkan

Mariano>Şener>Gökhan
    Pepe>Skrtel>Maicon
    Serdar>Tosic>Neustadter
    Nagatomo>Adriano/Caner>Hasan Ali

Fernando>Souza>Medel
    Atiba=Donk>Mehmet
    Talisca>Guiliano>Belhanda

Quaresma>Feghouli>Dirar
    Babel>Valbuena>Garry

Gomis>Negredo>Soldado

Bunlar da benim görüşüm. 1/2 kısım yer değişebilir. Kararsız kaldım.
    Gomis tamamda Negredo nasıl Soldado' dan iyi olabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.