Şimdi Ara

3 Aylık G2 verip 5s almak. YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar , bir arkadaşımın iphone 5s 16gb gold sıfır kutu Türkiye cihazı benim LG G2 16 gb 3 aylık cihazımla üzerine 500 tl alarak takas yapalım diyor bu mantıklı bir takasmı olur yoksa otur oturduğun yerdemi diyorsunuz .

• Fiyat iyi gibi ama bence hic bulasma g2 den sonra pil ve ekran olarak canın sıkılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil yüzünden ağlarsın 3 g de çok samimiyim çok mesajlaşmasan bile günün yarısında pilin biter

• Evet pil gerçektende lg de 2 güne yakın gidiyor bana , sadece büyük telefondan biraz sıkıldım aslında bu teklifte kafamı karıştıran olay büyükük ama dediğiniz durumda var tabii.
  • İkisinide kullanmadım ama ikşside çok iyi telefon

Bence o kadar paraya değmez kullanın güzel telefonunuzu... Hem arkadaşlar haklı şarj sorunu başınızı ağrıtır.

• Bir de bataryalı kılıf alırsınız, şarj sorunuda kalmaz hemde apple kalitesi kullanmış olursunuz.

• Dostun g2 elde öyle kaba duran bir telefon değil ki çok ta şık. Kullanan arkadaşlarım var çok kullanışlı pil konusunda iyi ve tasarruflu oyun konusunda standarların üstünde bir cihaz. Yani appleın stabilitesi var ayaklarına hiç kanma. Tam manitayla konuşurken saat 8 de şarjdan aldığın cihaz 15 de kapanırsa görürsün stabiliteyi. Ben uzun süredir apple cihazı kullanıyorum ilk zamanlarda belki gerçekten tek alternatifti ama şimdi android ve wp platformları çok gelişti. Hele ki android özgürlükçü her şeyi yapabiliyorsun. Uzun süre android kullanan birinin apple a bağlanması sıkıntı hatta uzun süre apple kullanan biriside gerçekten telefon kullanıyorsa androide geçmek istediği aşikar.

• Eğer istersen kafa kafaya telefonuna iphone 5 veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: kaluygar

Merhabalar , bir arkadaşımın iphone 5s 16gb gold sıfır kutu Türkiye cihazı benim LG G2 16 gb 3 aylık cihazımla üzerine 500 tl alarak takas yapalım diyor bu mantıklı bir takasmı olur yoksa otur oturduğun yerdemi diyorsunuz .

Ben lg G2 den iphone 5S gectm. Benim gecme sebebim kamerasiydi. Gece cekimi cok kotuydu. Ha bir daha olsa gecermiyim asla gecmezdim. Iphone 5S kamerasi cok guzel ve baya hizli. Ama cok narin. G2 de hic ekran filmi takmadan kullanmistim hic cizik yoktu. Iphone da dikkat etmeme ragmen kasada ezilme ve cizik oldu. Elimden 1 kere dusurdum kasa ezildi. Lg de kac kere dustu ezilmedi. App store daha kaliteli evet ama sor telefonde hangileri yuklu sosyal aglar ve fun run. Baskada bise yuklu degil. Batarya konusunda haklilar G2 den sonra cok acayip geldi. Telefonun ha bire sarj i bitiyor. Iphone iyi yani yokmu var apple iste guzel tasarim ios isletim sistemi estetik bide uygulama magzasi ama yerinde olsam kesinlikle yapmazdim. Kullan telefonunu hemde uzun yillar. Android donuyor diyenler hep samsung kullananlar hic lg htc one xperia z serisi kullananlar degil

• Pil konusunda takıntılıysan tam manası ile çöp.Bataryalı kılıfa (morphie'ninki gibi iyisine ama) 150tl daha verirsen mantıklı olur.G2 iPhone 5 denginde zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verre

Pil konusunda takıntılıysan tam manası ile çöp.Bataryalı kılıfa (morphie'ninki gibi iyisine ama) 150tl daha verirsen mantıklı olur.G2 iPhone 5 denginde zaten.

Kusura bakmayin ama boyle yazan kullanicilarida anlamiyorum. G2 iphone 5 dengi. Ben ikisini kullandim. G2 de yapamayip iphone 5S te yaptgm hic bise yok. G2 dede takilma yok iphone 5S te bazen 2 sn lik ekran dokunmatigini algilamama var. Ios 7.1.1 den sonra boyle oldu. 64 bit islemciden mi bahsediyorsunuz yoksa apple tanittigi metal yazilimdan mi. kucuck batarya 1 saat oyun oynasan batarya bitiyor. 64 bit olmus 128 bit olmus neye yarar bataryasi yetmedigi zaman. Kucuk ekranda hangi gorsel oyunlari oynayabilirsiniz ki. Zaten iki elinizi koyunca ekran kapaniyor. Insanlarin gunluk kullanimina yarayacak hic bir fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Pil konusunda takıntılıysan tam manası ile çöp.Bataryalı kılıfa (morphie'ninki gibi iyisine ama) 150tl daha verirsen mantıklı olur.G2 iPhone 5 denginde zaten.

Kusura bakmayin ama boyle yazan kullanicilarida anlamiyorum. G2 iphone 5 dengi. Ben ikisini kullandim. G2 de yapamayip iphone 5S te yaptgm hic bise yok. G2 dede takilma yok iphone 5S te bazen 2 sn lik ekran dokunmatigini algilamama var. Ios 7.1.1 den sonra boyle oldu. 64 bit islemciden mi bahsediyorsunuz yoksa apple tanittigi metal yazilimdan mi. kucuck batarya 1 saat oyun oynasan batarya bitiyor. 64 bit olmus 128 bit olmus neye yarar bataryasi yetmedigi zaman. Kucuk ekranda hangi gorsel oyunlari oynayabilirsiniz ki. Zaten iki elinizi koyunca ekran kapaniyor. Insanlarin gunluk kullanimina yarayacak hic bir fark yok.

Nick-post uyumu.

G3 desen neyse de G2 nedir

• Apple, piyasadaki en iyi dokunmatik ekranlardan birine sahiptiur. Dokunmatik problemi varsa, ya jelatindendir, ya da ekranda ariza vardir.

Note 3te, basmadan ekran algiliyor ama bu sensorlerle alakali. Applein dokunmatigi, tam olmasi gerektigi gibi calisiyor. Ne cok hassas( note 3) ne de tepkisiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

quote:

Nick-post uyumu.

G3 desen neyse de G2 nedir

Kusura bakmayın da G2 ve G3 arasındaki fark çok az. Ve bence G2 f/p olarak çok daha alınabilir bir telefon

• Ben cok eski bir kullaniciyim. Apple urunlerinide kullaniyorum androidte kullandim soylediklerim kullanici deneyimleridir

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Apple, piyasadaki en iyi dokunmatik ekranlardan birine sahiptiur. Dokunmatik problemi varsa, ya jelatindendir, ya da ekranda ariza vardir.

Note 3te, basmadan ekran algiliyor ama bu sensorlerle alakali. Applein dokunmatigi, tam olmasi gerektigi gibi calisiyor. Ne cok hassas( note 3) ne de tepkisiz.

Dokunmatikteki sorun jelatinle felan alakali degil. Ekrandalada alakali degil. Yazilimla alakali. Safariye girdgmde bazen ios 2 snlik donma yasiyor. Bu donma ekrana dokundgnzda hic bir sekilde tepki vermiyor. Sistem kendine geldgnde hersey normal oluyor. Cok olan bise degil 1 2 kere oldu. Bu yasadigimi arkadasimda yasiyor iphone 5 var onda. Ios 7.1.1 yukledikten sonra boyle oldu. Arkadasin ki daha kotu telefonu bastan baslatmak zorunda kaliyor. . .

• 500 tl cok fazla. Bence g2 kullanmaya devam edin

• Cevremde 3 iphone kullanan var. Biri babam, biri ben, digeri kardesim. Ayrica ipad de var. Bu saydiklarinizin hicbiri olmadi. Tabi applein eskitme politikasi yuzunden cihazlarda yavaslamalar var ancak, bunlar gozardi edilecek seyler. Guncelleme konusunda ve teknikndestek konusunda yillardir sorun yasamadim.
    Ama android tabletim, aldigimin 2. Ayi cop oldu. Cunku asus, guncelleme destegini kesti. Ayni sey samsung kullananlarin da basina gelmek uzere. Note 10.1lerin guncellenecegi muamma.

• Kardeşim geçersen tekrar androide geçme olayın kalmaz benim çok arkadasım gecti sıfır sorun

• G2 yi 5s le bile degismem yillarin iphone cusu olarak söylüyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.