Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

3 AYLIK FİLESERVE REF İLANIDIR...

0
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya
Giriş
      1002 Mesaj
      Referanslar: 87

Katılım Zamanı
      16 Ağustos 2007

Durum
      Forumda değil

01 Mart 2011 18:02:34 Konu Sahibi
      BU konu Birden FAzla Satış Yapılan Konudur

FiLESERVE - Hotfile Premium şifresi Kiralama Sistemi

isteyenler pm ile irtibat kurabilirler.

iŞBANKASI hesabımdan veya NESiNE.com sitesiden para alabiliyorum
      hangisi size uygunsa oradan ödeme yapıldıgında üyeliğiniz max 10 dakika içerisinde verilecektir....

1 aylık FİLESERVE sadece 8 Lira >>>>>>>>>>>>>> FİLESERVE İNDİRİMDE 6 LİRA AYLIK

1 aylık HOTFİLE sadece 6 Lira

iKİLİ PAKET HOTFİLE + FİLESERVE 11 LİRA

REferanslar sadece Hotfile Satışları

quote:

Orijinalden alıntı: AlfaMT /////1 Aylık premium Aldım Sorunsuz , Güvenli birisi her konuda yardımcı oluyor gözünüz kapalı güvenebilirsiniz Herşey için çok teşekkürler tekrardan

Orijinalden alıntı: cllyldrm //// Bende aldim , ilgi vs hersey super, herhalde buraya cok ugrayacagim =)

Orijinalden alıntı: hepatit ///1 aylık premium aldım arkadaştan. Sorunsuz alışveriş için tesekkürler.

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile ///1 aylık premium aldım,sorunsuz alışveriş oldu teşekkürler

Orijinalden alıntı: mufit /////
      forum.donanımhaber 'e yakışır ciddiyete sahip, ilgili ve samimi bir arkadaş.
      Premium bilgileri havele işleminden 5 dakika sonra mailimdeydi.Çok teşekkür ederim.

Orijinalden alıntı: Enjektör ///teşekkürler

Orijinalden alıntı: scaen //Teşekkürler[:'(

Orijinalden alıntı: Alagan //1 aylık Premium da ben aldım. İlgili bir arkadaşımız. Teşekkürler

Orijinalden alıntı: btopuz / 2 aylık Premium Teşekkür ederim

Orijinalden alıntı:: afd92 ///İlginize teşekkür ederim,bitince tekrar görüşmek dileğiyle

Orijinalden alıntı: ozgur797 //// tam 3. dakika 20 sn'de şifreyi aldım hotfile'in indirme hızından bile hızlı saol... (3ay) :)

Orijinalden alıntı: demetem /// Çok teşekkür ederim. Uzun zamandır indirmek istediğim filmeler vardı. İlaç oldu diyebilirim:)

Orijinalden alıntı: EXe-C* ///// sıfır sorunlu, maksimum hızlı alışveriş, :)

Orijinalden alıntı: impossible //// Onur bey çok ilgili hızlı bir arkadaş 3 dakikada herşeyi tamamladık ben ödeme bilgisini verdim para hesabına geçmediği halde şifreyi gönderdi teşekkür ediyorum

Orijinalden alıntı: tuna70 //// ben bu arkadaştan biraz önce 2. kez üyelik aldım . 2 aydır sorunsuz alışveriş yapıyorum , istediğim zaman msn de ulaşabiliyorum , gayet güvenilir , sözününe eri bir arkadaş.saniyeler içinde üyelik tamamlanıyor.

Orijinalden alıntı: muhdem /// Hızlı bi alışveriş oldu hesap bilgilerini hemen gönderdi teşekkürler...

Fileserve Referansları

quote:

Orijinalden alıntı: OzgrErdgn /// Arkadaştan fileserve üyeligi satın aldım ödemeyi yaptıktan 5 dk sonra şifreyi göndermiştir güvenilir bir arkadaştır.
      Orijinalden alıntı: soB81_ /// Hızlı ve sorunsuz bir alısveriş oldu, oldukça ilgili bir arkadaş. Teşekkürler

Bu Kadar İnsan Memnunken Güvensizlik Söz Konusu Olabilir Mi ??

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
      |

Nickim birçok alışveriş sitesinde aynıdır. onurk_
      Alışveriş Yapmadan Önce Referanslarımla İrtibat Kurabilirsiniz.
      Referans Sistemi Öncesinden Bir Çok Eski Üyeyle Alışverişim Vardır.

▓▓►Xiaomi - Leeco - Cool - Samsung - İphone Yazılım ve Donanım Onarımları ◄▓▓

Reklamlar
Paykasa
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.