Şimdi Ara

3 Aylık Çalışana En İyi Limit Veren Banka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin merhabalar arkadaşlar bir sorum olucak ben 3 aydır özel sektörde ofis personeli olarak çalışıyorum maaş hesabım garantide akbanktan kredi kartı çıkarttım onaylandı limiti 750 TL çok düşük daha önce hiç kredi kartım yoktu kredi felan da çekmedim hiç herhangi bir bankadan 2-3 bin limiti olan bir kredi kartı alabilme şansım varmı şuanda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRBFANILBFTR -- 23 Ocak 2018; 9:16:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mevcut akbank kredi kartınızı 3 4 ay kadar düzenli kullanıp öderseniz puanınız artacaktır daha sonra başka bir bankaya başvuru yapabilirsiniz ilk yıl için gelirinizin 2 katı diğer yıllar için ise 4 katını geçemez yeni yasaya göre
  • Ben işsiz olduğum halde 2200 vermişlerdi findex puanı ile alakalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRBFANILBFTR

Kolay gelsin merhabalar arkadaşlar bir sorum olucak ben 3 aydır özel sektörde ofis personeli olarak çalışıyorum maaş hesabım garantide akbanktan kredi kartı çıkarttım onaylandı limiti 750 TL çok düşük daha önce hiç kredi kartım yoktu kredi felan da çekmedim hiç herhangi bir bankadan 2-3 bin limiti olan bir kredi kartı alabilme şansım varmı şuanda?

Ak bank size 750 tl uygun gorduyse puaniniz dusuk demek veya calistiginiz sure az..
    4 yildir Akbank'tan maas aliyorum.1147 puan varken kart vermedi!!
    750 tl karti zamaninda limitin cogunu kullanip 2 tercihen 3 ay sonra limit guncelleme (yukseltme) taleb edin size donus yaparlar..
    Asgari tutar degil tamami veya tamamina yakin tutar odeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank limit konusunda bonkör banka ama tabi kriterleri karşılıyorsanız. Aylık 6 bin tl alan birine 14500 TL limit verdiler.
  • finansbank 1548 findeks puanıyla 13 bin tl limit verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasist Diktator

finansbank 1548 findeks puanıyla 13 bin tl limit verdi

başka banka bulamadınız mı garantide bonkördür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.