Şimdi Ara

3 aydır 1 araba bulamadık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 bine bi arac bulamadık yaw onu buluyoz cok yakar bunu buluyoz yok efendim o sollayamaz yok efendim o yokuş cıkamaz ee ne alıcaz 200 liraya saglam bisikletmi alalım

-Kısaca 30 Bine saglam tavsiye verebilcek varmı kafamdakiler
    Fiorino
    punto yeni kasa
    fiesta yeni kasa

Model olarak +2010 bakıyorum

• Fiesta 2010 trend

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 2007 model civari dusunursen focus 1.6 tdci focus oneririm koltuga herzamab yapsisirsin yokusta sollamada cok saglam cekiyor. Viraja nasil girdiysen ohizda cikarsin temizini bulursan o dedigin 2010 model puntodan ve fiorino ve fiestadan daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Accent era. Koltuğa yapıştırır

• Çok düşünmeyin, alın geçin Yoksa dünyanın en iyi arabsınıda alsanız, ya bu böyleymiş, şöyleymiş diyen insanlar hep çıkacak, kulak asmayıp geçin
  • Megane 2 onerebilirim temizi asagi yukari o fiyatlara.

• Ben fiat bravo aldım rahatım. C4 ve 308 de bakabilirsiniz.

• cruze yada aveo sedan vs ?
  • Maalesef 200 liraya sağlam bisiklette alamazsınız.

• Biz 6 ay aradık hocam sizinki iyiymiş.

• al geç fazla takılma
  • Hocam 200tl ye sağlamı bırak orta halli bisiklet bile alamazsın, 2 sene once bisiklet almak için can atıyordum o zaman kur düşüktü ona rağmen sağlam kalıtelı bısıkletler 5-7 bin tl cıvarındaydı. Az kalsın alacaktım sonra vazgectım istanbulda bisikleti bırak yürüyecek kaldırım yol yok.

Her yıl eurosport da bisiklet yarışlarını seyredıyorum, avrupadakı şehırlerde yasaydım o fıyatlara bısıklet alırdım, içimde kaldı bisiklet hevesi.
  • araç küçük olsun b sınıfı yeterli diyosanız 2010+ model araç bulabilirsiniz. konforlu, içi hacmi geniş donanımlı rahat bir araç istiyosanız model yılını düşürün kaliteli bir araç alın.

ne tür bir araç istediğinizi kararlaştırırsanız bulmanız daha kolay olacaktır.
  • Linea
  • n0fx kullanıcısına yanıt
    arac segmentlerinden fazla anlamam soylermisiniz bi kac araba bsegmentinden
    punto fiesta falanmı
  • öncelikle araçta nasıl bir sürüş arıyorsunuz onu belirlemelisiniz süspansiyon sert mi olacak yumşak mı araç az mı yakacak hızlımı gidecek onu belirlemen lazım herşeyi tek araçtan belkemek zor en azından o fiyat aralığında.

koltuğu yapışayım ama az yaksın gaza basınca önümde araba kalmasın herkezden hızlı olayım araç yakmasın varmı öyle bi araç piyasası ben alırken ucuz olsun ama satarken pahalı olsun ben alırken daha kar edeyim hiç sorun çıkarmasın varmı böle bişey yok o yüzden bırak sağ sola kulak vermeye düşündüğün aracı git test et içine sinerse al netten yada sağdan soldan yorumlara bakarsan mersedes volvo bmw bile alınmaz :D
  • İ20 Troy manuel dizel 80 bin kilometrede aracımı satıyorum.
    Değişeni yok. Dediğiniz fiyata yakın şekilde anlaşabiliriz

• güvenilir satıcıdan alın gerisi o kadar önemli değil

• xinglyan X kullanıcısına yanıt
    bi kac fotografını atın bakayım ona gore konuşuruz olmassa
  • epsodi kullanıcısına yanıt
    1.25 my fiesta baktım benzinli cok yakar lpgli cekmez diyolar hangi arabayı soylesem 1.2 1.3 diye cekmez diyolar yaw sanki herkesde 2 motorlu volvo var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.