Şimdi Ara

3 Ay Rosetta Stone + 148 Oxford e-kitap Ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
54
Favori
16.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitapları indirmenin bir yolu olsa keske. 30 temmuza kadar erişim var öyle yazıyor ömür boyu değil!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihcan34

kitaplar etkileşimli, siteye üye olduktan sonra kitaplığınıza ekleniyo.Ömür boyu sizin oluyor.Anladığım kadarıyla süre kitaplığa eklemek için.
    öyleyse nasıl yapılacak,benim gördüğüm 3 aylık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim yöntem için. İnşallah daha kolay bir yol bulan arkadaş çıkarsa bizi de bilgilendirirse çok iyi olur.

Arkadaşlar kitaplar kitaplığa ekleniyor ama sadece 30 Haziran 2020 tarihine kadar ücretsiz erişebiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 22 Nisan 2020; 12:13:55 >
  • Herkes begeniyor galiba denemek lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler, faydalı

• Çok güzel paylaşım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri indirip bir yere yuklese hepsini guzel olurdu... uye olmaya usendim.. muhtemelen indiir bir daha okumayacagim ama bulunsun diyor insan yine de...
  • Kitaplığa eklendikten sonra hemen üstünde uyarı yazmışlar Temmuz'da sürenin bittiğine dair.
  • Mobil uygulamasını ücretsiz hale getirmenin bir yolu var mı. Sadece ilk dersi ücretsiz açıyor.

• tarayıcı gibi olmuyor pdf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 23 Nisan 2020; 18:47:32 >
  • Hocam emeğine saygısılık yapmak istemem ama bu kitapları yazan kişelere saygısızlık ediyorsunuz. Onlar kitapların satışlarından emeğini karşılığını alıyor. Haddimi aşıyorsam affola.

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuklu50

Mobil uygulamasını ücretsiz hale getirmenin bir yolu var mı. Sadece ilk dersi ücretsiz açıyor.
    edu maili ile kayıt olmalısınız hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniadam

edu maili ile kayıt olmalısınız hocam.

Alıntıları Göster
    gerek yok gmail oluyor. yandex kabul etmedi benimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arteona

gerek yok gmail oluyor. yandex kabul etmedi benimde

Alıntıları Göster
    tüm uniteler açıldı mı ?
  • türkçe almanca var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

türkçe almanca var mı acaba?
    olmağ mı bea vağ vağ :-) RosettaStone programına üye oluyorsunuz oradan almanca öğrenmeye başlıyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 23 Nisan 2020; 18:54:52 >
  • Oxford kitapları indirim öncesi kaç paraya ulaşılıyordu bu kitaplara 30 hazirandan sonra devam etmek istesek ?
  • murat55351 kullanıcısına yanıt
    Hocam tanesi 450 500 liralık kitaptan bahsediyoruz hangimiz de verecek güç var

• -Columbia- kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat konusunda haklısınız ama şöyle düşünürsek bence daha mantıklı olur.400-500 lira fiyatlarındaki bir yüzüğü, kuyumcu tezgahından parasını ödemeden hiç birimiz almayız. O hırsızlığa girer diye düşünürüz. Buda aynı şey bence işlenmiş bilginin gaspıdır. Malesef ülkemizde bilgi değer görmediği için biz böyle düşünüyoruz. Kitapın değerinin bu kadar olmadığını düşünürüz. Benim elimdeki iphone, telefona ben değerinden kat kat fazlası fiyat ödüyorum sebebi ismi var( Diğerlerine göre belki daha fazla belki daha az arkasındaki emeğin fiyatını böyle belirliyor adamlar). Bu kitaplarda öyle.

Güç konusunda haklısınız ama emeğede bence saygı duymalıyız. Önümüzdeki günleri en verimli şekilde geçirip, ücretsiz günlerini en iyi şekilde geçirmeliyiz.

We have to turn the crisis into on opportunity!

Bu arada yukarıda bahsettiğim 14 ayar yüzüğün değeri altıncaya en fazla 100 lira civadır. Bu notum altın yatırım aracıdır diyeceklere. üstünüze alınmayın, lütfen. (1 yıl kuyumculuk tecrübem oldu)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.