Şimdi Ara

3.Basamak:Konuşma Dersleri (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
114
Favori
71.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumdan ayrılıyorum.
    Son kez sizin sorunuza cevap vereyim.

Tek cevabı var;dersleri dikkatli izlemiyorsunuz.Çünkü izleseniz zaten çeviriye gerek kalmayacak şekilde her şeyi anlatıp gösteriyorlar. Daha dikkatli şekilde izleyin.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Hocam 3.adım bitti gerçekten başlangıç için çok iyi dersler bence iyi seviyede bilenlere bile bir çok faydası olacaktır.Zaten dikkatli okunursa ekstra soru sormaya da gerek kalmayacaktır bu arada forumdan ayrılmanız kötü oldu sizin gibi insanlar forumun kalitesini artırıyordu.. Bütün bu emekler için teşekkürler. 4.adıma geçeceğim bende
  • Merhaba, kaynağı bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
    Linkler nerede, alıntıları göster ibaresi yok sayfada şu an
    hocam forumdan geçici olarak mı ayrılıyorsunuz?
  • Kaptan-6666 K kullanıcısına yanıt
    Yönetici arkadaşlar hesap silme talebimi kabul etmedi.
    hocam selamlar bende sizin yazdıklarınıza birebir uymak şartıyla çalışmaya başlamayı düşünüyorum. 1. adımda günde en az 3 saat çalışmayı önermiştiniz. burda ise en az 1.5 saat demişsiniz. kafam karıştı açıkcası. yorum yaparsanız sevinirim.
  • atakanredflag A kullanıcısına yanıt
    Hocam Look Ahead kısmı için zamana pek takılmayın 60 video var 10-10... izleseniz birde tekrarı olsa 12 gününüzü alır günde 3 saatle haa 1.5 saat ayırabilirim derseniz 24 gün olur tabi birazda İngilizce seviyenize bağlı ancak siz günde 3 saat çalışmaya çalışın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esoes12 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ilgilenip cevap yazdığınız için.
  • atakanredflag A kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam

• Elinize sağlık hocam
  • Look Ahead videolarını BBC nin youtube kanalında bulamıyorum silinmiş mi? Sen de linki silmişsin başkan :/
    Ben kursa gidiyorum C1 kurunu alıyorum gramer olarak upperım. Şu videolara tam bakıyım dedim bulamadım :)

Edit: Tamamdır youtubeda başka bir kanalda buldum 60 videoyu da. İndiriyorum bilgisayara daha sonra bakacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhungok -- 20 Nisan 2018; 1:9:10 >
  • Bu kursun Youtube'da videoları var ancak aynı bölüm bir kanalda 12 dk ve diğer kanalda 25 dk hangisini izleyeceğiz?
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    12 dk
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

12 dk
    Evet hocam öyleymiş. Uzun olanlar tekrar ediyor kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

12 dk
    Merhabalar,

Konularınız düzenlendiği için içeriklere (video adresleri veya varsa diğer dosya linkleri) göremiyorum. Rica etsem nasıl ulaşabilirim yardımcı olur musunuz?
  • sergenyapim S kullanıcısına yanıt
    Bu konu bazında kastediyorsanız dersler burada varhttps://www.youtube.com/playlist?list=PLvKQ8cPLYU6_G0Hsh1e4ihy_yf9W0LJvz
  • mind your langauge serisini izleyen var mı arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

Bu konu bazında kastediyorsanız dersler burada varhttps://www.youtube.com/playlist?list=PLvKQ8cPLYU6_G0Hsh1e4ihy_yf9W0LJvz
    Bu ve diğer konular için tüm dersleri alabilir miyim acaba hocam?
  • sergenyapim S kullanıcısına yanıt
    Adımların konularına girerseniz ya ana mesaj ya beğenilen yorumlarda var zaten tüm dersler
  • Merhaba . Çevirmeyin demişsiniz fakat cümleleri anlamaya çalışırken hepsini türkçeye çeviriyorum. Zaten başka türlü anlayamam. :D. Bu kötü müdür? Böyle yaparsam sorun olur mu?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.