Şimdi Ara

3.Basamak:Konuşma Dersleri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
114
Favori
71.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grammar in use'un 3 kitabını orjinal olarak ben de almak istiyorum.
    Bilen arkadaş varsa lütfen link paylaşsın
  • Kaptan-6666 K kullanıcısına yanıt
    yok mu arkadaşlar kitapların orjinallerini nasıl satın alabilirim?
    kitapyurdu.com'da var. Ordan alabilirsin.
    https://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/essential-grammar-in-use-english-grammar-in-use-advanced-grammar-in-use-3-cd-bundle-325315875
    Bu linkte var hocam ancak orjinal midir bilmiyorum. Kullanan varsa bizi bilgilendirirse iyi olur. Ben de almak istiyorum.
  • hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    saolasın hocam.Fiyat biraz tuzlu gibi geldi bana.3 kitap 300 TL
  • Cudgel kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, orjinal gibi duruyor ama dediğin gibi alan bi arkadaş yazarsa emin oluruz.
    DUYURU
    Arkadaşlar Grammar in Use kitap serisini nereden alabiliriz diye sorular soruyorsunuz.
    Hiçbir insan bir kitabı elinde alıp orjiinaliyle karşılaştırmadan o kitabın korsan olup olmadığını anlayamaz.
    Ben kitapları Amazon sitesinden almıştım.Fiyatları Türkiye'den pahalıydı ama yine de oradan aldım çünkü oradaki kitaplar son baskı. Ayrıca yanında cd ve app uygulaması oluyor.Alırken baskılara dikkat edin.
    Son güncel baskılar;
    1.kitap:4th Edition
    2.kitap:4th Edition
    3.kitap:3rd Edition
  • Arkadaşlar look ahead linklerini göremiyorum yardım edebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• Benim genelde gördüğüm tek kitap 70-80 civarı.Bazı satıcılarda 3 kitap 150 civarı. Fiyatlara gözatın

• Videoları izlerken durdurup yazmak vakit kaybı oluyordu. Benden sonraki arkadaşların bu gibi sorunla karşılaşmamaları için kendimce altta beyaz çıkan kısımları word'e yazdım .Beyaz renk harici olan konuşmaları ise araştırmalara da ulaşabildim.Tekrar emeğiniz için teşekkür ederim videoların ilk 30 tanesini yazılı şekilde word'e kaydettim.Geri kalan kısmı da en kısa zamanda eklemeye çalışacağım.Başa eklerseniz herkes faydalanabilir.

link :http://s7.dosya.tc/server3/y3n5ot/ingilizce_4.01.2018.rar.html

@rat.planet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 2 Mart 2018; 0:6:4 >
  • Hocam çok teşekkürler

• hocam iyi akşamlar. look ahead derslerinde günlük bir videomu izleyelim yoksa 1.5-2 saatte ne kadar olursamı ?
  • westerlubs W kullanıcısına yanıt
    Ben ilk seferinde izleyebildiğim kadar izlemiştim. Önemli olan izlerken sıkılmadan anlayarak izleyebilmektir. Bir sefer bitirdikten sonra tekrar ederseniz daha iyi olur. Önemli olan orada doğru telafuzları öğrenmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctuslife

Ben ilk seferinde izleyebildiğim kadar izlemiştim. Önemli olan izlerken sıkılmadan anlayarak izleyebilmektir. Bir sefer bitirdikten sonra tekrar ederseniz daha iyi olur. Önemli olan orada doğru telafuzları öğrenmek.

anladım. teşekkür ederim cevabınız için
  • Teşekkürler diğer 30 videoyu unutmayın
  • Videoları izlerken durdurup yazmak vakit kaybı oolduğu için bende sonraki arkadaşların vakit kayıplarını önlemek için kendimce altta beyaz çıkan kısımları word'e yazdım .Beyaz renk harici olan konuşmaları ise biraz araştırma ile ulaşabildim. rat.planet'e tekrar teşekkür ederim. Gönderiye beğeni atarsanız ilk sayfada çıkar. Rat.planet inceledikten sonra uygun görürse konuya ekler.

link:https://drive.google.com/open?id=1PGX_sYI_CdCVJqv1tJXexLunzLtS738o

@rat.planet
  • Mesajınızı daha önce de gördüm.Emek harcayıp buraya eklemişsiniz.
    Fakat özellikle eklemedim.Çünkü bunu ekleyip buradan bakıp okuyun dersem yapılan çalışmalarda sıkıntılar olacak.
    Tembelliğe sevk edeceği için eklemedim.Verilen çalışmaları yapmayı bırakın 6 adımı bile tam okumuyorlar.
    Uzun süredir dikkat ediyorsanız artık yeteri kadar konuya soru-cevap yoktur.
    Forumun yabancı dil bölümünde durağanlık var.
  • Hocam bu 60 dersi bir kere bitirdim.Her videoda beyaz renkli cümleleri yazdım telaffuzlarına çalıştım.Ancak ne anlam ifade ettiklerini tam olarak öğrenemedim ilk videolarda sıkıntı yoktu git gide zorlaştı.Şimdi baştan tekrar edeceğim yine anlamayacağımı düşünüyorum.Acaba sizin anlattığınız çalışma yöntemini uyguluyor muyum?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.