Şimdi Ara

3 Adet Herbiri 200TL Değerinde Google Adwords Kuponu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Elimde 3 adet 31 Aralık 2011e kadar geçerlilik tarihi bulunan kullanılabilir her biri 200tl değerinde adwords kuponu bulunmaktadır.
    (31 Aralığa kadar geçerlilik tarihi bulunması; kupon aktif edildiği takdirde sene sonunda biteceği anlamına gelmemektedir, kupon sene sonuna kadar aktif edilirse 2012 yılı geldiğinde de kullanılmaya devam eder.)

Tanesi 50TL den satılıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msw -- 30 Kasım 2011; 14:48:09 >

• şunuda belirtmek isterim, bu tarz kuponlar sadece yeni kullanıcılar için.. eski kullanıcılar bundan yararlanamazlar.

satışı baltalamak istemem ama piyasa araştırması yaparsanız satamayacağınızı görürsünüz bu fiyata.
  • Zaten adwords kuponu yeni hesaplarda geçerli oluyor, aynı hesaba ikinci adwords kuponu tanımlanamıyor. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msw -- 9 Aralık 2011; 20:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msw

Zaten adwords kuponu yeni hesaplarda geçerli oluyor, aynı hesaba ikinci adwords kuponu tanımlanamıyor. Teşekkür ederim.

bu bilgi yanlış, yılda 2 kez falan 100 liralık gönderiyor bana sürekli aynı hesabımda kullanıyorum. 2 yılda 4 çek falan kullandım aynı hesapta. başkasından almayıp doğrudan adınıza gönderiliyorsa mümkün yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endero

quote:

Orijinalden alıntı: msw

Zaten adwords kuponu yeni hesaplarda geçerli oluyor, aynı hesaba ikinci adwords kuponu tanımlanamıyor. Teşekkür ederim.

bu bilgi yanlış, yılda 2 kez falan 100 liralık gönderiyor bana sürekli aynı hesabımda kullanıyorum. 2 yılda 4 çek falan kullandım aynı hesapta. başkasından almayıp doğrudan adınıza gönderiliyorsa mümkün yani.

O zaman olur
  • ben alabilirim mustafaksoy00@hotmail.com ekleyin görüşelim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.